صفحه 1305 از 1355 نخستنخست ... 30580512051255129512961297129812991300130113021303130413051306130713081309131013111312131313141315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,041 تا 13,050 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    ۲تا ورقه از وکیل گرفتم به اسم imm 5744
    میگه امضاش کن
    میخوام پیگیری کنم که چرا دیر شده
    کسی می‌ونه قضیه چیه?
    سلام
    اگر اشتباه نکنم این فرم را امضا کنید شما این اجازه را به وکیلتان می دهید که به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد و نماینده شما هستند
    بازهم در اینترنت هم می توانید سرچ کنید و اینکه ببینید در فرمتان نام چه کسی درج شده که شما به ان اجازه دسترسی می دهید
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar2730 نمایش پست ها
    سلام خدمت تمامی دوستان خواستم امروز لاین تایم اپلیکشن خودم رو براتون بنویسم که بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن
    من از انتاریو اقدام کردم و 15اگوست ارسال مدارک بود،، 19اگوست رسیدن مدارک به پروسسینگ کیس سنتر
    28 سپتامبر گرفتن فایل نامبر
    30سپتامبر بایومتریک
    1اکتبر هم مدیکال
    که تا قبل از 15 اکتبر بایومتریک رو در اربیل عراق انجام دادیم و مدیکال رو هم‌در تهران
    و 16 اکتبر هم ایمیل رسید به دستمون که مدارک رو فرستادن ویزا افیس انکارا تو‌ ترکیه و الان ۲ هفته ای هست اونجاس و نمیدونم دقیقا چقدر دگه طول میکشه تا جواب بگیریم اگر کسی از دوستان اطلاعی دارن خوشحال میشم خبر بدین بهم بازم با ارزوی موفقیت برای همه دوستان و اگه خبر جدیدی شد حتما اینجا اطلاع میدم
    با توجه به پرونده های قبلی بین شش ماه تا هشت ماه بعد از رسیدن پرونده دستشون ویزا معمولا میاد.
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    استرس نداشته باشيد كه با استرس داشتن جيزي حل نميشه. شما همين روزا به احتمال خيلي زياد خبرهاي خوبي ميشنويد همينطور اون يكي دوست ديگه مون.پرونده های انتاریو ۹۵ درصد مواقع ۸ ماهه دسیژن مید میشن.نهایتا شماها ۱ ماه دیگه به امید خدا قطعا تکلیفتون مشخص میشه

استارت پرونده من تو آنکارا june 13 بوده
    این تایم لاینم هست
    دریافت مدارک در سیدنی 27 مارچ
    8 می AOR1
    17 می بیومتریک
    22 می مدیکال
    13 جون هم استارت پرونده در آنکارا
    به نظرتون کی خبری میشه؟

Junior Member

منتظر پاسپورت ریکوست باشید به این زودی ها،تا قبل از دسامبر شما انشالله به نتیجه میرسه کیس تون.قبل از به پایان رسیدن ۸ ماه از زمان دریافت پرونده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    با توجه به پرونده های قبلی بین شش ماه تا هشت ماه بعد از رسیدن پرونده دستشون ویزا معمولا میاد.
    سلام ممنونم از اینکه خبر دادید

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    منتظر پاسپورت ریکوست باشید به این زودی ها،تا قبل از دسامبر شما انشالله به نتیجه میرسه کیس تون.قبل از به پایان رسیدن ۸ ماه از زمان دریافت پرونده

ممنونم امیدوارم همینطور باشه. اگر مصاحبه بخوان نباید الانا خبر بدن؟

سلام دوستان عزیز
    پرونده ی ما بعد از گذشت ۹ ماه هنوز خبری ازش نشده، فوریه مدارک دستشون رسیده ولی تا الان هیچ خبری نشده
    چون فایل نامبر انوز صادر نشده از جایی هم نمی تونیم خبری بگیریم
    فکر کنم طولانی ترین پروسه تو آنتاریو مال ما باشه
    از دوستان کسی تجربه ی مشترکی داره خوشحال میشم در میان بذاره

نقل قول نوشته اصلی توسط Naser_Kovich نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    پرونده ی ما بعد از گذشت ۹ ماه هنوز خبری ازش نشده، فوریه مدارک دستشون رسیده ولی تا الان هیچ خبری نشده

سلام یعنی پروندتون هنوز به آنکارا هم ارسال نشده؟ فایل نامبر نگرفتین اصلا؟؟ پیگیری کردین؟ مطمِئین برگشت نخورده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Naser_Kovich نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

به هر حال که پرداخت هزینه کردین خب نو ecas با شماره رسیدتون یه سرچ کنید ببینید اصلا پروندتون لینک شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    به هر حال که پرداخت هزینه کردین خب نو ecas با شماره رسیدتون یه سرچ کنید ببینید اصلا پروندتون لینک شده؟
    نه متاسفانه جوابی نمیتونیم بگیریم، حتی پرونده هم نمیشه با رسید دید که لینک شده یا نه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)