صفحه 1327 از 1355 نخستنخست ... 32782712271277131713181319132013211322132313241325132613271328132913301331133213331334133513361337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,261 تا 13,270 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوست عزیز
    شما پاس رکویست شدید ؟
    اگه پرونده اتون بعد از این پست تغییر دیگه ای کرده لطفا من رو در جریان بذارید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar2730 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز من یه سوال داشتم‌ اونم اینه که از وقتی استارت پرونده‌ مون‌ زدم و همون موقعی‌هم‌که‌‌ پروفایل نامبر گرفتم نمیتونم بصورت انلاین وضعیتش رو‌چک‌کنم حتی تو‌gckey و خود سایت سفارت و‌تنها از طریق ایمیل بود که نسبت به رونده پرونده‌م‌مطلع شدم
    میخاستم بدون ایا کسی اطلاع داره‌ چرا اینجوری ؟ و چطوری میتونم درستش کنم البته به اداره مهاجرت هم‌زنگ زدم‌ همون لینک سفارت رو‌برام‌فرستادن

تایم لاین
    ارسال پرونده ۱۵ اگوست، رسیدن مدارک ۱۹ اگوست به ویزا افیس سیدنی در‌کانادا، گرفتن فایل نامبر۲۸ سپتامبر ، بایومتریک ۳۰ سپتامبر،مدیکال ۱ اکتبر، رسیدن جواب ازمایشها و‌بایومتریک ۸ اکتبر ، ارسال مدارک به ویزا افیس کانادا در ترکیه ۱۶ اکتبر و تا الان دگه خبری ندارم ازش و‌منتظرم

سلام وقت بخیر
    با ویزای مهاجرتی که از طریق اسپانسری شوهرم صادر شده , قصد ورود به کانادا را دارم. میخوام بدونم مراحل دریافت اقامت به چه صورته

1. فرم خاصی در فرودگاه بایستی تکمیل کنم
    2. چند روز طول میکشه که کارت به ادرسم ارسال شه
    3. آیا باید به اداره مهاجرت منطقه سکونت هم مراجعه کنم و شوهرم هم بایستی بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط barannava نمایش پست ها
    درست می فرمایید گویا به خاطر اپروال اسپانسر هست
    تو قسمت sponsorship application status زده decision made
    تو قسمت permanent resident application status زده in proces
    با سلام این به این معنیه که در رابطه با شرایط اسپانسر تصمیم گیری شده، حالا اسپانسرتون اگر اپرو شده باشه انشالله باید یه ایمیل دریافت کنه

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shadow1398 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    با ویزای مهاجرتی که از طریق اسپانسری شوهرم صادر شده , قصد ورود به کانادا را دارم. میخوام بدونم مراحل دریافت اقامت به چه صورته

1. فرم خاصی در فرودگاه بایستی تکمیل کنم
    2. چند روز طول میکشه که کارت به ادرسم ارسال شه
    3. آیا باید به اداره مهاجرت منطقه سکونت هم مراجعه کنم و شوهرم هم بایستی بیاد؟
    با سلام .
    1- در فرودگاه به یه قسمت مهاجرت می رید و حتما برگه لندینگ که با ویزا می یاد را به همراه داشته باشید. اونجا چک می کنن و از من فقط پرسید که چقدر پول نقد به همراه داری و خیلی راحت ادرس با من چک کرد و امضا کرد برگمو و تمام
    2- کارت پی ار من دو هفته ای رسید ولی تا دو یا سه ماه هم دیدم طول بکشه
    3- من به اداره ای مراجعه نکردم . و در ضمن توی فرودگاه می خواستن یه SIN number برام درست کنن که بعد خودش گفت می تونی بعدا به یه اداره ای مراجعه کنی که من روز سوم رفتم و سین نامبرم رو گرفتم.

پیشاپیش ورود شما رو به کانادا تبریک می گم و امیدوارم روزهای خوبی را سپری کنید .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    با سلام .
    1- در فرودگاه به یه قسمت مهاجرت می رید و حتما برگه لندینگ که با ویزا می یاد را به همراه داشته باشید. اونجا چک می کنن و از من فقط پرسید که چقدر پول نقد به همراه داری و خیلی راحت ادرس با من چک کرد و امضا کرد برگمو و تمام
    2- کارت پی ار من دو هفته ای رسید ولی تا دو یا سه ماه هم دیدم طول بکشه
    3- من به اداره ای مراجعه نکردم . و در ضمن توی فرودگاه می خواستن یه SIN number برام درست کنن که بعد خودش گفت می تونی بعدا به یه اداره ای مراجعه کنی که من روز سوم رفتم و سین نامبرم رو گرفتم.

پیشاپیش ورود شما رو به کانادا تبریک می گم و امیدوارم روزهای خوبی را سپری کنید .
    سلام و سپاس از پاسخگويي
    چند تا سوال ديگه هم دارم :
    1- ايا نياز به حضور شوهرم هم هستش ؟ در حال حاضر ايشون ايران هستن و به دليل مشكل خدمت فعلا نمي تونن با من بيان كانادا .
    2- كارت پي آر به آدرسي كه در فرودگاه داديد ، ارسال شد ؟
    3- شما جديدا اين پروسه رو طي كرديد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز از یک ماه تا سه ماه متغیره.
    سلام.خیلی ممنون از پاسختون. تو این مدت ما نمی تونیم تو سایت CIC وضعیت پرونده رو تا قبل از اینکه application no بدهند چک کنیم ؟ البته وکیل داریم ولی اصلا اطلاعات نمیده !!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط barannava نمایش پست ها
    معمولا دو ماه طول می کشه ولی مال من ۱۷ روز طول کشید

سلام. خیلی متشکرم از جواب . شماره پرونده از طریق ایمیل اطلاع میدهند درسته ؟ هیچ راهی برای track کردن مراحل نیست ؟ ما با وکیل هستیم که اطلاعات نمی دهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط nedanass نمایش پست ها
    سلام.خیلی ممنون از پاسختون. تو این مدت ما نمی تونیم تو سایت CIC وضعیت پرونده رو تا قبل از اینکه application no بدهند چک کنیم ؟ البته وکیل داریم ولی اصلا اطلاعات نمیده !!

بله وکلا همینطوری ان اطلاعات پرونده رو نمیدن معمولا

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shadow1398 نمایش پست ها
    سلام و سپاس از پاسخگويي
    چند تا سوال ديگه هم دارم :
    1- ايا نياز به حضور شوهرم هم هستش ؟ در حال حاضر ايشون ايران هستن و به دليل مشكل خدمت فعلا نمي تونن با من بيان كانادا .
    2- كارت پي آر به آدرسي كه در فرودگاه داديد ، ارسال شد ؟
    3- شما جديدا اين پروسه رو طي كرديد؟
    1- سوالی از همسرم از من نپرسیدن و من تنها اومدم از ایران . فکر نکنم مشکلی پیش بیاد . ولی خب شرایط من با شما یکسان نیست
    ۲- کارت به همون آدرسی که تو فرودگاه بهشون دادم رسید.
    ۳- من الان ۶ ماهه که رسیدم کانادا
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaa1990 نمایش پست ها
    بله وکلا همینطوری ان اطلاعات پرونده رو نمیدن معمولا
    سلام دوست عزیز . زمان اعلام بایومتریک مثل اینکه خیلی دقیق نیست . اینجور که دیدم بعضی ها خیلی زود و خیلی دیر براشون ایمیل بایومتریک میاد. میتونید لطف کنید مراحل پروسه رو حدودا بگید؟ خیلی ممنون میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)