صفحه 1325 از 1355 نخستنخست ... 32582512251275131513161317131813191320132113221323132413251326132713281329133013311332133313341335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,241 تا 13,250 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir1523 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی میدونه که درخواست رزومه(CV) از طرف ویزا آفیس به چه معنی میتونه باشه؟ خوب هست یا بد؟ کسی از دوستان تجربه مشابهی داشته؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
    معمولا اين درخواست در پي ابهامي هست كه آفيسر تو سابقه كاريتون تو مرحله چك امنيتي داره اگه بازهم قانع نشد براتون مصاحبه ميذاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3zar نمایش پست ها
    بله درخدمتم
    با سلام
    امکانش هست منو راهنمایی کنید. راجع به مراحل پروسه اسپانسری همسر سوال دارم.ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    هر آپديتي بياد خوبه
    اينكه ميتونستن دعوت به مصاحبه كنن ولي ازتون اديشنال داكيومنت خواستن
    به فالِ نيك بگيريد
    حق با شماست. در اینجا ندیده بودم که از کسی (در اسپنسرشیپی همسر)رزومه درخواست کرده باشن و برای همین برام عجیب بود. انگار به بعضی‌ها میدن. خیلی ممنون از جوابتون، موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramssess نمایش پست ها
    سلام مجدد، دوستان یعنی کسی جواب سوال من رو نمی دونه؟
    سلام،بهتون تبریک میگم،
    ۱. با کارت اقامت هیچ مشکلی برای ورود مجدد به کانادا نخواهید داشت
    ۲.چون کارت اقامت دارید باید شما در کانادا باشید و برای همسرتون در ایران اسپانسر بشید.
    ۳.تا جایی که من اطلاع دارم معمولا در طول اسپانسرشیپی همسر شانس گرفتن ویزای توریستی خیلی کم هست، باز دوستان شاید اطلاعات بیشتری داشته باشن و کمک کنن.
    پیشاپیش عقد تون مبارک و لطفا (Complete Guide(IMM5289 را مطالعه کنید بهتون خیلی چیزا را توضیح میده. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    كسي ميدونه براي كبك بعد از مديكال چه مرحله اي هست و چقدر طول ميكشه؟ csq هم ميخوان؟
    شما چه مراحلی رو تا اینجا پاس کردید؟
    بله CSQ برای کبک جزء الزامات است که وقتی ایمیل مربوطه به دستتون برسه باید فرم هاش رو پر کنید و ارسال کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام. دوستان کسی زمان تقریبی که از زمان تحویل مدارک به اداره مهاجرت تا گرفتن Application no طول می کشه رو می تونن به من بگن؟ کسانیکه این مرحله رو گذروندن میشه لطفا تجربه شون رو اعلام کنند.
    ممنون میشم.

سلام دوستان
    کسی میدونه اگر اسپانسر سیتیزن باشه نسبت به وقتیکه اسپانسر PR است آیا تاثیری در روند پرونده داره؟ یعنی ایا پرونده هایی رو که یک سیتیزن کانادا اسپانسرش هست سریعتر انجام میشه یا فرقی نمیکند؟

Member sahandbzy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    avionic

سلام دوستان
    کسی پرونده سپانسر شیپی والدین اقدام کرده که بدونیم معمولان چقدر طول میکش ؟ من ساله ۲۰۱۸ انجام دادن و پدر مادرم مدیکال انجام دادن ولی هنوز خبری از پرونده نیست!
    ممنون میشم اگر راهنمائ بکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط nedanass نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی زمان تقریبی که از زمان تحویل مدارک به اداره مهاجرت تا گرفتن Application no طول می کشه رو می تونن به من بگن؟ کسانیکه این مرحله رو گذروندن میشه لطفا تجربه شون رو اعلام کنند.
    ممنون میشم.

با سلام دوست عزیز از یک ماه تا سه ماه متغیره.

Junior Member

سلام، خیلی ممنون میشم اگر از دوستان کسی میدونه که چطور می‌تونم در GCKey account مدرک درخواست شده را اپلود کنم؟
    وارد GCkey account که میشم، روی Check full application status کلیک می‌کنم و سپس در صفحهٔ جدیدی که باز میشه روی View submitted application or upload document کلیک می‌کنم و وارد صفحهٔ جدیدی میشم اما هیچ جایی گزینهٔ آپلود مدارک نداره که بتونم مدرکی اپلود کنم و براشون بفرستم. چند روز هست که دارم سعی می‌کنم اما هنوز موفق نشدم و باید قبل از تاریخی که گفتن حتما به دستشون برسونم. شما پیشنهادی دارید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)