صفحه 1304 از 1355 نخستنخست ... 304804120412541294129512961297129812991300130113021303130413051306130713081309131013111312131313141354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,031 تا 13,040 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    رامیار جان چه تاریخی ایمیل دریافت کردید که مدارک به انکارا ارسال شده؟؟
    ۲۵جوون پروسه استارت خورد تو انکارا
    ۸می ارسال شد به انکارا
    ۱۰جوون ایمیل بیومتریک و ۱۲جوون مدیکال اومد
    ۲۵جوون هم رسید دستشونو استارت زدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    سلام
    اقا من ۷ماه رو چند روز دیگه تموم میکنم
    باز خبری نشده
    چیکار کنم؟

منم مثل شما دیگه رفت تو هشت ماه و هنوز خبری نیست. دیگه دارم دیوونه میشم خسته شدم از این شرایط. روزی صد دفعه پروندم و زیر و رو میکنم از بس از استرس حساسیتم رفته بالا

Junior Member

استرس نداشته باشيد كه با استرس داشتن جيزي حل نميشه. شما همين روزا به احتمال خيلي زياد خبرهاي خوبي ميشنويد همينطور اون يكي دوست ديگه مون.پرونده های انتاریو ۹۵ درصد مواقع ۸ ماهه دسیژن مید میشن.نهایتا شماها ۱ ماه دیگه به امید خدا قطعا تکلیفتون مشخص میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    پرونده کی ارسال شده به انکارا؟
    بله از من یک هفته پیش
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member

سلامدوستاننن،امروزبعداز٨ماهونيمايميلدرخواستپاسپورتفرستادنننننن! هنوزازخوشحالىتوشوكهستم!انشاللهكهواسههمگىبهزودىخبرخوشبيادواينانتظارهابهپايانبرسه

نقل قول نوشته اصلی توسط behi1 نمایش پست ها
    سلامدوستاننن،امروزبعداز٨ماهونيمايميلدرخواستپاسپورتفرستادنننننن! هنوزازخوشحالىتوشوكهستم!انشاللهكهواسههمگىبهزودىخبرخوشبيادواينانتظارهابهپايانبرسه
    خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی تبریک
    امیدوارم روزای خوبی داشته باشید
    ما رو تو شادیتون شریک کنید
    امیدوارم تو کانادا هم موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    منم مثل شما دیگه رفت تو هشت ماه و هنوز خبری نیست. دیگه دارم دیوونه میشم خسته شدم از این شرایط. روزی صد دفعه پروندم و زیر و رو میکنم از بس از استرس حساسیتم رفته بالا
    مهم نیست
    بلاخره اوکی میشه
    حالا به این فک میکنم گیرم ویزامم اومد
    برم اونجا چیکار کنم با ابن وضع دلار
    اصا نرم بهتره

Junior Member

سلام خدمت تمامی دوستان خواستم امروز لاین تایم اپلیکشن خودم رو براتون بنویسم که بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن
    من از انتاریو اقدام کردم و 15اگوست ارسال مدارک بود،، 19اگوست رسیدن مدارک به پروسسینگ کیس سنتر
    28 سپتامبر گرفتن فایل نامبر
    30سپتامبر بایومتریک
    1اکتبر هم مدیکال
    که تا قبل از 15 اکتبر بایومتریک رو در اربیل عراق انجام دادیم و مدیکال رو هم‌در تهران
    و 16 اکتبر هم ایمیل رسید به دستمون که مدارک رو فرستادن ویزا افیس انکارا تو‌ ترکیه و الان ۲ هفته ای هست اونجاس و نمیدونم دقیقا چقدر دگه طول میکشه تا جواب بگیریم اگر کسی از دوستان اطلاعی دارن خوشحال میشم خبر بدین بهم بازم با ارزوی موفقیت برای همه دوستان و اگه خبر جدیدی شد حتما اینجا اطلاع میدم

سلام
    امروز یه برگه از وکیل گرفتم که میگه امضا کن
    با خودکار ابی
    بچه ها این چیه؟؟؟؟؟؟

۲تا ورقه از وکیل گرفتم به اسم imm 5744
    میگه امضاش کن
    میخوام پیگیری کنم که چرا دیر شده
    کسی می‌ونه قضیه چیه?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)