صفحه 1306 از 1355 نخستنخست ... 30680612061256129612971298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121313131413151316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,051 تا 13,060 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام
    کسی خبری نشده
    من که خیز برداشتم برای ۸ماه
    انگار نه انگار

یکی از دوستان من دسامبر سال گذشته فرستاده بودن سپتامبر فایل نامبر گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    سلام
    کسی خبری نشده
    من که خیز برداشتم برای ۸ماه
    انگار نه انگار

Junior Member

سلام
    وقت بخیر
    ممنون از اطلاعات دوستان. خیلی استفاده کردم.
    چندتا سوال داشتم از خدمتتون که اگه پاسخ بدین ممنون میشم.
    بنده همسرم پی ار هستش و و ونکوور زندگی میکنه و امکان استفاده از اسپانسرشیپ رو داریم. از طرفی خودم شرایط اکسپرس انتری رو دارم. میخواستم ببینم به نظرتون کدوم سریعتر؟
    مسئله دیگه‌ای هم که هست بحث گرفتن ویزا ویزیتوری بعد از جلو رفتن پرونده اسپانسرشیپ. فک میکنم بعد از قبول شدن اسپانسر میشه این کار و انجام داد. میخواستم ببینم کسی از دوستان این کار و انجام داده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayi457 نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    ممنون از اطلاعات دوستان. خیلی استفاده کردم.
    چندتا سوال داشتم از خدمتتون که اگه پاسخ بدین ممنون میشم.
    بنده همسرم پی ار هستش و و ونکوور زندگی میکنه و امکان استفاده از اسپانسرشیپ رو داریم. از طرفی خودم شرایط اکسپرس انتری رو دارم. میخواستم ببینم به نظرتون کدوم سریعتر؟
    مسئله دیگه‌ای هم که هست بحث گرفتن ویزا ویزیتوری بعد از جلو رفتن پرونده اسپانسرشیپ. فک میکنم بعد از قبول شدن اسپانسر میشه این کار و انجام داد. میخواستم ببینم کسی از دوستان این کار و انجام داده؟
    سلام
    تا جایی که من بدونم ویزای ویزیتوری بعد از اقدام برای اسپانسرشیپ رجکت میشه
    و الان من تقریبا ۸ماه منتظر ویزای اسپانسرشیپ هستم و اعصابمم‌خورده
    ۸ماه که خبری نشده از ویزا

Junior Member

مرسی از پاسختون
    امیدوارم سریعتر به نتیجه برسه
    میتونم بپرسم برای کدو استان انجام دادین؟
    برنامه اکسپرس هم یه مقدار این چند وقت مثله اینکه بیشتر طول میکشه. دوستانی بودن که تا ۹ ماه هم بدون سکیوریتی چک کارشون طول کشیده.
    برای ویزای ویزیتوری هم بعد از قبول اسپانسر میشه اقدام کرد منتها باید همون مواردی که ویزای ویزیتوری لازم داره رو رعایت کرد.

Junior Member

سلام به همهٔ عزیزان، یک سوال ازتون دارم و ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نام خانوادگی من شامل ۲ کلمه هست. بعد از انجام Biometric تأیدیه که پشت جلد پاسپورتم چسبوندن این اشکال را داره که کلمهٔ دوم نام خانوادگی من قبل از اسم کوچکم قرار گرفته و نام خانوادگی فقط کلمهٔ اول را داره. بعد از این موضوع در اکانت GCkey هم در Principle applicant information که اسم کامل نوشته شده همین اشتباه تکرار شده، یعنی قبل از انجام Biometric درست بود ولی بعد از این اشتباهشون اونجا هم این شکلی شد. به دفتر VAC فرداش مراجعه کردم و اطلاع دادم و گفتن که Note گذاشتند. روز بعد نامهٔ مدیکال برام آمد که همین اشتباه در این نامه هم تکرار شده. آیا پزشک قبول میکنه به نظرتون؟(دوستانی که آزمایش مدیکال دادن می‌شه لطفا راهنمایی کنند؟) دوباره بهشون ایمیل زدم ولی چجوری می‌تونم سریعتر جوابی بگیرم چون نامهٔ medical یک ماه بیشتر وقت نداره. آیا با همین نامه برم پیش پزشک؟ آیا جایی می‌تونم در GCkey این موضوع را مستقیم به خود IRCC اطلاع بدم؟

Junior Member

سلام. به نظر من شما از طریق سایت http://www.cic.gc.ca/english/contacts/web-form.asp موضوع رو به خودشون اطلاع بدید و ببیند چه جوابی بهتون میدن!!!!!

دوستان هیچ کسی اطلاعی نداره اینا اصلا به پرودنده های ماه مارچ رسیدن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    دوستان هیچ کسی اطلاعی نداره اینا اصلا به پرودنده های ماه مارچ رسیدن یا نه؟
    پرونده من اپریل بوده و ۲۵جوون استارت خورده
    هنوز خبری نشده
    مجبور بودم فرم ۷۷۵۴ پر‌کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    پرونده من اپریل بوده و ۲۵جوون استارت خورده
    هنوز خبری نشده
    مجبور بودم فرم ۷۷۵۴ پر‌کنم
    شما دیگه خیلی بی صبرید من فوریه پرونده فرستادم تازه رفته انکارا و مدیکالم ندادم این پروسه بیشتراز ۱۲ ماه نمیشه اما پرونده ها متفاوت هستند یکی زودتر یکی دیرتر
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)