صفحه 1293 از 1355 نخستنخست ... 293793119312431283128412851286128712881289129012911292129312941295129612971298129913001301130213031343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,921 تا 12,930 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع آب دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    از كدوم استان هستيد؟
    بعضا پيش مياد(مورد تا ٧ماه هم داشتيم از استان كبك كه ارسال به ويزاآفيس زمان برد)
    شايد هم ايميلش بدستتون نرسيده
    Ecase رو چك كنيد با اطلاعاتِ اپليكنت
    ببينيد لاين دوم با عنوان استارت پروسسينگ يور اپليكيشن ادد شده يا خير
    اگر استارت پروسسينگ شده باشه پرونده ي اپليكنت، يعني پرونده از اون تاريخ در حال بررسي تو ويزاآفيس هست
    در عين حال اگر اپليكنت آقا باشن(بخاطر نظام وظيفه) به نسبت بيشتر ممكنه يا خانم/آقا بخاطر تراول هيستوري رشته تحصيلي محل كار... ميره براي سكيوريتي چك كه متاسفانه زمانبر هست
    صبور باشيد
    انشالا بزودي خبرخوش بگيريد
    نه من کبک نیستم.
    اپلیکنت آقا هم نیست که بگیم به خاطر سربازیه.
    ecase رو هم هروز چک میکنم هیچ خبری نیست متاسفانه
    مثل اینکه میگن وقتی پرونده رو دیر میفرستن ویزا آفیس محلی احتمالا یه مقداری از روند پرونده تو کانادا پیش میره. میخواستم بدونم این شدنیه؟

Junior Member

سلام، شما هم از اتریش دارین اقدام می‌کنید؟ یه سوال ازتون دارم چون من هم دارم از اتریش اقدام می‌کنم. من اینجا در اتریش دانشجو هستم و مدارک ما برگشت خورده به خاطره اینکه مدارک (فرمهای) مربوط به ایران را نفرستاده بودیم. الان نمیدونیم که آیا باید محل اقامت را در فرم هامون ایران بزنیم یا اتریش؟ اگر ایران بزنیم که دروغ می‌شه، اگر هم اتریش بزنیم که دیگه نباید فرم‌های ایران را فرستاد. شما چه فرم هایی را فرستادین؟ می‌شه لطفا اسم کامل فرم هایی که دادین را برام بنویسین؟ اگر شما هم دانشجو هستین آیا محل اقامت را اتریش انتخاب کردین یا ایران؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir1523 نمایش پست ها
    سلام، شما هم از اتریش دارین اقدام می‌کنید؟ یه سوال ازتون دارم چون من هم دارم از اتریش اقدام می‌کنم. من اینجا در اتریش دانشجو هستم و مدارک ما برگشت خورده به خاطره اینکه مدارک (فرمهای) مربوط به ایران را نفرستاده بودیم. الان نمیدونیم که آیا باید محل اقامت را در فرم هامون ایران بزنیم یا اتریش؟ اگر ایران بزنیم که دروغ می‌شه، اگر هم اتریش بزنیم که دیگه نباید فرم‌های ایران را فرستاد. شما چه فرم هایی را فرستادین؟ می‌شه لطفا اسم کامل فرم هایی که دادین را برام بنویسین؟ اگر شما هم دانشجو هستین آیا محل اقامت را اتریش انتخاب کردین یا ایران؟ ممنون
    سلام .من منظورتون از فرم ها ایران را متوجه نمی شم . اگر منظورتون کل فرم ها هست که چک لیست در سایتcic هست .همه رو باید پر کنین فرقی نداره از کجا اقدام کنین . بعد شما فقط باید واقعیت و بگین شهروند ایران فعلا ساکن یا دانشجویی اتریش که آدرس تون میشه آدرس اتریش . شما چند وقته که مدارکتون و پست کردین و کی برگشت خورده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemanh نمایش پست ها
    سلام .من منظورتون از فرم ها ایران را متوجه نمی شم . اگر منظورتون کل فرم ها هست که چک لیست در سایتcic هست .همه رو باید پر کنین فرقی نداره از کجا اقدام کنین . بعد شما فقط باید واقعیت و بگین شهروند ایران فعلا ساکن یا دانشجویی اتریش که آدرس تون میشه آدرس اتریش . شما چند وقته که مدارکتون و پست کردین و کی برگشت خورده ؟

ممنون از جوابتون، در واقع مشکل اینجاست که در صفحهٔ چک لیست یک سوال این هست که میپرسه کشور محل اقامت شخص متقاضی را انتخاب کنید، و ما اتریش را انتخاب کرده بودیم. در این حالت فرم هایی که برامون اورد کمتر از فرم هایی بود که اگر ایران را انتخاب میکردیم میاورد. در واقع اگر ایران را انتخاب میکردیم ۲ تا فرمهای IMM5562 و IMM5546 را هم میاره که چون ما اتریش را انتخاب کردیم این ۲ تا را نیاورده بود که پر کنیم. این ۲ تا فرمی که میگم یکیش مربوط به تاریخچهٔ سفرهای خارج از کشور هست و دیگری مربوط به جزییات خدمت سربازی هست. برای اینکه شما هم از کشور اتریش هستین ازتون خواستم بپرسم که اگر شما خانم هستین فرم مربوط به تاریخچهٔ سربازی که ندارین ولی آیا شما هم فرم مربوطه به تاریخچهٔ سفرهاتون را پر کردین و فرستادین؟

ما اول ماه جون فرستادیم و آخر ماه جولای برامون برگشت خورد با یک نامه که نوشته مجدد کامل بفرستین. نامه خیلی دقیق نگفته که دلیل برگشت این ۲ تا فرمهای IMM5562 و IMM5546 هست که نوشتم یا چیز دیگه‌ای هست که ما نمیدونیم. ایمیل هم که زدیم جواب دقیقی نگرفتیم، برای همین با شما که در اتریش هستین و فایل نامبر گرفتین خواستم چک کنم که مثل شما بفرستیم که ما هم بتونیم فایل نامبر بگیریم. آیا شما هم این ۲ تا فرمهای IMM5562 و IMM5546 را ارسال کردین؟

Junior Member

ممنون از جوابتون، در واقع مشکل اینجاست که در صفحهٔ چک لیست یک سوال این هست که میپرسه کشور محل اقامت شخص متقاضی را انتخاب کنید، و ما اتریش را انتخاب کرده بودیم. در این حالت فرم هایی که برامون اورد کمتر از فرم هایی بود که اگر ایران را انتخاب میکردیم میاورد. در واقع اگر ایران را انتخاب میکردیم ۲ تا فرمهای IMM5562 و IMM5546 را هم میاره که چون ما اتریش را انتخاب کردیم این ۲ تا را نیاورده بود که پر کنیم. این ۲ تا فرمی که میگم یکیش مربوط به تاریخچهٔ سفرهای خارج از کشور هست و دیگری مربوط به جزییات خدمت سربازی هست. برای اینکه شما هم از کشور اتریش هستین ازتون خواستم بپرسم که اگر شما خانم هستین فرم مربوط به تاریخچهٔ سربازی که ندارین ولی آیا شما هم فرم مربوطه به تاریخچهٔ سفرهاتون را پر کردین و فرستادین؟

ما اول ماه جون فرستادیم و آخر ماه جولای برامون برگشت خورد با یک نامه که نوشته مجدد کامل بفرستین. نامه خیلی دقیق نگفته که دلیل برگشت این ۲ تا فرمهای IMM5562 و IMM5546 هست که نوشتم یا چیز دیگه‌ای هست که ما نمیدونیم. ایمیل هم که زدیم جواب دقیقی نگرفتیم، برای همین با شما که در اتریش هستین و فایل نامبر گرفتین خواستم چک کنم که مثل شما بفرستیم که ما هم بتونیم فایل نامبر بگیریم. آیا شما هم این ۲ تا فرمهای IMM5562 و IMM5546 را ارسال کردین؟
    سلام .بله من هر دو این فرم ها رو پر کردم .من آقا هستم و ‌اینکه از آلمان اقدام کردم . من شهروندیمو ایران انتخاب کردم و کشور محل سکونت و آلمان و همونطور که گفتم هر دو فرم ها رو پر کردم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemanh نمایش پست ها
    سلام .بله من هر دو این فرم ها رو پر کردم .من آقا هستم ������ و ‌اینکه از آلمان اقدام کردم . من شهروندیمو ایران انتخاب کردم و کشور محل سکونت و آلمان و همونطور که گفتم هر دو فرم ها رو پر کردم .
    ممنون، باشه ما هم پر می‌کنیم و مجدد میفرستیم. امیدوارم اینبار دیگه مشکلی پیش نیاد و فایل نامبر را بهم بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    نمونه ای که من فرستادم عکس ش گذاشتم و یه مسئولی داشتی که ازش مرخصی می گرفتی و باهاش سرکله می زدی اسم اونو بنویس .

سلام، ممنون بابت راهنماییتون. این قسمتی که عکسش را گذشتین مربوطه به فرم 5546 هست. سوالی که دارم این هست که در فرم eimm5669 که SCHEDULE A BACKGROUND هست هم راجع خدمت سربازی سوال پرسیده شده و طبیعی هست که جوابی که میدیم هم باید با جوابیکه در فرم مربوط به جزییات خدمت سربازی میدیم(فرم 5546) شبیه باشه. آیا شما در فرم eimm5669 هم در ۲ قسمت مجزا نوشتین؟ یکی برای آموزشی و یکی برای زمانی که درجه گرفتین؟ یا اونجا فقط دورانی که درجه داشتید را نوشتین؟ (منظور دقیق من این هست که آیا آنجا در یک سطر و در قسمت Military rank هم درجه ای که پس از دوران آموزشی دادن را نوشتین و یا اینکه یک سطر اضافه ایجاد کردین و دوران آموزشی را به صورت یک بخش جدا اوردین؟)
    همچنین بعضی از دوستان به من گفتن که درفرم eimm5669 در قسمتی که پرسیده Name of commanding officer باید اسم کسی که اسم و امضاش روی کارت پایان خدمت هست نوشته بشه, یعنی رئیس سازمان وظیفهٔ عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، سرتیپ دوم پاسدار سید حمید صدر السادات ، آیا شما اسم
    مسئول
    مستقیم را نوشتین یا اسم آقای صدر السادات ؟ راستش من گیج شدم هر کسی یه چیزی گفته برای همین ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

سلام، ممنون بابت راهنماییتون. این قسمتی که عکسش را گذشتین مربوطه به فرم 5546 هست. سوالی که دارم این هست که در فرم eimm5669 که SCHEDULE A BACKGROUND هست هم راجع خدمت سربازی سوال پرسیده شده و طبیعی هست که جوابی که میدیم هم باید با جوابیکه در فرم مربوط به جزییات خدمت سربازی میدیم(فرم 5546) شبیه باشه. آیا شما در فرم eimm5669 هم در ۲ قسمت مجزا نوشتین؟ یکی برای آموزشی و یکی برای زمانی که درجه گرفتین؟ یا اونجا فقط دورانی که درجه داشتید را نوشتین؟ (منظور دقیق من این هست که آیا آنجا در یک سطر و در قسمت Military rank هم درجه ای که پس از دوران آموزشی دادن را نوشتین و یا اینکه یک سطر اضافه ایجاد کردین و دوران آموزشی را به صورت یک بخش جدا اوردین؟) همچنین بعضی از دوستان به من گفتن که درفرم eimm5669 در قسمتی که پرسیده Name of commanding officer باید اسم کسی که اسم و امضاش روی کارت پایان خدمت هست نوشته بشه, یعنی رئیس سازمان وظیفهٔ عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، سرتیپ دوم پاسدار سید حمید صدر السادات ، آیا شما اسم
    مسئول
    مستقیم را نوشتین یا اسم آقای صدر السادات ؟ راستش من گیج شدم هر کسی یه چیزی گفته برای همین ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز . من توی فرم دیگه هم دو قسمت پر کردم و تاریخ اموزشی رو با تاریخ بقیه خدمتم جدا کردم . و همینا رو فرستادم و کارم پیش رفت و من اسم مسئول مستقیم نوشتم . امیدوارم سریع کارتون پیش بره
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . من توی فرم دیگه هم دو قسمت پر کردم و تاریخ اموزشی رو با تاریخ بقیه خدمتم جدا کردم . و همینا رو فرستادم و کارم پیش رفت و من اسم مسئول مستقیم نوشتم . امیدوارم سریع کارتون پیش بره

سلام امید عزیز، از جوابتون بسیار ممنونم. متشکرم و براتون بهترین آرزوها را دارم. چون شما جواب گرفتین پس حتما جدا کردن تاریخ آموزشی‌ از بقیهٔ تاریخو نوشتن اسم
    مسئول
    مستقیم صحیح هست. من هم اسم
    مسئول
    مستقیمی‌ که داشتم را مینویسم. فقط سوالی که برای همسرم پیش اومد و گفت که بپرسیم این هست که نوشته شده
    :You must list
    immediate supervising officer -
    Unit/Regimental Commander-
    Operational Group/Corps commander-
    ، آیا منظورشون این هست که من باید نام افراد دیگه را هم پایین اسم
    مسئول
    مستقیمم بنویسیم؟ علت سوال همسرم این هست که نوشته شده You must list آیا منظور این هست که همچنین باید علاوه بر نام
    مسئول
    مستقیمم، نام فرماندهناحیه و فرمنده کل را هم بنویسم؟ یا اینکه تنها نوشتن یک اسم(نام مسول مستقیمم) کافیه؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

سلام امید عزیز، از جوابتون بسیار ممنونم. متشکرم و براتون بهترین آرزوها را دارم. چون شما جواب گرفتین پس حتما جدا کردن تاریخ آموزشی‌ از بقیهٔ تاریخو نوشتن اسم
    مسئول
    مستقیم صحیح هست. من هم اسم
    مسئول
    مستقیمی‌ که داشتم را مینویسم. فقط سوالی که برای همسرم پیش اومد و گفت که بپرسیم این هست که نوشته شده
    :You must list
    immediate supervising officer -
    Unit/Regimental Commander-
    Operational Group/Corps commander-
    ، آیا منظورشون این هست که من باید نام افراد دیگه را هم پایین اسم
    مسئول
    مستقیمم بنویسیم؟ علت سوال همسرم این هست که نوشته شده You must list آیا منظور این هست که همچنین باید علاوه بر نام
    مسئول
    مستقیمم، نام فرماندهناحیه و فرمنده کل را هم بنویسم؟ یا اینکه تنها نوشتن یک اسم(نام مسول مستقیمم) کافیه؟
    خیلی ممنونم .امیدوارم کارتون سریع پیش بره .. وکیل م گفت همین قدر کفایت می کنه . حالا شما می خواین چند اسم دیگه بنویسید فکر نکنم مشکلی
    پیش بیاد .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)