صفحه 1309 از 1355 نخستنخست ... 30980912091259129913001301130213031304130513061307130813091310131113121313131413151316131713181319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,081 تا 13,090 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    همه منتظریم و باید صبور باشیم تنها کاری می توان انجام داد و این را در نظر بگیرید نباید از رسیدن پرونده به سیدنی پروسه را حساب کنید از تاریخی که فایل نامبر را دریافت میکنید پروسه پرونده ها شروع می شود پس از زمان ارسال و رسیدن به دستشان حساب نکنید
    تو خود سایتشون زده از زمانی که پرونده به دفترشون میرسه حساب میشه

Junior Member

سلام به همگی
    در خصوص اپدیت پرونده ای که ارسال کردیم، ایا بارداری باید اعلام بشه یا فقط وقتی که بچه به دنیا میاد باید اعلام کرد؟
    ممنون میشم تجربیات خودتون را در این خصوص بیان کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    تو خود سایتشون زده از زمانی که پرونده به دفترشون میرسه حساب میشه
    الان سایتو نگاه کردم حرف شما درسته پس من از همه بیشتر طول کشیده دقیقا دیروز من ۹ ماه منتظرم و الان وارد ماه ۱۰ شدم امیدوارم زودتر خبرهای خوبی همگی بشنویم
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

الان سایتو نگاه کردم حرف شما درسته پس من از همه بیشتر طول کشیده دقیقا دیروز من ۹ ماه منتظرم و الان وارد ماه ۱۰ شدم امیدوارم زودتر خبرهای خوبی همگی بشنویم
    برای شما فکر میکنم بخاطر جوابیه بخش کبک طولانی شده انشالله زود در آنکارا جواب میگیرین با توجه به اینکه تازه ترانسفر شده

Junior Member

سلام خدمت همگی دوستان
    یه سوال نسبتا غیر مرتبط داشتم
    من یه بچه دو و نیم ساله دارم که سیتیزنش اوکی شده و میخوام از آنکارا براش پاسپورت بگیرم فقط میخواستم بدونم بعد از ارائه درخواست که حدود 20 روز بعدش پاسپورت آماده هست ، میشه مثلا یه جور وکالتنامه به یه نفر داد که به جای خودم بره پاسپورت رو بگیره و بیاره ایران؟ (چون به ایران پست نمیکنن)
    که دوباره مجبور نشم خودم برم آنکارا
    خیلی ممنون

سلام دوستان.
    در سایت cic مراحل انجام شده را که چک میکنیم دریافت نتیجه مدیکال را ذکر کرده ولی از دریافت نتیجه بایومتریک چیزی ننوشته! آیا برای سایر دوستان نیز همینطور بوده؟
    ممنون میشم تجربه تون را به اشتراک بگدارید.

برای GCKEY غیر از این لینک که خالی است آیا لینک دیگری هست؟
    https://onlineservices-servicesenlig...c=/mycic/start
    برای آن جه مبلغی باید پرداخت؟
    دوستان لطفا راهنمایی کنید. ممنون

برای ما 25 فوریه تحویل مدارک با پست هست و تا الان هیچ ایمیل یا جوابی نداشتیم و 9 ماه شده برای ما هم

Junior Member

سلام،همسرمبهزودىبهكانادامياد،كسىميدونهتوىفرودگاهچهسوالاتىازشميشه؟ممنونميشمهرچىيادتونهستروبهمبگيد،ممنون

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط behi1 نمایش پست ها
    سلام،همسرمبهزودىبهكانادامياد،كسىميدونهتوىفرودگاهچهسوالاتىازشميشه؟ممنونميشمهرچىيادتونهستروبهمبگيد،ممنون
    سلام از من پرسید چقدر پول همراه ت هست و همچنین آدرس پرسید که درسته و برگه لندینگ م هم خواست. فقط همین
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)