صفحه 1302 از 1355 نخستنخست ... 302802120212521292129312941295129612971298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,011 تا 13,020 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام به همه دوستان
    من خداروشکر امروز بعد از دقیقا یکسال و ۱۰ روز پاس رکوئست شدم .درست روز پیروزی جاستین .امیدوارم که همه عزیزان هم به زودی خبر خوب دریافت کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    واقعا تو مخی بدی ه .من این دوران گذروندم و درکش می کنم. اینجا سر می زنم که به نوبه خودم کمکی کرده باشم و اگر سوالی باشه که بتونم جواب بدم که بقیه دوستان یکمی از دغدغه هاشون کمتر بشه خوشحال می شم . متاسفانه زمان بندی دقیقی وجود نداره و این یکمی عذاب اوره . از همه دوستانی که کارشون درست شه خواهش دارم که بیان اینجا و اعلام کنن تا بقیه فقط مشکلات نبینن . با تشکر

سلام امید جان،میشه لطفا بگی چقدر طول کشید ویزارو زدن تو پاست و اینکه در مورد لندینگ و درخواست پی آر یه توضیح بدی ؟ مرسی

من خیلی نگرانم
    پروندم 4 ماه و 10 روزه که رفته آنکارا و خبری نیست.
    ترس و نگرانیم ازین هست که بعضی از دوستان میگن یکساله که از زمان پروندشون میگذره و خبری نیست. چند نفر رو هم دیدم که از کبک هستن و پروندشون آپریل رفته آنکارا و آپدیتی نگرفتن.
    بعضی از دوستان هم برای انتاریو اقدام کردن ارسال پروندشون اپریل بوده و اپدیت گرفتن و بعضی ها هم نه. واقعا اینا بر چه اساسی پیش میرن؟
    آیا کسی میدونه الان پرونده های چه ماهی رو دارن بررسی میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    من خیلی نگرانم
    پروندم 4 ماه و 10 روزه که رفته آنکارا و خبری نیست.
    ترس و نگرانیم ازین هست که بعضی از دوستان میگن یکساله که از زمان پروندشون میگذره و خبری نیست. چند نفر رو هم دیدم که از کبک هستن و پروندشون آپریل رفته آنکارا و آپدیتی نگرفتن.
    بعضی از دوستان هم برای انتاریو اقدام کردن ارسال پروندشون اپریل بوده و اپدیت گرفتن و بعضی ها هم نه. واقعا اینا بر چه اساسی پیش میرن؟
    آیا کسی میدونه الان پرونده های چه ماهی رو دارن بررسی میکنن؟
    با سلام،
    من فكر ميكنم هيچ كس اطلاع دقيقي از اين موضوع نداشته باشه و اينكه ملاك اين نيست كه پرونده چه زماني به ويزا أفيس محلي ميره بلكه كل زمان پروسه . پرونده من مارچ رفت ويزا أفيس اكتبر جواب اومد.كل پروسه يكسال حدودا از زماني كه پرونده رو رسيو ميكنن.نگران نباشيد اين روزها بلاخره تموم ميشه و روزي مياد كه خوشحاليت از گرفتن جواب به اميد خدا.چند مدت هست پرونده شما رسيده دستشون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Asemanh نمایش پست ها
    با سلام،
    من فكر ميكنم هيچ كس اطلاع دقيقي از اين موضوع نداشته باشه و اينكه ملاك اين نيست كه پرونده چه زماني به ويزا أفيس محلي ميره بلكه كل زمان پروسه . پرونده من مارچ رفت ويزا أفيس اكتبر جواب اومد.كل پروسه يكسال حدودا از زماني كه پرونده رو رسيو ميكنن.نگران نباشيد اين روزها بلاخره تموم ميشه و روزي مياد كه خوشحاليت از گرفتن جواب به اميد خدا.چند مدت هست پرونده شما رسيده دستشون؟
    پرونده ما اکتبر ۲۰۱۸ رسید دستشون و بخاطر نقص یک مدرک برگشت خورد و دوباره ارسال کردیم و ۲۷ مارچ ۲۰۱۹ رسید دستشون و همچنان در انتظاریم. نمیدونم چقدر دیگه باید منتظر باشم دلم برای همسرم لک زده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    پرونده ما اکتبر ۲۰۱۸ رسید دستشون و بخاطر نقص یک مدرک برگشت خورد و دوباره ارسال کردیم و ۲۷ مارچ ۲۰۱۹ رسید دستشون و همچنان در انتظاریم. نمیدونم چقدر دیگه باید منتظر باشم دلم برای همسرم لک زده
    سلام ماهم پرونده مان ۲۳ مارچ ارسال کردیم الان ۷ ماهه گذشته و برای کبک است تین ماه هم تاییدیه فدرال امد و هم بایومتریک انجام شد الانم باید ارسال شود برای افیس انکارا
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من خداروشکر امروز بعد از دقیقا یکسال و ۱۰ روز پاس رکوئست شدم .درست روز پیروزی جاستین ������������.امیدوا م که همه عزیزان هم به زودی خبر خوب دریافت کنن.
    تبريك ميگممممم، انشالله كه ما هم به زودى تجربه اش كنيم. ولى يك سال خيلللى طولانى شده! من كه ٨ ماه ميگذره واقعاً كلافه و خسته شدم! ميتونم بپرسم شما از كدوم استان اقدام كردين و اينكه فرد اسپانسر PR هست يا citizen؟

Junior Member

سلام دوستان
    امروز نامه ای گرفتم که پرونده ما رفته افیس انکارا
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

سلام امید جان،میشه لطفا بگی چقدر طول کشید ویزارو زدن تو پاست و اینکه در مورد لندینگ و درخواست پی آر یه توضیح بدی ؟ مرسی
    با عرض سلام و تبریک . برای من دو هفته و نصفی طول کشید برای اینکه ویزا بخوره توی پاسپورتم و دادم اژانس اینکار رو برام انجام داد . و همراه ویزا حتما برگه لندیگ هم بهتون می دن که هنگام ورود به کانادا باید همراهتون باشه . هنگام لندینگ ما رو فرستادن قسمت مهاجرت و اونجا از من فقط پرسید که چقدر پول نقد همراه ت داری و بعد از دو هفته هم پی ار م اومد که اصلا انتظارش نداشتم. و اینکه حتما سر دو هفته گواهی نامه بگیرید تا بتونید برای کارت سلامت سریع اقدام کنید . گواهینامه هم به زبان فارسی می شه امتحان داد. موفق باشید
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behi1 نمایش پست ها
    تبريك ميگممممم، انشالله كه ما هم به زودى تجربه اش كنيم. ولى يك سال خيلللى طولانى شده! من كه ٨ ماه ميگذره واقعاً كلافه و خسته شدم! ميتونم بپرسم شما از كدوم استان اقدام كردين و اينكه فرد اسپانسر PR هست يا citizen؟
    سلام دوست عزيز،
    مرسي . اسپانسر من سيتيزن هستن و براي بريتيش كلمبيا اقدام كردايم. ألبته من ساكن اروپا هستم و از اينجا اقدام كردام شايد به خاطر همين يكم طولاني شده.ولي كلا از چند ماه قبل يكم سرشون شلوغ بوده .اينو آنكارا در جواب ايميل پسر دايي من بهش گفته بودن كه ويزاش دير شده بود.اميدوارم كه زودتر كار همگي درست بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)