صفحه 1338 از 1355 نخستنخست ... 33883812381288132813291330133113321333133413351336133713381339134013411342134313441345134613471348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,371 تا 13,380 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام،دقیقا برای من هم همین حالت هست،با این توضیح که برای اسپانسرشونده نامه ای مبنی بر پرداخت هزینه بایومتریک اومده بود و زمان یکماهه داده بودند برای پرداخت و اینکه گفتند برای ادامه پروسه بیومتریک ایمیل خواهیم زد که این قضایای کرونا پیش اومده،من مطمین نیستم که روندش داره درست پیش میره یا باید بیومتریک انجام بشه ،ولی هیچ نامه ای ایمیلی در مورد انجامش نیومده،ممنون میشم راهنمایی کنین،در ضمن اسپانسرم اپروو شده و مدارک رو از سیدنی به امکارا دادن،مونده پرونده کبک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasnasom نمایش پست ها
    سلام،دقیقا برای من هم همین حالت هست،با این توضیح که برای اسپانسرشونده نامه ای مبنی بر پرداخت هزینه بایومتریک اومده بود و زمان یکماهه داده بودند برای پرداخت و اینکه گفتند برای ادامه پروسه بیومتریک ایمیل خواهیم زد که این قضایای کرونا پیش اومده،من مطمین نیستم که روندش داره درست پیش میره یا باید بیومتریک انجام بشه ،ولی هیچ نامه ای ایمیلی در مورد انجامش نیومده،ممنون میشم راهنمایی کنین،در ضمن اسپانسرم اپروو شده و مدارک رو از سیدنی به امکارا دادن،مونده پرونده کبک

سلام. باید ایمیل biometric instruction letter دریافت کنید تا بایومتریک رو بتونید انجام بدبد . ببخشید سوالی داشتم : بعد از اپروو مدارک اسپانسرتون از کجا فهمیدید که مدارک رو از سیدنی به آنکارا فرستادند، با ایمیل بهتون اطلاع دادند ؟
    و اینکه در application status برای ارسال مدارک به آنکارا ردیفی اضافه شده است ؟ راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان. بنده پی ار دارم . به تازگی ازدواج کردم و قصد دارم برای همسرم اسپانسر بشم . کسی مرجع یا رفرنسی برای انجام مراحل و پر کردن فرمها میتونه بمن معرفی کنه؟ یا تو همبن فروم آیا جایی این موارد به صورت کمی سازمانبندی شده توضیح داده شده؟
    صفحات زیادی از این تاپیک رو دیدم ولی همگی موردی بودن.
    ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنماییم کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak62 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده پی ار دارم . به تازگی ازدواج کردم و قصد دارم برای همسرم اسپانسر بشم . کسی مرجع یا رفرنسی برای انجام مراحل و پر کردن فرمها میتونه بمن معرفی کنه؟ یا تو همبن فروم آیا جایی این موارد به صورت کمی سازمانبندی شده توضیح داده شده؟
    صفحات زیادی از این تاپیک رو دیدم ولی همگی موردی بودن.
    ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنماییم کنه
    بسلامتي، مباركه
    *منبع فقط و فقط Cic و چك ليست*
    معتبرترين منبع، چك ليست به روز ارائه شده در سايت cic هست
    اون رو دانلود كنيد و قدم به قدم پيش بريد
    https://www.canada.ca/en/immigration...-children.html
    مطالب و فرمها مدام درحال تغييرند، حتما زماني كه قرار هست اقدام كنيد طبق آخرين آپديت سايت باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان. ببخشید یک سئوال:

اگر من از طریق اکسپرس انتری موفق به ورود به کانادا بشم (اقامت دائم محسوب می شه یا اشتباه می کنم؟)، آیا پدر و مادر من که بستگان درجه یک هستند شانس بالایی برای اومدن به کانادا از طریق ویزای توریستی 5 ساله دارن؟ بدون هیچ حق و حقوقی مثل کار و اینها. فقط به عنوان ویزیتور. البته لزوماً ویزای 5 ساله هم نبود مهم نیست، فقط بشه دراز مدت (بیشتر از یکسال) بیان کانادا. بعدش آیا در صورتی که یک مدتی کانادا زندگی کردن، اونها هم می تونند برای اقامت دائم اقدام کنند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman7293 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید یک سئوال:

اگر من از طریق اکسپرس انتری موفق به ورود به کانادا بشم (اقامت دائم محسوب می شه یا اشتباه می کنم؟)، آیا پدر و مادر من که بستگان درجه یک هستند شانس بالایی برای اومدن به کانادا از طریق ویزای توریستی 5 ساله دارن؟ بدون هیچ حق و حقوقی مثل کار و اینها. فقط به عنوان ویزیتور. البته لزوماً ویزای 5 ساله هم نبود مهم نیست، فقط بشه دراز مدت (بیشتر از یکسال) بیان کانادا. بعدش آیا در صورتی که یک مدتی کانادا زندگی کردن، اونها هم می تونند برای اقامت دائم اقدام کنند؟

1. شانس پدر و مادر برای گرفتن ویزای توریستی معمولا بستگی به شرایط خودشون داره. پدر و مادری که دلایل کافی برای بازگشتشون وجود داشته باشه معمولا می تونند ویزای توریستی برای دیدن فرزندانشون بگیرند.

2. حضور در کانادا بخودی خود هیچ تاثیری در اقامت دائم گرفتن ندارد. شما اگر بیست سال هم با ویزای غیردائم در کانادا باشید ممکنست مشمول گرفتن اقامت دائم نشوید. برای گرفتن اقامت دائم باید تحت گروه خودش اقدام کنند. شما بعد از گرفتن اقامت دائم و مهاجرت به کانادا و داشتن درامد مکفی می توانید برای اسپانسر کردن پدر و مادر اقدام کنید ولی هر سال فقط تعداد محدودی پذیرفته می شوند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1. شانس پدر و مادر برای گرفتن ویزای توریستی معمولا بستگی به شرایط خودشون داره. پدر و مادری که دلایل کافی برای بازگشتشون وجود داشته باشه معمولا می تونند ویزای توریستی برای دیدن فرزندانشون بگیرند.

2. حضور در کانادا بخودی خود هیچ تاثیری در اقامت دائم گرفتن ندارد. شما اگر بیست سال هم با ویزای غیردائم در کانادا باشید ممکنست مشمول گرفتن اقامت دائم نشوید. برای گرفتن اقامت دائم باید تحت گروه خودش اقدام کنند. شما بعد از گرفتن اقامت دائم و مهاجرت به کانادا و داشتن درامد مکفی می توانید برای اسپانسر کردن پدر و مادر اقدام کنید ولی هر سال فقط تعداد محدودی پذیرفته می شوند.
    دست شما درد نکنه. من هم دنبال همین جواب بودم. خوب اگر درامد کافی داشته باشیم مثلا یک شرکت تاسیس کنیم و اقامت دائم داشته باشیم می توانیم والدین را اسپانسر کنیم. تعداد محدود فکر کنم حدود ده درصد کیس های ورودی باشند مثلا یک سال که تعداد مهاجران 300 هزار نفر بود 27 هزار نفر برای اسپانسر کردن خانواده اقدام کردند. ایا این آمار درسته؟

Junior Member

سلام دوستان لطفا اگر امکانش هست جواب من رو بدید تحت استرس زیادی هستم
    من آگوست 2019 مدارکم رو همسرم که مقیم مونترال هستند ارسال کردند و 50 روز بعدش ایمیل زدن که رسیده دستشون و چندوقت بعدش خواستند که برم برای بیومتریک و ژانویه انجامش دادم ولی هنوز بعد از گذشت ده ماه ازم نخواستند که برم برای مدیکال و هیچ ایمیلی هم برام نیومده به نظرتون مشکلی نیست با توجه باینکه 70درصد پروسه ام هم جلو رفته؟
    سپاس برا پاسختون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    تعداد محدود فکر کنم حدود ده درصد کیس های ورودی باشند مثلا یک سال که تعداد مهاجران 300 هزار نفر بود 27 هزار نفر برای اسپانسر کردن خانواده اقدام کردند. ایا این آمار درسته؟
    نه اینطور نیست. در چند سال گذشته اسپانسرشیپ پدر و مادر از طریق یک نوع لاتاری انجام شده یعنی روز اول سال پورتال را باز کردند و تعداد محدودی اپلیکیشن رو قبول کردند و وقتی تعداد به حد مجاز رسید پورتال را بستند. اگر خاطرم باشد پارسال در عرض چند روز حدود صد هزار نفر اپلای کرده بودند و 27 هزار تاشون رو قبول کردند. امسال اصلا پورتال را باز نکردند و ظاهرا قرارست سیستم جدیدی طراحی کنند.
    لب کلام اینه که صرف داشتن درآمد لزوما باعث نمیشه که حتما بتونید پدر و مادر رو بیاورید چون تعداد متقاضیان زیاد است. خیلی ها سالهاست اپلای می کنند و موفق نمی شوند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه اینطور نیست. در چند سال گذشته اسپانسرشیپ پدر و مادر از طریق یک نوع لاتاری انجام شده یعنی روز اول سال پورتال را باز کردند و تعداد محدودی اپلیکیشن رو قبول کردند و وقتی تعداد به حد مجاز رسید پورتال را بستند. اگر خاطرم باشد پارسال در عرض چند روز حدود صد هزار نفر اپلای کرده بودند و 27 هزار تاشون رو قبول کردند. امسال اصلا پورتال را باز نکردند و ظاهرا قرارست سیستم جدیدی طراحی کنند.
    لب کلام اینه که صرف داشتن درآمد لزوما باعث نمیشه که حتما بتونید پدر و مادر رو بیاورید چون تعداد متقاضیان زیاد است. خیلی ها سالهاست اپلای می کنند و موفق نمی شوند.
    با توجه به سرچی که انجام دادم در زمان هارپر سیستم به افراد با درآمد بالا اهمیت می داد ولی حالا به صورت اولین ورودی اولین متقاضی هست. آیا این درست هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)