صفحه 1333 از 1355 نخستنخست ... 33383312331283132313241325132613271328132913301331133213331334133513361337133813391340134113421343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,321 تا 13,330 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3zar نمایش پست ها
    برای ما 52 روز رسید که فایل نامبر صادر شد سپس چند هفته بعد میشه لینک انجام بدید
    خیلی ممنون
    فقط اینکه از تاریخ روز پست تا روزی که فایل نامبر دادن 52 روز طول کشیده یا از زمانی که متوجه شدید رسیده دستشون تا روز فایل نامبر 52 روز طول کشیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    فقط اینکه از تاریخ روز پست تا روزی که فایل نامبر دادن 52 روز طول کشیده یا از زمانی که متوجه شدید رسیده دستشون تا روز فایل نامبر 52 روز طول کشیده؟
    از زمانی که به دستشون رسید

Junior Member

اصلشو باید ارسال کنید

Junior Member

دوستان من Decision made شدم. ممنون از راهنمایی دوستان در اینجا چون ما وکیل نداشتیم.
    کل پروسه از زمان دریافت مدارک تا decision made برای من ۵ ماه و ۲۸ روز طول کشید.
    ویزا آفیس اتریش، وین

Junior Member

دوستان من یه بار دیگه سوالم رو میپرسم چون واقعا نمیدونم باید چیکار کنم. من نامه مدیکال و بایومتریکم رو چند ماهه پیش فرستادن و من ندیدم ایمیل اشون رو. کسی میدونه باید چیکار کنم؟ برم با همون نامه های قبلی مدیکالم رو فعلا انجام بدم یا وایسم جواب بدن چون انگار سرشون شلوغه و جواب نمیدن اصلا.

Junior Member

سلام، من میخواستم بدونم با توجه به سختگیری های اخیر، بهترین روش برای گرفتن اقامت کانادا چی هست؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط savii نمایش پست ها
    دوستان من یه بار دیگه سوالم رو میپرسم چون واقعا نمیدونم باید چیکار کنم. من نامه مدیکال و بایومتریکم رو چند ماهه پیش فرستادن و من ندیدم ایمیل اشون رو. کسی میدونه باید چیکار کنم؟ برم با همون نامه های قبلی مدیکالم رو فعلا انجام بدم یا وایسم جواب بدن چون انگار سرشون شلوغه و جواب نمیدن اصلا.
    من اگر جای شما بودم اول کسب تکلیف می کردم ازشون . چون خیلی ریسکش اینطوری بالاس و هم هزینه قطعا خواهد داشت . از دوستان دیگه بپرسید که تجربه دارن چطوری می تونید سریع ازشون جواب بگیرید .
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    من اگر جای شما بودم اول کسب تکلیف می کردم ازشون . چون خیلی ریسکش اینطوری بالاس و هم هزینه قطعا خواهد داشت . از دوستان دیگه بپرسید که تجربه دارن چطوری می تونید سریع ازشون جواب بگیرید .
    ممنون. هر چی ایمیل میدم جواب نمیدن یه ایمیل مشخص رو میفرستن که کسی به خاطر کرونا ریجکت نمیشه ولی خوب نامه من مربوط به خیلی قبل تره. به جز ایمیلی که میره برای انکارا و وب فرم راه ارتباطی دیگه ای باهاشون نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    بله درست گفتید امروز نامه جدید دادن. البته که بعضی پزشک های مدیکال گفتن بیا با همون نامه انجام بده ولی من نرفتم. بهتره بقیه دوستان هم بدونن که اگر نامشون گذشت نرن با نامه قبلی

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط savii نمایش پست ها
    بله درست گفتید امروز نامه جدید دادن. البته که بعضی پزشک های مدیکال گفتن بیا با همون نامه انجام بده ولی من نرفتم. بهتره بقیه دوستان هم بدونن که اگر نامشون گذشت نرن با نامه قبلی
    قطعا پزشک های مدیکال از پول بدشون نمیاد و می گن بیا .نامه جدید به شما دادن برای مدیکال؟
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)