صفحه 1332 از 1355 نخستنخست ... 33283212321282132213231324132513261327132813291330133113321333133413351336133713381339134013411342 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,311 تا 13,320 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام
    مراکز خیریه ‪Unison‬

در سه ماهه اول مهاجرت چون شما هنوز کارت ‪OHIP‬ سلامت خودتون رو دریافت نکردید
    و بیمه نیستید اگه خدا نکرده اتفاقی واستون بیفته هزینه های درمانی بدون بیمه بسیار بسیار زیاده. شما دو تا راه دارید‪,‬ اگه مشکل خاص سلامت و یا ترس از ایجاد مشکل توی این سه ماه دارید بهتره قبل اومدن به کانادا بیمه مسافرتی بگیرید. ولی اگه شرایط سلامتتون عادی است من راه دیگه ای رو پیشنهاد میدم که کاملا رایگانه‪.‬
    مراکزی هست به نام‪ Unison ‬که دولتیه و بهتره همون روزهای اول به این مراکز مراجعه کنید و ثبت نام کنید. بهشون توضیح میدید که نیو کامر هستید و بیمه ندارید. اونا واستون یه قرار دکتر میذارن و پس از معاینه دکتر‪, ‬شما تحت پوشش بیمه اونها قرار میگیرید. در واقع اینها سازمانهای خیریه هستن که بودجه هاشون رو از دولت و یا کمک های شخصی تامین میکنن. خوبی این سازمان اینه که شما بدون داشتن کارت سلامت و کاملا رایگان تمامی کارهای پزشکیتون رو میتونید انجام بدید و حتی در بسیاری از موارد دارو رو هم خودشون میدن. ضمن اینکه خدمات بسیار خوب و با کیفیت بالایی رو دارن. از خدمات واکسن گرفته تا بارداری و زایمان رو هم پوشش میدن. البته خدمات این مراکز شامل هزینه های بیمارستانی و جراحی ها نمیشه. میتونید خیلی راحت با سرچ‪ unison ‬توی نت لیست مراکز و آدرسهاشو داشته باشید. به هر حال خیالتون توی این سه ماه اول راحت میشه‪.‬ ضمنا میتونید پس از گرفتن Ohip هم عضو این مرکز باشید.

Junior Member

پیش فرض اسپانسرشیپ همسر

سلام
    ایمیل بایومتریک ما اومده اما با توجه به شرایط فعلی که نمیشه انجام داد. آیا این تاخیر در مدت زمان رسیدگی به پرونده هم تاثیر داره؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

پیش فرض پاسخ : اسپانسرشیپ همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanoo7 نمایش پست ها
    سلام
    ایمیل بایومتریک ما اومده اما با توجه به شرایط فعلی که نمیشه انجام داد. آیا این تاخیر در مدت زمان رسیدگی به پرونده هم تاثیر داره؟
    کسی نمی تونه دقیق بهتون بگه چون هم روند پرونده و هم افسر و هم شرایط الان خیلی دخیل توی مدت زمان به نتیجه رسیدن . باید دید سیاستشون برای رسیدگی چه تغییری می کنه .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

پیش فرض پاسخ : اسپانسرشیپ همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanoo7 نمایش پست ها
    سلام
    سلام، یک درخواست ( کیس اسپسفیک اینکوییری) ثبت کنید به همراه اطلاعات پرونده و توضیح بدید به علت شرایط فعلی قادر به انجام بایو در زمان مقرر نیستید و درخواست تمدید زمان کنید.

Junior Member

دوستان سلام
    من نیمه جولای پروندم رسیده دستشون و بعد از فایل نامبر نیمه سپتامبر بهم نامه مدیکال و بایومتریک دادن که متاسفانه من ندیدم ایمیل اشون رو و چون استاتوس هاشون رو هم اپدیت نکرده بودن نفهمیدم ایمیل ا.مده.به هر حال دیروز متوجه شدم و بهشون ایمیل زدم و تو قسمت وب فرم هم نوشتم که بهم دوباره نامه بدن. فقط بعضی دوستان میگن برم با همون نامه قبلی انجام بدم مدیکال رو و براشون زودتر بفرستم.کسی هست بتونه راهنماییم کنه برم انجام بدم یا منتظر شم جواب بدن؟

Junior Member

سلام
    من مدارکم رو تازه ارسال کردم میخواستم بدونم که از زمانی که میرسه دستشون تا زمانی که بشه از طریق GC key پیگیری کرد چقدر طول میکشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکم رو تازه ارسال کردم میخواستم بدونم که از زمانی که میرسه دستشون تا زمانی که بشه از طریق GC key پیگیری کرد چقدر طول میکشه؟
    ممنون
    برای ما 52 روز رسید که فایل نامبر صادر شد سپس چند هفته بعد میشه لینک انجام بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام، آیا نامه عدم سو پیشینه رو اصلش رو باید برای اداره مهاجرت فرستاد یا اسکنش رو هم قبول میکنن؟ من فکر میکردم جز مدارکی هست که بعدا درخواست میدن الان متوجه شدم که اولش گویا برای تشکیل پرونده باید فرستاد.
    اگر از شما خواستند ایمیل کنید، اسکن رنگی اصل و ترجمه رسمی ، درهرصورت اصل را نگهدارید در صورت لزوم ارایه دهید،

ممنونم، چون تو چک لیست اسپانسری همسر هست میخواستم بدونم لازم نیست پس اول فرستاده بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    ممنونم، چون تو چک لیست اسپانسری همسر هست میخواستم بدونم لازم نیست پس اول فرستاده بشه؟
    باید اصلش را همراه سایر مدارک بفرستید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)