صفحه 1311 از 1355 نخستنخست ... 31181112111261130113021303130413051306130713081309131013111312131313141315131613171318131913201321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,101 تا 13,110 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayi457 نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    برای ترجمه چت ها راهنمایی میخواستم از خدمتتون.
    کسی داخل ایران ترجمه کرده؟
    ممنون میشم پاسخ بدین.
    سلام بله من برای مصاحبه ای که دارم چت ها را ترجمه کردم می دهید ترجمه کنند به مترجم بگید فقط مهر عمومی که دارندکافی است بزنند
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member

سلام
    ممنون
    یعنی میفرمایید برای تشکیل پرونده لازم نیست؟
    من اینجا از هر دارالترجمه ای که پرسیدم نامه دادگاه خواستن.
    میتونم بپرسم کجا انجام دادین؟

Junior Member

سلام دوستان
    من اینلند اقدام کردم و پروندم به مرحله مدیکال رسیده از طرفی به تازگی باردار شدم. میخواستم بپرسم که کسی تجربه ای در خصوص انجام ازمایش مدیکال در بارداری داره؟ فکر میکنم انجام عکس سینه در بارداری انجام نشه. از طرفی اگر بررسی پرونده به بعد از زایمان موکول بشه خیلی زمان طولانی میشه و عملا نمی تونم از خدمات رایگان درمانی حین زایمان استفاده کنم( از طرفی ورک پرمیت دارم اما کار نمیکنم ایا شانسی برای گرفتن ohip هست؟) به هر حال ممنون میشم اگر تجربه یا توصیه ای دارید در اختیارم بزارید.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام بله من برای مصاحبه ای که دارم چت ها را ترجمه کردم می دهید ترجمه کنند به مترجم بگید فقط مهر عمومی که دارندکافی است بزنند
    سلام ،من برای همسرم همین چند ماه پیش اقدام کردم و‌ بصورت رندووم نزدیک ۲۰ صفحه از چت ها،ایمیل هایی رو که با هم داشتیم فرستادم و هیچکومشون رو ترجمه نکردم !چون مشاوری که داشتم بم گفت لزومی نداره و فقط میخان مطمئن بشن که با هم مکالمه دارین و خودشون هم مترجم دارن! حالا برای من اینطور بود
    ولی شما که میخاین ترجمه کنین تو هر دارالترجمه ای که بخاین براتون ترجمه میکنن و به تایید دادگستری و وزارت خارجه هم میرسوننش

موفق باشید.

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar2730 نمایش پست ها
    سلام ،من برای همسرم همین چند ماه پیش اقدام کردم و‌ بصورت رندووم نزدیک ۲۰ صفحه از چت ها،ایمیل هایی رو که با هم داشتیم فرستادم و هیچکومشون رو ترجمه نکردم !چون مشاوری که داشتم بم گفت لزومی نداره و فقط میخان مطمئن بشن که با هم مکالمه دارین و خودشون هم مترجم دارن! حالا برای من اینطور بود
    ولی شما که میخاین ترجمه کنین تو هر دارالترجمه ای که بخاین براتون ترجمه میکنن و به تایید دادگستری و وزارت خارجه هم میرسوننش

موفق باشید.
    منم ترجمه نکردم ولی این اواخر گویا الزامی شده .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد

با سلام
    من پرونده اسپانسر برای همسرم که ایران هستند در ماه مارچ ارسال کردم و بلافاصله بعد براش دعوتنامه فرستادم که ریجکت شد و در حال حاضر پرونده اسپانسرشیپی ما 4 ماه هست که به آ نکارا ارسال شده است و سوال من این هست از عزیزانی که اطلاع دارند:
    از دو ماه بعد از فایل نامبر نامه ای برای ارسال مدیکال خواسته شد ولی تاکنون درخواسی از بایومتریک دریافت نکردم
    ولی هزینه آن را تو هزینه ها پرداخت کردم
    حالا به نظر شما این شرایط عادی هست ؟ و باید منتظر درخواست بایومتریک از طرف اونها باشم؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel56 نمایش پست ها
    با سلام
    من پرونده اسپانسر برای همسرم که ایران هستند در ماه مارچ ارسال کردم و بلافاصله بعد براش دعوتنامه فرستادم که ریجکت شد و در حال حاضر پرونده اسپانسرشیپی ما 4 ماه هست که به آ نکارا ارسال شده است و سوال من این هست از عزیزانی که اطلاع دارند:
    از دو ماه بعد از فایل نامبر نامه ای برای ارسال مدیکال خواسته شد ولی تاکنون درخواسی از بایومتریک دریافت نکردم
    حالا به نظر شما این شرایط عادی هست ؟ و باید منتظر درخواست بایومتریک از طرف اونها باشم؟
    با تشکر
    سلام
    نگران نباشید طبیعی است من با توجه به ۹ ماهه از پرونده گذشته فقط بایومتریک انجام دادم و مدیکال ندادم و چندروزه به مصاحبه دعوت شدم در ژانویه که احتمال زیاد مدیکال بعداز مصاحبه صادر خواهد شد
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel56 نمایش پست ها
    با سلام
    با تشکر
    پروسه انتاریو با کبک یک مقدار متفاوته
    کبک دیرتر مدارک‌بررسی میشه
    من هم ۸ماه پروسه رو انجام دادم
    ۵ماه نیم هم تو سیکیورتی چک هستم
    واقعا پروسه طولانیه

Junior Member

سلام شما قبلش كه براي ويزاي ويزيتوري أقدام كرديد و ريجكت شده اون موقع بايومتريك رو حتما باید انجام داده باشن همسرتون و رکوردهای بایومتریک تا ۱۰ سال اعتبار دارن پس همسر شما نیاز به انجام دوباره بایومتریک برای پرونده اسپانسرشیپ نخواهد داشت و اطلاعات در سیستم موجوده.شما زمانی که پاس ریکوست میشید باید رسید بایومتریک،پاسپورت و ایمیلی که در اون پاس ریکوست شدید رو پرینت کنید و هر سه رو ارائه بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramyarrashidi نمایش پست ها
    پروسه انتاریو با کبک یک مقدار متفاوته
    کبک دیرتر مدارک‌بررسی میشه
    من هم ۸ماه پروسه رو انجام دادم
    ۵ماه نیم هم تو سیکیورتی چک هستم
    واقعا پروسه طولانیه
    شما هم انشالا خیلی زود خبرهای خوبی میشنوید سکیورتی چک مکسیموم ۶ ماه هستش.اونجا درسته از لحاظ تایمینگ کیس ها متفاوت هستن اما اینو بدونید که برای افسرها هم لیمیت میزارن م اونا موظف هستن تا قبل از تموم شدن لیمیت ۱ پرونده نتیجه رو اعلام کنند وگرنه اونا میتونن مستقیما توسط ایمیگریشن و افسرهای بازرس بازخواست بشن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)