صفحه 1295 از 1355 نخستنخست ... 295795119512451285128612871288128912901291129212931294129512961297129812991300130113021303130413051345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,941 تا 12,950 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

با سلام خدمت دوستان
    من به دلیل که کارهای همسرم را خودم انجام میدادم از من خواستند تا فایل انتخاب representitive را پر کنم که من بصورت فایل پرکردم و فرستادم که به بدلیل فایل بودن امکان امضا نداشت و دوباره پاسخ دادند که بخشی را miss کردی که من فکر میکنم باید بطور دستی امضا کنیم و بفرستیم
    حالا پرونده ما از سیدنی به آنکارا رفته و سوال من این هست که این فایل را به سیدنی پست کنم یا به آنکارا؟!
    ممنون از پاسخ و کمک همه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkansrn نمایش پست ها
    با سلام؛ بچه ها من از طریق دایی ام داره برام دعوت نامه میده میخوام به صورت توریستی برم کانادا. کار من کار در ارتفاع با مدرک بین المللی (Rope Access,IRATA) هست که خیلی از شرکت های اونجا تو linkedin یا سایت مهاجرت کانادا آگهی کرده اند که نیرو می خوان ولی من به هر جا فرستادم کسی جواب مارو نداد. حالا می خواستم بدونم اگر من برم اونجا و از اونجا دنبال کار بگردم اونا ویزای من رو ویزای کاری می کنن؟ این کار درستی هست؟ اینجوری جواب می گیرم؟ خیلی ممنون میشم کسی اطلاعات داره کمک کنه. با تشکر
    میتونید برید دنبال کار بگردید ولی از داخل کانادا نمیتونید ویزاتون رو تبدیل کنید و اگر شرکتی هم شما را بخواد اول باید به اداره کار کانادا اثبات کنه که هیچ فرد کانادایی برای انجام این کار در دسترس نیست.

Junior Member

سلام
    من در کانادا هستم و درشرف ازدواج هستم .میخواستم پروسه اسپانسر شیپی رو از طریق رهنمایی های این سایت انجام بدم .لطفا لینک آحرین ورژن گام به گام این پروسه رو برای من بگذارید.
    با تشکر از مذیران و اعضای سایت و فروم بنده ویزای تحصیلی و توریستی رو به کمک همین سایت و بدون وکیل گرفتم

سلام
    من ۲/۵ماه تو استارت پروسه انکارا هستم
    از ۲۵ جون تا به الان چیزی تو سایت درج نشده
    به نظرتون چقد دیگه صبر کنم

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    سلام
    من ۲/۵ماه تو استارت پروسه انکارا هستم
    از ۲۵ جون تا به الان چیزی تو سایت درج نشده
    به نظرتون چقد دیگه صبر کنم
    پرونده شما چه تاریخی به دستشون رسیده ؟ و انگشت نگاری انجام دادید؟
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

سلام پرونده من ۱۳ جون در انکارا شروع به بررسی شده و الان ۳ ماه گذشته خبری نیست، چقدر معمولا زمان میبره تو انکارا تا جواب بدن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    پرونده شما چه تاریخی به دستشون رسیده ؟ و انگشت نگاری انجام دادید؟
    سلام من ۱۸ و ۱۹خرداد مدیکال و بایومتریک دادم
    ۲۵ جوون هم استارت از انکارا شروع شد
    ۱اپریل هم مدارک رسید سیدنی
    الان ۲/۵ماه که تو استارت اخرم

منم ۲۵جوون‌بود اما خبری نیست
    اصولا فک‌ کنم ۳تا ۵ ماه طول بکشه

شما لطف میکنید تایم لاین رو بزارید

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    سلام من ۱۸ و ۱۹خرداد مدیکال و بایومتریک دادم
    ۲۵ جوون هم استارت از انکارا شروع شد
    ۱اپریل هم مدارک رسید سیدنی
    الان ۲/۵ماه که تو استارت اخرم
    بیشتر پرونده های انتاریو بین 6 تا هشت ماه طول می کشه و برای کبک دوستانی هستن که خیلی بیشتر منتظر موندن و هستن و پرونده ها داره کند پیش می ره.
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)