صفحه 1336 از 1355 نخستنخست ... 33683612361286132613271328132913301331133213331334133513361337133813391340134113421343134413451346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,351 تا 13,360 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    مشکل اینه من پی آر دارم نمیتونم اسپانسر بشم خارج خاک کانادا
    ولی شما محل اقامت دائمی تون کاناداست و حضورتون در ایران فقط برای ویزیت بوده. شما در کانادا زندگی میکنید و مالیات پرداخت میکنید، اینطور نیست؟ در این صورت میتوانید مدارک را ازداخل کانادا بفرستید (مثلا از طریق فامیل یا دوستی که در کانادا زندگی میکند). فکر نمیکنم از شما مصاحبه حضوری بخواهند.
    بنظر من با یک وکیل مشورت کنید نباید مشکلی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    مشکل اینه من پی آر دارم نمیتونم اسپانسر بشم خارج خاک کانادا
    سلام
    خیر... شما وقتی PR کانادا هستید میتونید به صورت کاملا قانونی برای فرزند خود درخواست اسپانسرشیپ بدهید. لینک زیر برای سایت رسمی خود مهاجرت کانادا هست که براتون گذاشتم و دقیقا این موضوع رو قید کرده که افراد سیتیزن و مقیم دائم میتوانند برای همسر (زن یا شوهر) و فرزندان درخواست اسپانسرشیپی بدهند.
    نظر دوستمون Johnsonema کاملا درسته و فرزند شما در هر صورت چون در ایران به دنیا آمده، باید از روش فوق اقدام کنید.
    اگر میخواهید از هر جهتی خیالتان راحت شود با یک وکیل معتبر هم مشورت بگیرید. ضمن اینکه باید جواب این سوال رو هم بدونید که برای اسپانسر شدن آیا نیاز هست که والدین (یا حداقل یکی از والدین) در زمان درخواست اسپانسری در خاک کانادا حضور داشته باشد یا خیر؟ ( من خودم جواب این رو نمیدونم) شاید دوستان بدونن. من الان که مینوشتم، این سوال به ذهنم رسید.

https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    سلام
    خیر... شما وقتی PR کانادا هستید میتونید به صورت کاملا قانونی برای فرزند خود درخواست اسپانسرشیپ بدهید. لینک زیر برای سایت رسمی خود مهاجرت کانادا هست که براتون گذاشتم و دقیقا این موضوع رو قید کرده که افراد سیتیزن و مقیم دائم میتوانند برای همسر (زن یا شوهر) و فرزندان درخواست اسپانسرشیپی بدهند.
    نظر دوستمون Johnsonema کاملا درسته و فرزند شما در هر صورت چون در ایران به دنیا آمده، باید از روش فوق اقدام کنید.
    اگر میخواهید از هر جهتی خیالتان راحت شود با یک وکیل معتبر هم مشورت بگیرید. ضمن اینکه باید جواب این سوال رو هم بدونید که برای اسپانسر شدن آیا نیاز هست که والدین (یا حداقل یکی از والدین) در زمان درخواست اسپانسری در خاک کانادا حضور داشته باشد یا خیر؟ ( من خودم جواب این رو نمیدونم) شاید دوستان بدونن. من الان که مینوشتم، این سوال به ذهنم رسید.

https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html
    افراد مقیم اگه بخوان اسپانسر بشن باید داخل خاک کانادا حضور داشته باشن، سیتیزن ها این محدودیت رو ندارن و از خارج کانادا هم میتونن اسپانسر بشن.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    افراد مقیم اگه بخوان اسپانسر بشن باید داخل خاک کانادا حضور داشته باشن، سیتیزن ها این محدودیت رو ندارن و از خارج کانادا هم میتونن اسپانسر بشن.
    اشتباه می‌کنید. ایشون میتونن بدون هیچ مشکلی حتا زمانی که ایران هستن هم اسپنسر پروندهٔ بچشون بشون اگر شرایط زیر را داشته باشن:
    ۱.حداقل ۱۸ سال باشه، حداقل درامد جهت تامین نیز اولیهٔ بچشون را در کانادا داشته باشن.
    ۲.سیتیزن یا پی ار باشن
    ۳.محل زندگی دائمی خارج از کانادا نباشه و تنها برای سفر به ایران رفته باشند.( بسیار منطقی هست که قرار نیست به واسطهٔ کسی که اصلا در کانادا زندگی نمیکنه افراد دیگه را هم مقیم کانادا بشن چون این مدل اقامت بخاطر لطف کانادا برای همبستگی اعضای خانواده با هم هست.)

• You can’t sponsor someone if you’re a permanent resident living outside Canada. محل زندگی دائمی خارج از کانادا نباشه: https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/family-sponsorship/spouse-partner-children/eligibility.html

کانادا کشوری هست که بیشترین تعهد را به اتحاد اعضای خانواده داره(مقایسه کنین با آمریکا که فقط به صرف ایرانی بودن به افراد مقیم ایرانی ویزا نمیده حتا اگه شما سیتیزن آمریکا باشین هم به احتمالا ویزا به پدر مادرتون نمیده که بیان فقط چون ایرانی هستن،
    یا اروپا را ببینین که از شدت نژاد پرستی و ضد خارجی بودنشون بوی نفرت میده).

شما کدوم کشور را به جز کشور زیبای کانادا می‌شناسی که به والدین افراد مقیم نه تنها ویزای مالتی ۵ ساله میده، بلکه حتا اگه از لحاظه مالی حداقل درامد باشن به پدر مادرشون هم اقامت کانادا میده.
    کانادا کشوری
    زیبا هست که بیشترین تعهد را به اتحاد اعضای خانواده داره ما باید انصاف داشته باشیم و ممنون کانادا باشیم.
    ویرایش توسط johnsonemma : May 6th, 2020 در ساعت 11:46 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط johnsonemma نمایش پست ها
    اشتباه می‌کنید. ایشون میتونن بدون هیچ مشکلی حتا زمانی که ایران هستن هم اسپنسر پروندهٔ بچشون بشون اگر شرایط زیر را داشته باشن:
    ۱.حداقل ۱۸ سال باشه، حداقل درامد جهت تامین نیز اولیهٔ بچشون را در کانادا داشته باشن.
    ۲.سیتیزن یا پی ار باشن
    ۳.محل زندگی دائمی خارج از کانادا نباشه و تنها برای سفر به ایران رفته باشند.( بسیار منطقی هست که قرار نیست به واسطهٔ کسی که اصلا در کانادا زندگی نمیکنه افراد دیگه را هم مقیم کانادا بشن چون این مدل اقامت بخاطر لطف کانادا برای همبستگی اعضای خانواده با هم هست.)

• You can’t sponsor someone if you’re a permanent resident living outside Canada. محل زندگی دائمی خارج از کانادا نباشه: https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/family-sponsorship/spouse-partner-children/eligibility.html

کانادا کشوری هست که بیشترین تعهد را به اتحاد اعضای خانواده داره(مقایسه کنین با آمریکا که فقط به صرف ایرانی بودن به افراد مقیم ایرانی ویزا نمیده حتا اگه شما سیتیزن آمریکا باشین هم به احتمالا ویزا به پدر مادرتون نمیده که بیان فقط چون ایرانی هستن،

شما کدوم کشور را به جز کشور زیبای کانادا می‌شناسی که به والدین افراد مقیم نه تنها ویزای مالتی ۵ ساله میده، بلکه حتا اگه از لحاظه مالی حداقل درامد باشن به پدر مادرشون هم اقامت کانادا میده.
    کانادا کشوری
    زیبا هست که بیشترین تعهد را به اتحاد اعضای خانواده داره ما باید انصاف داشته باشیم و ممنون کانادا باشیم.
    من خودم یه پرونده اسپانسری در جریان دارم که پی آر هستم و برای اسپانسری همسرم شرط اصلی اینکه تو کانادا ساکن بوده باشم و هر سه چهار ماه ازم ترجمه پاسپورت میخوان که نشون بده داخل کانادا بودم و فقط برای سفرهای کوتاه مدت خارج از کشور بودم. فعلا هم که کشور زیبای کانادا ! نه تنها ورود ویزای توریستی رو قطع کرده بلکه همون معافیت اقوام درجه یک سیتیزن و پی آر هم که خود جاستین ترودو صراحتا بهش اشاره کرد داره زیرپا میزاره و بیش از نود درصد اقوام درجه یک افراد رو اجازه ورود نمیده

Banned

من خودم یه پرونده اسپانسری در جریان دارم که پی آر هستم و برای اسپانسری همسرم شرط اصلی اینکه تو کانادا ساکن بوده باشم و هر سه چهار ماه ازم ترجمه پاسپورت میخوان که نشون بده داخل کانادا بودم و فقط برای سفرهای کوتاه مدت خارج از کشور بودم. فعلا هم که کشور زیبای کانادا ! نه تنها ورود ویزای توریستی رو قطع کرده بلکه همون معافیت اقوام درجه یک سیتیزن و پی آر هم که خود جاستین ترودو صراحتا بهش اشاره کرد داره زیرپا میزاره و بیش از نود درصد اقوام درجه یک افراد رو اجازه ورود نمیده
    کشور زیبای کانادا حفظ جان شهروندانش براش مهم هست، برای همین فعلا مرز‌ها برای توریست بسته هست. شهروند یا رزیدنت کانادا اجازهٔ ورود دارن. اقوام درجهٔ یک که از قبل ویزا داشتن هم در صورتی میتونن بیان که دلیل موجهی داشته باشن(نه صرفا جهت تفریح). اگه دولت کانادا اینکار را انجام میده به خاطره حفظ سلامت شهروندانش و رزیدنت هاش هست پس بسیار ممنونش هستم. اگر شما از این وضعیت ناراضی هستین به آمار ایران نگاه کنید و ضربدر ۱۰ کنید تا واقعئ آمار کرونا در ایران بشه. ممنون از دولت تردو که بخوبی کنترل کرده و همه جا منافع کانادا را در نظر میگیره.
    در آخر اصلا قصد بی‌احترامی به کسی را ندارم اما اگر از چیزی خوشتون نمیاد و میخواین بجای قدردانی از کشوری که اینهمه بهتون امکانات و رفاه میده خب ایران زندگی کنین، اشتباه نکنید و نیاین. لطفا اگر میاین یکم حداقل یکم شکرگزار باشیم و به کانادا احترام بگذاریم.
    ویرایش توسط johnsonemma : May 6th, 2020 در ساعت 04:46 PM

Banned

دوست من این مراحلی که میگی را آشنایی کامل دارم و از روی اصرار حرفی نمی‌زنم، جزو مدارک ضروری اسپانسر نیاز به ارسال صفحه اول پاسپورت داره. و کارت اقامت یا برگه سیتیزنشیپی.
    اما برای اینکه ثابت کنه ازدواجش واقعی هست و صرفا برای گرفتن اقامت کانادا نبوده ازت میخوان که مهر ورود و خرج به همراه کارت پرواز و این چیزا را نشون بدی که ثابت میکنه که مثلا رابطه با همسر واقعی بوده. شما چیزی که در فرم مینویسی را باید براش مدرک بیاری، مثلا میپرسه که تاریخ عقد کی بوده، چه تاریخایی همدیگه را از نزدیک دیدین، با هم زندگی کردین یا مسافرت رفتین ، اینا را باید ثابت کنی که ازدواجت واقعی هست و خب این هم با مهره ورود خروج پاسپورت و بلیط رفت و برگشتت ثابت می‌شه و البته مدارک دیگه که تو این تاپیک نیست و لطفا بیا در تاپیک مربوطه در همین سایت و خوشحال میشم کمکت کنم چون حتما یجای کار را اشتباه کردی یا گیجشون کردی که ازت باز مدرک خواستن.
    ثابت کن ازدواج واقعی هست و صرفا برای گرفتن اقامت کانادا نبوده

کانادا کشوری زیبا هست که بیشترین تعهد را به اتحاد اعضای خانواده داره ما باید انصاف داشته باشیم و ممنون کانادا باشیم.

۲.سیتیزن یا پی ار باشن

کانادا کشوری
    لپ کلام این شد که در صورت چیزی که مشخصه اینه که این دوستمون باید برای فرزندشون از طریق اسپانسرشیپی اقدام کنه. حالا از داخل یا خارج از کانادا بودنش با این حساب زیاد مهم نیست.

دوست من این مراحلی که میگی را آشنایی کامل دارم و از روی اصرار حرفی نمی‌زنم، جزو مدارک ضروری اسپانسر نیاز به ارسال صفحه اول پاسپورت داره. و کارت اقامت یا برگه سیتیزنشیپی.
    اما برای اینکه ثابت کنه ازدواجش واقعی هست و صرفا برای گرفتن اقامت کانادا نبوده ازت میخوان که مهر ورود و خرج به همراه کارت پرواز و این چیزا را نشون بدی که ثابت میکنه که مثلا رابطه با همسر واقعی بوده. شما چیزی که در فرم مینویسی را باید براش مدرک بیاری، مثلا میپرسه که تاریخ عقد کی بوده، چه تاریخایی همدیگه را از نزدیک دیدین، با هم زندگی کردین یا مسافرت رفتین ، اینا را باید ثابت کنی که ازدواجت واقعی هست و خب این هم با مهره ورود خروج پاسپورت و بلیط رفت و برگشتت ثابت می‌شه و البته مدارک دیگه که تو این تاپیک نیست و لطفا بیا در تاپیک مربوطه در همین سایت و خوشحال میشم کمکت کنم چون حتما یجای کار را اشتباه کردی یا گیجشون کردی که ازت باز مدرک خواستن.
    ثابت کن ازدواج واقعی هست و صرفا برای گرفتن اقامت کانادا نبوده

کانادا کشوری زیبا هست که بیشترین تعهد را به اتحاد اعضای خانواده داره ما باید انصاف داشته باشیم و ممنون کانادا باشیم.
    من همه با نظر John موافقم. بلاخره باید یه مدارکی برای صحت ادعای شما از شما بگیرن. اسپانسرشیپی برای همسر سخت گیری های بیشتری داره چون دلایل قانع کننده ای از آشنایی شما تا زمان عقد و حتی زندگی بعد از عقد از شما میخوان که طبیعی هم هست.
    ولی آقا یا خانم john رفیق شما هم خوب تاکید داری همیشه که کانادا کشوری زیباست و به خانواده اهمیت میده .... البته من هم باهات موافقم کاملا. من هم خواهرم 7 سال اونجاست ، دایی هم 25 ساله اونجاست..واقعا کشور زیبا و قانونمندیه و هدفمندیه. و واقعا به این مواردی که میگی خدایی اهمیت میده...البته!!! اونجا هم در بعضی اداره ها سازمانها کم و کاستی وجود داره که در همه کشورها هم همینه. و 100% بدون نقص نیستن... اما شاید بشه گفت80-90% کارشون درسته. نمونه هاش همین رسیدگی به پرونده کلاینت ها که گاهی انقدر بدون حساب کتاب میشه که آدم شاخ در میاره (البته بعضی موارد بادلیل، بعضی بی دلیل) که مسائل سیاسی همیشه یکی از سنگ اندازی هایی هست که انجام میشه و تقصیر ما کلاینت های بیچاره نیست.... اما در کل آره باهات موافقم

باسلام ،شخص اسپانسر اگر اقامت دائم كانادا را دارد، طبق قانون بايد در هنگام ارسال فايل اسپانسرشيپ و در حين بررسي پرونده، در كانادا ساكن باشد. ضمنا، فرزند يا همسر از اثبات توانمندي مالي براي دريافت اسپانسرشيپ معاف هستند. فقط سيتيزن ميتواند در هنگام درخواست در كانادا ساكن نباشد.

با همه اين اوصاف، اگر به دلايل شرايط خاص ، امكان حضور اسپانسر (مقيم دائم ) در كانادا ميسر نباشد، افيسر ميتواند به استناد ماده ٢٥ قانون مهاجرت ، عوامل انسان دوستانه را لحاظ و اسپانسر را از آن شرط معاف كند، اين قدرت ديسكرشن شخص افيسر است و البته افيسر ميتواند فايل را فورا مردود كرده و انگاه شخص اسپانسر گزينه دادگاه فدرال را دنبال كند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)