صفحه 1337 از 1355 نخستنخست ... 33783712371287132713281329133013311332133313341335133613371338133913401341134213431344134513461347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,361 تا 13,370 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام دوستان بلاخره من پاس ریکوست شدم اما افسر عنوان کرده که فعلا نمیتونن در سفارت کارها رو به پایان برسونن تا زمانی که مرزهای ترکیه باز بشن و بشه پاسپورت هارو از طریق آژانس هایی که خدمات پیکاپ ویزا و یا خود ما برد به سفارت.خواستم بگم که نگران نباشید و کل پروسه طبق زمانبندی پیش میره.من دقیقا بعد از ۱۱ ماه و ۳ هفته پاس ریکوست شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha871 نمایش پست ها
    سلام دوستان بلاخره من پاس ریکوست شدم اما افسر عنوان کرده که فعلا نمیتونن در سفارت کارها رو به پایان برسونن تا زمانی که مرزهای ترکیه باز بشن و بشه پاسپورت هارو از طریق آژانس هایی که خدمات پیکاپ ویزا و یا خود ما برد به سفارت.خواستم بگم که نگران نباشید و کل پروسه طبق زمانبندی پیش میره.من دقیقا بعد از ۱۱ ماه و ۳ هفته پاس ریکوست شدم.
    بسلامتي
    مباركه
    قدم نو رسيده هم مبارك باشه
    فقط بيومتريكتون چطور شد، درخواست اون كي اومد و تو اين موقعيت كجا انجام داديد؟
    ویرایش توسط Meri12 : May 8th, 2020 در ساعت 09:58 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Meri12 نمایش پست ها
    بسلامتي
    مباركه
    قدم نو رسيده هم مبارك باشه
    فقط بيومتريكتون چطور شد، درخواست اون كي اومد و تو اين موقعيت كجا انجام داديد؟
    سلام خيلي ممنون. والا من fee بايومتريك رو هنگام ثبت پرونده م پرداخت نکرده بودم چون قبلا برای ویزای توریستی اقدام کرده بودم فکر میکردم همون بایومتریک رو قبول میکنن که اینطور نبود.بنابراین وقتی این رو فهمیدم ماه دسامبر۲۰۱۹ بود که خانومم فی رو پرداخت کردن و یه ایمیل زدیم که برامون درخواست بایومتریک رو بفرستم که ۲ ۳ روز بعد از ایمیلی که زدیم جوابمونو دادن و توی سایت vfs global یه نوبت گرفتم.که برای شهر اربیل عراق بود و از ترکیه نمیشد وقت گرفت.

سلام دوستان
    بنده خانومم مقيم كانادا هستن و ١٠ ماه هستش كه مدارك منو إرسال كردن، حدود ١ ماه هم ميشه كه مديكال رو انجام دادم و ايميل زدن كه مدارك به آنكارا إرسال شده، خواستم بدونم چقد دیگه پاس ریکوست میشم و آیا مدت زمان پراسس که توی سایت زده ۱ سال از زمانی محسوب میشه که پرونده ارسال میشه یا از زمانی که پرونده به انکارا ارسال میشه؟
    پاس ریکویست شما مبارک باشه. همچنین تبریک برای تولد فرزندتون.خیییلی ممنون که خبر دادید. خدا رو شکر که دارند روی پرونده ها کار میکنند.
    فقط با توجه به این پست شما من متوجه نشدم که اگر در تاریخ آگست 2019 ده ماه از ارسال مدارکنون گذشته بوده پس چطور شما میفرمایید که یازده ماه و سه هفته پرونده تون طول کشیده؟

Junior Member

سلام . دوستان من اول مارچ بیومتریک رو انجام دادم. الان هر چی به مرکز vfs که انگشت نگاری رو انجام دادم ایمیل میزنم که tracking id no رو برای پیگیری بیومتریک ندارم میگن روی رسید که بهتون دادند هست. رسید هم پیوست کردم باز جواب درستی نگرفتم. از دوستان اطلاع دارید چطور میشه این id رو پیدا کنم ؟ در سایت سفارت status application هم حتی ایمیلی که سفارت برای انجام بیومتریک فرستادند رو به ردیف مدارک اضافه نکردند. میشه لطفااا منو راهنمایی کنید. خیلی ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    پاس ریکویست شما مبارک باشه. همچنین تبریک برای تولد فرزندتون.خیییلی ممنون که خبر دادید. خدا رو شکر که دارند روی پرونده ها کار میکنند.
    فقط با توجه به این پست شما من متوجه نشدم که اگر در تاریخ آگست 2019 ده ماه از ارسال مدارکنون گذشته بوده پس چطور شما میفرمایید که یازده ماه و سه هفته پرونده تون طول کشیده؟
    تشکر،والا من گفتم ارسال پرونده نگفتم زمانی که بدستشون رسیده چونکه مدارک من ۲ بار بخاطر نقصان پسشون فرستادن.ولی توی سایت زمان دریافت پرونده تکمیل بنده ۱۳ می ۲۰۱۹ هستش و ۶ می ۲۰۲۰ پاس ریکوست شدم.

Junior Member

سلام
    مادر من آخر ماه می برای پی آر در تورنتو لند خواهد کرد. من که سیتیرن هستم سال گذشته براش اقدام کردم و در عرض 6 ماه کارش درست شد. PGP 2019

اگر کسی اینجا در مدت قوانین جدید کرونا لند کرده ممنون میشم اگر تجربیاتشو به اشتراک بذاره. برنامه ArriveCAN , ...
    مدارک:نوامبر2010-فایل نامبر:3مارچ2011-ورشو:12اپریل-ایمیل پلیس:23می-پلیس در ورشو:14جولای-مدیکال:7سپتامبر-مدیکال لندن:14 سپتامبر-ایمیل فراموش شدن فشارخون:16نوامبر-دوباره مدیکال:20نوامبر-دوباره مدیکال به لندن:24نوامبر-مدیکال در ایکیس 5دسامبر2011 -پاس رکوئست 17آوریل-فرستادن پاس 18 آوریل-دریافت پاس 14می-لندینگ 12 آکوست 2012

تشکر،والا من گفتم ارسال پرونده نگفتم زمانی که بدستشون رسیده چونکه مدارک من ۲ بار بخاطر نقصان پسشون فرستادن.ولی توی سایت زمان دریافت پرونده تکمیل بنده ۱۳ می ۲۰۱۹ هستش و ۶ می ۲۰۲۰ پاس ریکوست شدم.
    میشه بفرمایید فسمت GCKEY که پروندتون را آنلاین چک می کردید قبل از دادن ویزا چه تغییری کرد و چه مدت بعدش پاس ریکوییست شدید؟

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

این سوال منم هست به خصوص با این شرایط پندمیک که هست شاید این پرونده های اسپانسر شیپ مدت بررسیش طولانی بشه و واقعا نمیدونم اگه 2 و 3 ماه این وسط پرونده برم ایران چه تاثیری رو پرونده میتونه داشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matma77 نمایش پست ها
    میشه بفرمایید فسمت GCKEY که پروندتون را آنلاین چک می کردید قبل از دادن ویزا چه تغییری کرد و چه مدت بعدش پاس ریکوییست شدید؟
    هیچ تغییری نکرده و اپدیت نشده فعلا،اخرین اپدیت حدودا مال۱۰ ماه قبل هستش که نوشته medical results have been recived

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)