صفحه 1307 از 1355 نخستنخست ... 30780712071257129712981299130013011302130313041305130613071308130913101311131213131314131513161317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,061 تا 13,070 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام
    دوستان برای تکمیل پرونده راهنمایی میخواستم.
    عکس رو به چه صورت و چه تعداد باید ارائه کنیم؟
    چت ها رو چطور؟ باید ترجمه بشن؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    شما دیگه خیلی بی صبرید من فوریه پرونده فرستادم تازه رفته انکارا و مدیکالم ندادم این پروسه بیشتراز ۱۲ ماه نمیشه اما پرونده ها متفاوت هستند یکی زودتر یکی دیرتر
    شما از کبک هستید
    اما من انتاریو اقدام کردم
    برای همین عجولم
    امیدوارم تموم بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    شما از کبک هستید
    اما من انتاریو اقدام کردم
    برای همین عجولم
    امیدوارم تموم بشه
    دوستانی هم که از انتاریو بوده اند هم حداقل ۷ ماهه هم شده انشاالله زودتر بیاد اما وکیلتان ۴ ماهی که گفته بودن خیلی خوشبین بوده اند
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    دوستانی هم که از انتاریو بوده اند هم حداقل ۷ ماهه هم شده انشاالله زودتر بیاد اما وکیلتان ۴ ماهی که گفته بودن خیلی خوشبین بوده اند
    وکیل زرنگ بوده . چون اگر واقعیت می گفته . ادم می ره سراغ یه وکیل دیگه که زمان کمتری می گه و فکر می کنه کار بلد تره .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    وکیل زرنگ بوده . چون اگر واقعیت می گفته . ادم می ره سراغ یه وکیل دیگه که زمان کمتری می گه و فکر می کنه کار بلد تره .
    حالا به جایی رسیدم که حوصله کانادا رفتنم ندارم
    دارم میرم‌تو ۸ماه
    میگه کار عراقی ها رو تو ۵ماه انجام میدم اما ایرانی ها زیاد تو سیکیورتی چک میمونن
    من الان چیکار باید بکنم

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    حالا به جایی رسیدم که حوصله کانادا رفتنم ندارم
    دارم میرم‌تو ۸ماه
    میگه کار عراقی ها رو تو ۵ماه انجام میدم اما ایرانی ها زیاد تو سیکیورتی چک میمونن
    من الان چیکار باید بکنم
    سعی کنید تمامی کارهاتون جمع کنید و روی زبان انگلیسی کار کنید . هر چقدر کار کنید باز هم جا داره . اگر خدمت رفته باشید تجربه ش دارید که نباید تو مخی برای خودتون برید.
    اینقدر برای رسیدن به تو دویدم که وقتی بهت رسیدم دیگه نفسی برای موندن کنارت نداشتم .من همیشه اینو به خودم می گم . الان اینقدر جوش می زنی که وقتی برسی اینجا یکی دو ماه نیاز به ریکاوری داری . خلاصه چیزی. که دست خودت نیست رهاش کن توی ذهنت. ببخشید پر حرفی کردم
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    سعی کنید تمامی کارهاتون جمع کنید و روی زبان انگلیسی کار کنید . هر چقدر کار کنید باز هم جا داره . اگر خدمت رفته باشید تجربه ش دارید که نباید تو مخی برای خودتون برید.
    اینقدر برای رسیدن به تو دویدم که وقتی بهت رسیدم دیگه نفسی برای موندن کنارت نداشتم .من همیشه اینو به خودم می گم . الان اینقدر جوش می زنی که وقتی برسی اینجا یکی دو ماه نیاز به ریکاوری داری . خلاصه چیزی. که دست خودت نیست رهاش کن توی ذهنت. ببخشید پر حرفی کردم
    اتفاقا به عشق خودتو کامنتات میام اینجا
    خدمت زندگی زیاد رفتم
    امشب خانمم برگشت کانادا
    منم که هیچ

Junior Member

سلام دوستان، آیا باید بعد از مدیکال فرم مدیکل(IMM1017E) را که IRCC برام تو GCKey فرستاده را بعد از اینکه پزشک پر کرد و مهر زد ازش بگیرم و درGCKey آپلود کنم یا اینکه من هیچ کاری لازم نیست انجام بدم و فقط برم آزمایش‌ها را انجام بدم و دکتر خودش فرم را از من میگیره، پر میکنه و می‌فرسته؟

Junior Member

بزشک خودش واستون میقرسته نیازی به اقدام از جانب شما نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramena نمایش پست ها
    بزشک خودش واستون میقرسته نیازی به اقدام از جانب شما نیست
    شما مدیکال را انجام دادین؟پرونده شما با پرونده من March ارسال شده و هم تاریخیم
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)