صفحه 1310 از 1355 نخستنخست ... 31081012101260130013011302130313041305130613071308130913101311131213131314131513161317131813191320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,091 تا 13,100 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام خبری نشده؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز ایمیلی گرفتم که باید بروم مصاحبه ایا کسی تجربه مصاحبه را دارد من استرس گرفتم
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز ایمیلی گرفتم که باید بروم مصاحبه ایا کسی تجربه مصاحبه را دارد من استرس گرفتم
    سلام
    من تجربشو ندارم
    اما چه استرسی میگیری
    بگو دوسش دارم میخوام باش زندگی‌کنم
    دیگه این استرس نمیخواد
    تقدیر ادما تو دلشون نوشته شده به مرادت میرسی
    ادم نترس همیشه برندس

من ۵روز دسگه وارد ماه هشتم میشم
    ۵ماه و ۳روز پروسه تو انکارا شروع شده و کل پروسه تقریبا ۸ماه
    تا کی صبر کنم
    واقعا خسته شدم

Junior Member

سلام دوستان امیدوارم خوب باشید
    همونطور که میدونید پروسه جواب به پروندهای اسپانسرشیبی خیلی دیر داره برسی میشه و این بلاتکلیفی خودش از نظر روحی روانی و زندگی خیلی تاثیر مخربی میزاره
    از این رو با چند تا از دوستان تصمیم گرفتیم که یک متنی رو تو تویتر به مسئول مربوط توییت کنیم هر چقدر تعداد دوستان زیادتر باشه شانس دیده شدنشم بیشتر
    دوستای گلم لطفا هرکی قصد همکاری داره اعلام کنه شاید فرجی بشه
    هرکی پایس خبر بده

سلام
    امن ۸ماه شد که پروندم بررسی میشه و خبری نشد
    امروز برای شکایت از وکیلم اقدام کردم
    اصلا درست حسابی جواب نمیده
    به هر حال حالش رو سر جا اوردم
    دوستان کسی خبری نشده

Junior Member

سلام دوستان
    سلام
    امیدوارم مصاحبه تون به خوبی انجام بشه و همون جا ویزا بشید.
    جالبه که انگار هنوز درخواست مدیکال برای شما ارسال نشده اما دعوت به مصاحبه شدید. پس کِی می خوان مدیکال رو بفرستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم مصاحبه تون به خوبی انجام بشه و همون جا ویزا بشید.
    جالبه که انگار هنوز درخواست مدیکال برای شما ارسال نشده اما دعوت به مصاحبه شدید. پس کِی می خوان مدیکال رو بفرستند؟
    سلام ممنون
    اکانتمو نگاه کردم پروسه را توضیح داده که اگر نیاز باشد شما را به مصاحبه دعوت خواهیم کرد که من را دعوت کردند و بعداز مصاحبه مدیکال صادر می شود وبا اوکی بودن همه چیز احتمال خیلی زیاد همان روز ایمیل مدیکالم صادر می شود
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

سلام ممنون
    اکانتمو نگاه کردم پروسه را توضیح داده که اگر نیاز باشد شما را به مصاحبه دعوت خواهیم کرد که من را دعوت کردند و بعداز مصاحبه مدیکال صادر می شود وبا اوکی بودن همه چیز احتمال خیلی زیاد همان روز ایمیل مدیکالم صادر می شود
    سلام
    ۱۱۰دلار همراتون باشه واسه هزینه مدیکال
    همونجا مدیکال رو پاس کنید که زود قواعد بره جلو

Junior Member

سلام
    وقت بخیر
    برای ترجمه چت ها راهنمایی میخواستم از خدمتتون.
    کسی داخل ایران ترجمه کرده؟
    ممنون میشم پاسخ بدین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)