صفحه 1326 از 1355 نخستنخست ... 32682612261276131613171318131913201321132213231324132513261327132813291330133113321333133413351336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,251 تا 13,260 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir1523 نمایش پست ها
    سلام، خیلی ممنون میشم اگر از دوستان کسی میدونه که چطور می‌تونم در GCKey account مدرک درخواست شده را اپلود کنم؟
    وارد GCkey account که میشم، روی Check full application status کلیک می‌کنم و سپس در صفحهٔ جدیدی که باز میشه روی View submitted application or upload document کلیک می‌کنم و وارد صفحهٔ جدیدی میشم اما هیچ جایی گزینهٔ آپلود مدارک نداره که بتونم مدرکی اپلود کنم و براشون بفرستم. چند روز هست که دارم سعی می‌کنم اما هنوز موفق نشدم و باید قبل از تاریخی که گفتن حتما به دستشون برسونم. شما پیشنهادی دارید؟
    دوستان بالاخره بعد از کلی تلاش خوشبختانه کلید مربوط به آپلود مدارک که نمیدونم چرا حذف شده بود ظاهر شد و تونستم اپلود کنم.اگر به چنین مشکلی خوردید فقط باید هر ۳ ساعت یکبار امتحان کنین چون انگار بعضی اوقات سیستم یا شلوغ هست یا مشکل تکنیکی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط sahel56 نمایش پست ها
    با سلام
    ما امروز نامه Pre-arrival رو دريافت كرديم ، حالا شما اطلاع دارين كه چقدر بعدش پاس ريكويست ميشه؟������������� ����������
    سلام فکر کنم دو سه روز بعد میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط nedanass نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی زمان تقریبی که از زمان تحویل مدارک به اداره مهاجرت تا گرفتن Application no طول می کشه رو می تونن به من بگن؟ کسانیکه این مرحله رو گذروندن میشه لطفا تجربه شون رو اعلام کنند.
    ممنون میشم.
    معمولا دو ماه طول می کشه ولی مال من ۱۷ روز طول کشید

سلام دوستان من تو سایت که چک می کنم می گه decision made در حالی که تازه همسر من مدیکال داده و بایومتریک و مدارکش تازه رفته انکارا
    حالا برای من سواله که این دسیژن مید یعنی چی ؟
    ممنون می شم خبر بدید بهم

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    شما چه مراحلی رو تا اینجا پاس کردید؟
    بله CSQ برای کبک جزء الزامات است که وقتی ایمیل مربوطه به دستتون برسه باید فرم هاش رو پر کنید و ارسال کنید.
    موفق باشید
    مدير اين قسمت به اشتباه پست منو پاك كرده ، اينجا جواب رو ميدم.
    ما تا مديكال پيش رفتيم ولي csq نفرستاديم هنوز. اينطور كه من متوجه شدم حتي تو اين مراحل ترتيب ها هم ممكنه يكجور نباشه.
    ميدونيد مراحل بعدي چيه و حدودا چقدر طول ميكشه decision made بشيم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    مدير اين قسمت به اشتباه پست منو پاك كرده ، اينجا جواب رو ميدم.
    ما تا مديكال پيش رفتيم ولي csq نفرستاديم هنوز. اينطور كه من متوجه شدم حتي تو اين مراحل ترتيب ها هم ممكنه يكجور نباشه.
    ميدونيد مراحل بعدي چيه و حدودا چقدر طول ميكشه decision made بشيم؟
    بله درسته
    من هم با مشاهده وضعیت افراد مختلف به این نتیجه رسیدم که در این مراحل هم ترتیب خاصی وجود نداره و برای یکی زودتر و برای دیگری دیرتر درخواستی ارسال میشه
    اگر مدیکال و بایومتریک رو انجام دادید، دیگه مرحله خاصی نمی مونه که شما انجام بدید به جز همون ارسال CSQ برای شما که مهاجرت به کبک دارید. یک مرحله هم این وسط ارسال مدارک از کانادا به آنکارا است که به شما اطلاع داده میشه و اصطلاحا به اون AOR2 گفته میشه.
    مراحل انتهایی کار شامل
    Pre-arrival
    Decision Made
    و در نهایت Pass request
    میشه که اون طور که من دیدم فاصله زمانی این مراحل هم برای افراد مختلف متفاوته و از چند روز تا چند هفته متغیر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    بله درسته
    من هم با مشاهده وضعیت افراد مختلف به این نتیجه رسیدم که در این مراحل هم ترتیب خاصی وجود نداره و برای یکی زودتر و برای دیگری دیرتر درخواستی ارسال میشه
    اگر مدیکال و بایومتریک رو انجام دادید، دیگه مرحله خاصی نمی مونه که شما انجام بدید به جز همون ارسال CSQ برای شما که مهاجرت به کبک دارید. یک مرحله هم این وسط ارسال مدارک از کانادا به آنکارا است که به شما اطلاع داده میشه و اصطلاحا به اون AOR2 گفته میشه.
    مراحل انتهایی کار شامل
    Pre-arrival
    Decision Made
    و در نهایت Pass request
    میشه که اون طور که من دیدم فاصله زمانی این مراحل هم برای افراد مختلف متفاوته و از چند روز تا چند هفته متغیر هست.
    ببخشید پرونده ی من دسیژن مید نوشته شده در صورتی که تازه مدیکال و بایومتریک رو همسرم داده
    البته مال ما کبک نیست
    می تونید راهنمایی کنید ؟
    اینکه تو سایت کی می نویسند دسیژن مید ؟!

البته برای من ایمیل اومد که مدارکتون از سیدنی رفته آنکارا
    ۲۱ ام ژانویه اومد ایمیلش
    ترتیب تاریخ های من
    دریافت مدارک در سیدنی ۲۵ نوامبر
    گرفتن فایل نامبر ۱۲ دسامبر
    بایومتریک ۱۵ ژانویه
    اسپانسر اپروال ۱۶ ژانویه
    مدیکال ۱۶ ژانویه
    ارسال مدارک از سیدنی به انکارا ۲۱ ژانویه

Junior Member

سلام
    من دقیق نمیدونم برای کدوم قسمت توی ecas براتون دسیژن مید اومده ولی اگه زیر قسمت sponsor باشه بدلیل اپرو شدن اسپانسره ولی اگه زیر قسمت مربوط به principal applicant باشه عجیبه که یا خیلی زود نتیجه اومده یا شاید اشتباه سیستم باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mkouchak نمایش پست ها
    سلام
    من دقیق نمیدونم برای کدوم قسمت توی ecas براتون دسیژن مید اومده ولی اگه زیر قسمت sponsor باشه بدلیل اپرو شدن اسپانسره ولی اگه زیر قسمت مربوط به principal applicant باشه عجیبه که یا خیلی زود نتیجه اومده یا شاید اشتباه سیستم باشه
    درست می فرمایید گویا به خاطر اپروال اسپانسر هست
    تو قسمت sponsorship application status زده decision made
    تو قسمت permanent resident application status زده in proces

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)