صفحه 1300 از 1355 نخستنخست ... 300800120012501290129112921293129412951296129712981299130013011302130313041305130613071308130913101350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,991 تا 13,000 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

از چه روشی اقدام کردید که یک سال گذشته؟

Junior Member

سلام دوستان،

متاسفانه چند روز پيش از آنكارا ايميل اومده كه من به عنوان اسپانسر همسرم بايد دليل بيارم كه قرار نيست برگردم و ايران زندگى كنم و پرونده اسپانسرشيپمون فعلاً معلق هست تا ١ ماه آينده كه من براشون يك سرى مدارك بفرستم.

من ١٠ ماه پيش اومدم تورنتو و ٧ ماهه كه پرونده شوهرم رو فرستادم. خودم PR دارم و سال ٢٠٢٠ ماه May تاريخ انقضاش هست. يعنى تا اون موقع جمعاً از ٥ سال ١٨ ماه كانادا زندگى كردم (الان جمعاً ١٠ ماه و نيم زندگى كردم). براى همين ازم ميخوان ثابت كنم كه قرار نيست برگردم.
    ٣ سال و نيم از PR گرفتنم گذشته بود كه اومدم كانادا زندگى كنم. دليل اصليم هم ازدواجم بود كه ايران زندگى كردم و قبل از اون كشور ديگه اى زندگى ميكردم. وكيلم گفته نامه بنويسم و دليل بيارم كه چى باعث ميشه من ايران نرم و كانادا بمونم!
    كسى تو همچين شرايطى بوده؟ ميدونيد چجور دليل هايى بيشتر افسر رو قانع ميكنه؟ (توى ايران از سگهاى بى سرپرست حمايت ميكردم و چندين سگ رو نجات دادم كه اين يكى از دليل هايى بود كه دير اومدم)

لطفاً راهنماييم كنيد، خيلى تو شرايط روحى بدى هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behi1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

متاسفانه چند روز پيش از آنكارا ايميل اومده كه من به عنوان اسپانسر همسرم بايد دليل بيارم كه قرار نيست برگردم و ايران زندگى كنم و پرونده اسپانسرشيپمون فعلاً معلق هست تا ١ ماه آينده كه من براشون يك سرى مدارك بفرستم.

من ١٠ ماه پيش اومدم تورنتو و ٧ ماهه كه پرونده شوهرم رو فرستادم. خودم PR دارم و سال ٢٠٢٠ ماه May تاريخ انقضاش هست. يعنى تا اون موقع جمعاً از ٥ سال ١٨ ماه كانادا زندگى كردم (الان جمعاً ١٠ ماه و نيم زندگى كردم). براى همين ازم ميخوان ثابت كنم كه قرار نيست برگردم.
    ٣ سال و نيم از PR گرفتنم گذشته بود كه اومدم كانادا زندگى كنم. دليل اصليم هم ازدواجم بود كه ايران زندگى كردم و قبل از اون كشور ديگه اى زندگى ميكردم. وكيلم گفته نامه بنويسم و دليل بيارم كه چى باعث ميشه من ايران نرم و كانادا بمونم!
    كسى تو همچين شرايطى بوده؟ ميدونيد چجور دليل هايى بيشتر افسر رو قانع ميكنه؟ (توى ايران از سگهاى بى سرپرست حمايت ميكردم و چندين سگ رو نجات دادم كه اين يكى از دليل هايى بود كه دير اومدم)

لطفاً راهنماييم كنيد، خيلى تو شرايط روحى بدى هستم.

سلام
    یه جورایی فک کردن که شما فقط میخوای برای همسرتون اقامت کانادا بگیرید یا مثلا پی ار کانادا رو به چشم بیزینس نگاه میکنید
    یه عالمه مدارک جمع کنید که منطقی به نظر بیاد شما برای کار مهمی برنگشتید کانادا

Junior Member

ممنون از شما.بله من کلا استرس زیادی دارم ولی بالاخره لینک شد یعنی افراد دخیل در اپلیکیشن رو ۲ نفر زدم و اکی شد. بله دقیقا این پروسه مهاجرت صبر زیادی میخواد!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    یه مدتی صبر کنید و دوباره امتحان کنید . بعضی موقع ها دیر سیستم اینترنتی شون اپدیت می شه.تازه فایل نامبر در اومده و اول راه هستید . منتظر ایمیل مدیکال و بیومتریک باشید . در این راه باید صبر و حوصله به خرج بدید. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasha66 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستای عزیزم
    چند سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
    ما پروندمون 2 جولای رسید سیدنی یعنی رسیو شد و بعد 21 اگوست فایل نامبر گرفتیم
    و ازون تایم هیچ اپدیتی نداشتیم مدارکمون هم کامل بود تقریبا 3 ماه میشه! از زمان رسیو
    اما اکثر دوستان بعد فایل نامبر مدیکال رو گرفتن به نظرتون چرا برای ما نیومده؟
    سوال بعدی اینکه بیومتریک چه زمانی انجام میشه تو چه مرحله ای از پروسه و چطوری به ما اعلام و تو کجا انجام میشه؟
    ممنونم منم ازین به بعد سعی میکنم با شما همگام و اطلاعاتمو با شما به اشتراک بزارم
    سلام دوست عزیز هیچ قانون ثابتی ندارد بستگی به افسر داره بایومتریک من بعداز ۶ ماه سه هفته پیش امد هم زمان با تاییدیه فدرال امد من برای کبک اقدام کرده ام و هنوز مدیکالمم نیومده نگران نباشید منم خیلی استرس داشتم مثل شما
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز هیچ قانون ثابتی ندارد بستگی به افسر داره بایومتریک من بعداز ۶ ماه سه هفته پیش امد هم زمان با تاییدیه فدرال امد من برای کبک اقدام کرده ام و هنوز مدیکالمم نیومده نگران نباشید منم خیلی استرس داشتم مثل شما

ممنون از جوابت .درسته اما پرونده های انتاریو متفاوت فکر کنم لطفا دوستای گل اگه امکان داره دوستانی که انتاریو هستن تجربه شون رو به اشتراک بزارن

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

ممنون از جوابت .درسته اما پرونده های انتاریو متفاوت فکر کنم لطفا دوستای گل اگه امکان داره دوستانی که انتاریو هستن تجربه شون رو به اشتراک بزارن
    سلام دوست عزیز . شما می تونید وارد پروفایل م من بشید و برید قسمت یافتن تمامی پست ها و در جریان تمامی مراحل پرونده من قرار بگیرید با تاریخ . همین طوری که دوست عزیزمون گفتن پرونده ها بر اساس زمان بندی مشخصی پیش نمی رن . بستگی به افسر داره و ازدحام پرونده ها حالا من تایم لاینم دوباره می فرستم
    ارسال پرونده 15 نوامبر 2018--------فایل نامبر 22 ژانویه 2019--------درخواست بیومتریک 7 فوریه 2019 -----------درخواست مدیکال 20 فوریه 2019---------پاس رکوئیست 13 ژوئن 2019
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . شما می تونید وارد پروفایل م من بشید و برید قسمت یافتن تمامی پست ها و در جریان تمامی مراحل پرونده من قرار بگیرید با تاریخ . همین طوری که دوست عزیزمون گفتن پرونده ها بر اساس زمان بندی مشخصی پیش نمی رن . بستگی به افسر داره و ازدحام پرونده ها حالا من تایم لاینم دوباره می فرستم
    ارسال پرونده 15 نوامبر 2018--------فایل نامبر 22 ژانویه 2019--------درخواست بیومتریک 7 فوریه 2019 -----------درخواست مدیکال 20 فوریه 2019---------پاس رکوئیست 13 ژوئن 2019
    مرسی امید عزیز یک سوال کجا بایومتریک دادید ؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

مرسی امید عزیز یک سوال کجا بایومتریک دادید ؟
    من دبی رفتم به علت اینکه خونه داشتیم ولی فکر کنم ترکیه راحت تر باشه
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

سلام
    کسی جدیدا پاس رکوئست نشده؟
    من ۷ماه شدم‌تقرییا خبری نشده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)