صفحه 1291 از 1355 نخستنخست ... 291791119112411281128212831284128512861287128812891290129112921293129412951296129712981299130013011341 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,901 تا 12,910 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    من هم برای کبک اقدام کردم و الا ۶ ماه می گذرد از فایل نامبرم نه مدیکال دادم و نه بایومتریک
    فکر می کنم ما خوردیم به یک سری تعطیلات تابستانی و شلوغی ویزاآفیس در تابستان... پرونده های توریستی و دانشجوها و ...
    امیدوارم همه به زودی خبرهای خوبی بشنویم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemanh نمایش پست ها
    سلام .ما پرونده رو ۱۰ ماه هست که ارسال کردیم .انگشت نگاری رو انجام دادیم و سه ماه از مدیکال هم میگذره ولی هنوز خبری نشده .استرس در حد تیم ملی بالاست .امیدواریم به لطف خدا همین روزا خبری بشه .وکیل میگه احتمالا به خاطر یک گراند چک هست .روز های ‌ استرسی هست این روزا.امیدوارم همه هر چه زودتر یه خبر خوب بگیرن .
    مگه بک گراند چک رو قبل از مدیکال انجام نمیدن؟ اصولا مدیکال آخرین مرحله پرونده هست و اگه بک گراند چک انجام نشده باشه الکی براتون مدیکال نمیفرستند. حالا اگه کسی چیز دیگه ای میدونه بگه خوبه که ما هم اطلاعات بیشتری پیدا کنیم. ولی شما نگران نباشید خیلی، الان کلا پروسه پرونده ها طولا نی تر شده، من کسی رو میشناسم که خیلی بیشتر از ۳-۴ ماه بعد از مدیکال طول کشید تا ویزاش بیاد و الان هم کانادا هست. امیدوارم خبر خوب رو به زودی بشنوید 😊

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssana نمایش پست ها
    مگه بک گراند چک رو قبل از مدیکال انجام نمیدن؟ اصولا مدیکال آخرین مرحله پرونده هست و اگه بک گراند چک انجام نشده باشه الکی براتون مدیکال نمیفرستند. حالا اگه کسی چیز دیگه ای میدونه بگه خوبه که ما هم اطلاعات بیشتری پیدا کنیم. ولی شما نگران نباشید خیلی، الان کلا پروسه پرونده ها طولا نی تر شده، من کسی رو میشناسم که خیلی بیشتر از ۳-۴ ماه بعد از مدیکال طول کشید تا ویزاش بیاد و الان هم کانادا هست. امیدوارم خبر خوب رو به زودی بشنوید ������

سلام.من دقيقا نميدونم اين مسئله رو ولي توي همين گروه خوندم بعضي ها گفتن تو پرونده اسپانسر شيپي مديكال هم جز يكي از مراحله و ترتيب خاصي نداره .بعضي از دوستان هم نظر شما رو دارن و ميگن آخرين مرحله است .توي سايت cic نوشته حدودا سه ماه بعد از مديكال جواب ميدن . شايدم به خاطر اينكه تابستون هست و متقاضي ويزا زياده سرشون شلوغه .دوستان كسي اگر تجربه اي داره نظرشو بگه لطفا . توكل به خدا .

Junior Member

مگه بک گراند چک رو قبل از مدیکال انجام نمیدن؟ اصولا مدیکال آخرین مرحله پرونده هست و اگه بک گراند چک انجام نشده باشه الکی براتون مدیکال نمیفرستند. حالا اگه کسی چیز دیگه ای میدونه بگه خوبه که ما هم اطلاعات بیشتری پیدا کنیم. ولی شما نگران نباشید خیلی، الان کلا پروسه پرونده ها طولا نی تر شده، من کسی رو میشناسم که خیلی بیشتر از ۳-۴ ماه بعد از مدیکال طول کشید تا ویزاش بیاد و الان هم کانادا هست. امیدوارم خبر خوب رو به زودی بشنوید ������
    بله دقیقا همینطور هست خود من مزدیک به ۴ ماه و نیم. طول کشیت تا پاس ریکوئست شدم و الان ۱۱ روزه که رسیده انکارا و متاسفانه هنوز خبری دریافت نکردم و کل پروسه من ۱۱ ماه و ۲۰ روز طول کشید

Junior Member

4 ماه و نيم بعد از مديكال طول كشيد كه باس ريكوست بشيد؟؟

اگر ویزای همسر صادر بشه برای ورود به کانادا این ویزا چه مدت اعتبار داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    اگر ویزای همسر صادر بشه برای ورود به کانادا این ویزا چه مدت اعتبار داره؟
    معمولا شش ماه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    4 ماه و نيم بعد از مديكال طول كشيد كه باس ريكوست بشيد؟؟
    برای من متاسفانه بله

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemanh نمایش پست ها
    من ساکن اروپا هستم و از مدارکم به آنکارا نمیره .وکیل که چیزی نگفته ولی ایمیلی که برای بایومتریک گرفتم از طریق ویزا آفیس محلی بود که پرونده من رو بررسی میکنه .حدس میزنم که مدارکم رفته باشه .وکیل ها هم که درست حرف نمیزنن فقط پول میگیرن.ولی حدس میزنم مدارک من حدودا ۵ماه پیش رفته ویزا افیس محلی (به خاطر همون ایمیلی که از اونجا واسم فرستادن)
    شما اگر مقيم هستيد و آدرس داخل فرمها رو هم اروپا ذكر كرديد نميتونه پرونده آنكارا رفته باشه، مگر اينكه يا با ويزيتور ويزا ساكن اروپا باشيد يا آدرس محل سكونت در فرمهاي اوليه رو آدرسي در ايران ذكر كرديد كه داخل Ecase هم همون آدرس آپديت شده، يا كشور محل سكونتتون ويزاآفيس نداشته باشه كه بااين حساب كشور محل تولد رو ملاك براي انتخاب ويزاآفيس قرار ميدن
    اگر تمايل داشتيد تايم لاينتون رو بذاريد تا بهتر كمك بگيريد
    اگر طبق گفته هاتون پروندتون ٥ماه باشه رفته ويزاآفيس يعني درواقع ماه مارچ و بتازگي ايميل بيومتريك دريافت كرديد ايشالا بزودي پري ارايوال يا مستقيم پاس ريكوئستي براتون مياد
    (حدس من اينه اگر ٥ماه بعد از ارسال به ويزاآفيس بيومتريك براتون اومده و ٢هفته اي هم از درخواست بيومتريكتون ميگذره ديگه دعوت به مصاحبه نميشيد و مستقيم ويزا ميشيد ايشالا در غيراينصورت عموما دوتا ايميل درخواست بايو و مصاحبه با فاصله ي چندروز از هم ميومد، باز هم صد البته شرايط كيسِ شما منحصر به شخصِ شماست، من از ديد كليِ روندِ پرونده هاي مثل شما گفتم، ممكن هست شرايط شما متفاوت باشه)

مگه بک گراند چک رو قبل از مدیکال انجام نمیدن؟ اصولا مدیکال آخرین مرحله پرونده هست و اگه بک گراند چک انجام نشده باشه الکی براتون مدیکال نمیفرستند. حالا اگه کسی چیز دیگه ای میدونه بگه خوبه که ما هم اطلاعات بیشتری پیدا کنیم. ولی شما نگران نباشید خیلی، الان کلا پروسه پرونده ها طولا نی تر شده، من کسی رو میشناسم که خیلی بیشتر از ۳-۴ ماه بعد از مدیکال طول کشید تا ویزاش بیاد و الان هم کانادا هست. امیدوارم خبر خوب رو به زودی بشنوید 😊
    دوستمون درست گفتن
    دركيسهاي اسپانسري برعكسِ تايپهاي ديگه ي پي آر(مثل اكسپرس اينتري..) مديكال يكي از مراحل براي تكميل پرونده قبل از راي آفيسر هست كه بايد انجام بشه
    مثالش پرونده هاي اين چند ماهِ گذشته كه عموما فقط چند روز بعد از فايل نامبر درخواست مديكالشون مياد و بعدش تازه پروسه شروع ميشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)