صفحه 1319 از 1355 نخستنخست ... 31981912191269130913101311131213131314131513161317131813191320132113221323132413251326132713281329 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,181 تا 13,190 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط savii نمایش پست ها
    من ۱۷ جولای پروندم رسید سیدنی و ۱۶ سپتامبر فایل نامبر گرفتم و ۲۴ سپتامبر هم ایمیل دادن که پروندتون برای پراسس رفته انکارا. دیگه بعد از اون خبری نشده. نمیدونم شاید قبلا سریعتر انجام میدادن چون یادمه دوستان مینوشتن بعد از اینکه پرونده رفته انکارا ایمیل بایومتریک و مدیکالشون میومده
    ممنون
    پرونده من انکاراست و دوهفته پیش ایمیل زدن که ژانویه وقت تعین کردن برای مصاحبه و مدیکال هم ندادم احتمال زیاد روز بعداز مصاحبه مدیکالمم بیاد
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member

دوستان لطفا لطفا لطفا اگه کسی اطلاع داره سریع جواب این سوال منو بدید ممنون میشم
    من الان ٥ ماهه مديكال انجام دادم و پرونده م آنکارا هستش. و از ۷ ماه و نیم پیش پرونده رسیده بهشون اما درخواست بایومتریک نکردن.اما خودم رفتم توی سایت vfs و وقت بایومتریک گرفتم که برای ۴ روز دیگه س. ِالان من اشتباه کردم که وقت گرفتم و منتظر ایمیل خودشون نموندم؟؟رسید ۸۵ دلاری هم که واسه بایومتریک دادم رو دارم.به نظرتون مشکلی نداره برم انجامش بدم سرخود؟؟از کجا میدونن که من الان دارم واسه پرمننت رزیدنس بایومتریک میدم؟خودشون اونجا سوال میپرسن که به چه منظور دارم بایومتریک میدم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    دوستان لطفا لطفا لطفا اگه کسی اطلاع داره سریع جواب این سوال منو بدید ممنون میشم
    من الان ٥ ماهه مديكال انجام دادم و پرونده م آنکارا هستش. و از ۷ ماه و نیم پیش پرونده رسیده بهشون اما درخواست بایومتریک نکردن.اما خودم رفتم توی سایت vfs و وقت بایومتریک گرفتم که برای ۴ روز دیگه س. ِالان من اشتباه کردم که وقت گرفتم و منتظر ایمیل خودشون نموندم؟؟رسید ۸۵ دلاری هم که واسه بایومتریک دادم رو دارم.به نظرتون مشکلی نداره برم انجامش بدم سرخود؟؟از کجا میدونن که من الان دارم واسه پرمننت رزیدنس بایومتریک میدم؟خودشون اونجا سوال میپرسن که به چه منظور دارم بایومتریک میدم؟؟
    بايد اول نامه ي درخواست انجام بيومتريك براتون بياد، در غيراينصورت(بدون نامه ي درخواست) امكاااان نداره هيچ مركز vfs كاراي بيومتريك شما رو انجام بدن
    قبلن براي مديكال اين حالت وجود داشت كه الان اون امكان هم وجود نداره
    اگر قبلا براي پي آر كانادا يا آمريكا بيومتريك انجام نداديد ميتونيد اطلاع بديد به ويزاآفيس كه درخواست بيومتريك براتون نيومده، به احتمال زياد هم فورا درخواستش بياد
    ویرایش توسط Meri12 : December 18th, 2019 در ساعت 04:13 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    ممنون
    پرونده من انکاراست و دوهفته پیش ایمیل زدن که ژانویه وقت تعین کردن برای مصاحبه و مدیکال هم ندادم احتمال زیاد روز بعداز مصاحبه مدیکالمم بیاد
    اگر در يكسال گذشته براي كانادا مديكال انجام نداديد به آنكارا اطلاع بديد كه باتوجه به تعيين تاريخ مصاحبه هنوز درخواست مديكالتون نيامده
    چون انشالا بسلامتي وقتي مصاحبه رو پَس كنيد و مديكالتون نباشه دوباره بايد برگرديد تا درخواستش بياد، بعد انجام و ثبت بشه بعد پاس ريكوئست بشيد و پاسپورت رو بفرستيد، اما اگر انجام شده باشه همونجا ليبيل ويزا رو ميچسبونن رو پاستون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    نبايدي در كار نيست
    ميگن يكسال
    زير ١٢ماه انجام بشه خوشانس هستيد، سكيوريتي چك بخوره يا متاسفانه بهردليلي بيشتر ازيكسال بشه فقط بايد منتظر بمونيد
    مثلا چقدر؟ یعنی سکیریتی چک مکسیموم چقدر طول میکشه؟

Junior Member

اگر در يكسال گذشته براي كانادا مديكال انجام نداديد به آنكارا اطلاع بديد كه باتوجه به تعيين تاريخ مصاحبه هنوز درخواست مديكالتون نيامده
    چون انشالا بسلامتي وقتي مصاحبه رو پَس كنيد و مديكالتون نباشه دوباره بايد برگرديد تا درخواستش بياد، بعد انجام و ثبت بشه بعد پاس ريكوئست بشيد و پاسپورت رو بفرستيد، اما اگر انجام شده باشه همونجا ليبيل ويزا رو ميچسبونن رو پاستون
    سلام یعنی امکان این دارد درخواست مدیکال را بدهم و تاحالا کسی این کار را کرده؟
    ویرایش توسط hfada : December 18th, 2019 در ساعت 09:53 PM
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

نقل قول نوشته اصلی توسط khala نمایش پست ها
    مگه چند بار پرونده فرستدین؟ قبلا گفته بودین که مدیکل آماده که...
    this is new one. that one you talking about was referent file
    ۲۵ نوامبر ۲۰۱۸ رسیدن مدارک ارسال شده به سیدنی
    ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ گرفتن فایل نامبر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط barannava نمایش پست ها
    this is new one. that one you talking about was referent file

تاریخ پستت مال مارچ 2019 بود که اون موقع گفته بودی 3 ماه هست که مدیکاله همسرت اومده و پروندش رفته آنکارا. حالا تو یه پست جدید نوشتی 25 نوامبرمدارک دادی و تازه فایل نامبرت اومده, شماره پرونده یکبار بیشتر نمیدن و تغییر نمیکنه. مگه چند تا همسر داری و میخوای ببری کانادا؟
    ویرایش توسط khala : December 19th, 2019 در ساعت 12:18 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hfada نمایش پست ها
    سلام یعنی امکان این دارد درخواست مدیکال را بدهم و تاحالا کسی این کار را کرده؟

نه, امکانش نیست. قبلا میشد اما جدیدا باید منتظر بشی خودشون بهت نامه‌ی مدیکل بدن

Banned

نبايدي در كار نيست
    ميگن يكسال
    زير ١٢ماه انجام بشه خوشانس هستيد، سكيوريتي چك بخوره يا متاسفانه بهردليلي بيشتر ازيكسال بشه فقط بايد منتظر بمونيد

اصلا قبول ندارم چون خود سایت گفته اسپانسرشیپی همسر حدود یک سال طول میکشه. بعد یک سال یا باید قبول کنن یا رد کنن اصلا سیستم بهشون اجازه طولانی شدن نمیده باید تکلیف پرونده را مشخص کنن. اگه کسی هم کارش بیشتر 1 سال طول بکشه حتما وکیلش یه گندی تو پرونده زده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)