صفحه 1341 از 1355 نخستنخست ... 34184112411291133113321333133413351336133713381339134013411342134313441345134613471348134913501351 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,401 تا 13,410 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام ، منم دقیقا شرایط مشابه شما رو دارم، خیلی کلافه کننده شده واقعا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aljalaiean نمایش پست ها
    درود بر همگی
    من بیشتر از سه ماه پیش پرونده اسپانسرشیپ همسر را در داخل کانادا پست کردم ولی هنوز حتی ایمیل دریافت مدارک هم نرسیده. میخواستم ببینم کسی اخیرا از داخل کانادا پرونده پست کرده به دفتر کانادا و اینکه این طبیعی هست که حیت بعد از بیشتر از 3 ماه اولین ایمیل هم دریافت نشده یا نه؟ سپاسگزارم
    سلام، تا جایی که میدونم شما باید با اداره مهاجرت تماس بگیرید. اسمتون رو‌ چک میکنن و شماره فایلتون رو‌ بهتون میگن که هم بتونین پرونده رو به پروفایل جی سی کی تون وصل کنین و همینطور وضعیت فایلتون رو از طریق این سایتhttps://services3.cic.gc.ca/ecas/security.do?lang=en ببینین. پرونده من سال گذشته بود و دو ماه بعد از ارسال مدارک شماره پرونده رو تلفنی گرفتیم و به پروفایل جی سی کی وصل کردیم ممکن هست الان به خاطر تاخیرها هنوز شماره فایلتون صادر نشده باشه ولی حتما تماس بگیرید و‌ چک کنین. موفق باشید

Junior Member

سلام
    همسر من از مونترال اول ژانویه مدارک رو ارسال کردند
    دریافت مدارک 8 ژانویه
    دریافت فایل نامبر 24 فوریه
    نامه واریز وجه فی بیومتریک 26 فوریه
    اسپانسر اپروال 4 مارچ
    اما اصلا نامه انجام بیومتریک که در شرایط نرمال معمولا یه هفته بعد از واریز وجه میاد برامون نیومد
    پرونده ویزا به انکارا فرستاده شده اما PR تو کبک مونده
    انکارا بهمون گفت HOLDING هستیم بخاطر شرایط کرونا

نگران نباشید بخاطر شرایط پیش اومده همه پرونده ها در این حالت مونده.
    اما نمی دونم کارا پیش می ره یا نه؟ چون من بایومتریک هنوز انجام ندادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط La161865 نمایش پست ها
    سلام، تا جایی که میدونم شما باید با اداره مهاجرت تماس بگیرید. اسمتون رو‌ چک میکنن و شماره فایلتون رو‌ بهتون میگن که هم بتونین پرونده رو به پروفایل جی سی کی تون وصل کنین و همینطور وضعیت فایلتون رو از طریق این سایتhttps://services3.cic.gc.ca/ecas/security.do?lang=en ببینین. پرونده من سال گذشته بود و دو ماه بعد از ارسال مدارک شماره پرونده رو تلفنی گرفتیم و به پروفایل جی سی کی وصل کردیم ممکن هست الان به خاطر تاخیرها هنوز شماره فایلتون صادر نشده باشه ولی حتما تماس بگیرید و‌ چک کنین. موفق باشید
    سلام وقتتون بخیر
    بیزحمت شماره تماس رو اعلام میکنید
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    بیزحمت شماره تماس رو اعلام میکنید
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
    خیلی ممنون
    سلام وقت شما هم بخیر، شماره تماس IRCC این هست 18882422100 به همسرتون که کانادا هستن بگید تماس بگیرن چون از خارج کانادا نمیشه گرفت. بعد از کلی معطلی که باید داخلی های مختلف رو‌ بگیرن بالاخره به agent وصل میشن. دقیق یادم نیست شماره های داخلی چی بود ولی جایی خوندم ترتیبشون به این صورته: اول 3 بعد 4 بعد 1 و بعد 0 ‌البته اگر عوض نشده باشه. همسرتون بگن که اسپانسر هستن و تاریخ ارسال مدارک کی بوده و‌ میخوان فایل نامبر پرونده رو ‌بگیرن، یکسری اطلاعات میپرسن مثل اسم و فامیل اپلیکنت، تاریخ تولد اپلیکنت و غیره که همسرتون اطلاعات شما رو ‌میدن و بعد با سیستمشون چک میکنن یا بهتون میگن هنوز صادر نشده بعد از یکمدت دوباره تماس بگیرید یا فایل نامبر رو‌ میگن همون موقع. حتما صبح زودتر زنگ بزنن چون دیر بشه خیلی شلوغ میشه و خیلی مواقع اصلا قطع میشه تماس. حداقل نیم ساعت هم پشت خط معطلی داره تا بشه صحبت کرد. موفق باشید

Junior Member

تشکر از اطلاعات شما. من با اون شماره تماس گرفتم و متاسفانه هیچ گزینه ای وجود نداره که با ایجینت صحبت کرد اگر اپلیکیشن نامبر هنوز ندارین. اگر کسی اپلیکیشن نامبر داره فکر میکنم میشه از این طریق در کانادا شاید پیگیری کرد. من امیدوارم بودم که از این طریق مثل شما اپلیکشین نامبر بگیرم و اپلیکشیشن رو به صورت انلاین ثبت کنم که متاسفانه نشد. ظاهرا تنها راه در حال حاضر فقط صبر است تا کارها به روال نرمال برگردند.
    دوستانی که در این پروسه هستند میتونند به من پیام بدن و میتونیم یک گروه تلگرام داشته باشیم در بهتر در جریان اپدیتها قرار بگیریم.

آرزوی موفقیت برای همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aljalaiean نمایش پست ها
    تشکر از اطلاعات شما. من با اون شماره تماس گرفتم و متاسفانه هیچ گزینه ای وجود نداره که با ایجینت صحبت کرد اگر اپلیکیشن نامبر هنوز ندارین. اگر کسی اپلیکیشن نامبر داره فکر میکنم میشه از این طریق در کانادا شاید پیگیری کرد. من امیدوارم بودم که از این طریق مثل شما اپلیکشین نامبر بگیرم و اپلیکشیشن رو به صورت انلاین ثبت کنم که متاسفانه نشد. ظاهرا تنها راه در حال حاضر فقط صبر است تا کارها به روال نرمال برگردند.
    دوستانی که در این پروسه هستند میتونند به من پیام بدن و میتونیم یک گروه تلگرام داشته باشیم در بهتر در جریان اپدیتها قرار بگیریم.

آرزوی موفقیت برای همگی
    خواهش میکنم، من الان خودم شماره رو گرفتم کمی تغییر کرده بود ولی گزینه صحبت با agent هست. ببینین اول صبر کنین توضیحات رو برای تاخیر در پرونده ها و کووید 19 میده که میگه وبسایت رو چک کنین و از طریق وبفرم تماس بگیرید و توضیحات دیگه همینطور نگه دارید هیچ شماره ای نزنید بعد از حدود دو دقیقه شروع میکنه به توضیح اینکه اگر اپوینتمنتی برای پی آر، سیتیزنشیپ، پناهندگی و غیره داشتید تمام قرارها به خاطر کرونا کنسل شده و شماره 8 رو بگیرید، اون رو هم صبر کنید نوار بگذره. بعد مجدد میگه برای استتوس پرونده، تغییر آدرس و غیره عدد یک رو بزنید و برای اسپانسر شدن و اینکه چطور اسپانسر بشید شماره دو رو بزنید. شما 2 رو وارد کنید. دوباره توضیح میده که اگر میخواید اسپانسر اعضای خانواده بشید شماره 1 رو بزنید. شما 1 رو بزنید بعد میگه برای همسر شماره یک و غیره ولی شما هیچ کدوم رو نزنید صبر کنین آخرش بعد از همه موارد میگه برای صحبت با agent شماره 0 رو بگیرید. یعنی از اول تماس به ترتیب داخلی ها 2 بعد 1 و بعد 0 هست. صبر داشته باشید چندین بار تماس بگیرید بالاخره موفق میشید. پارسال با اینکه مشکل کرونا نبود ولی یادمه ما چند روز معطل شدیم تا تونستیم صحبت کنیم. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanoo7 نمایش پست ها
    سلام
    همسر من از مونترال اول ژانویه مدارک رو ارسال کردند
    دریافت مدارک 8 ژانویه
    دریافت فایل نامبر 24 فوریه
    نامه واریز وجه فی بیومتریک 26 فوریه
    اسپانسر اپروال 4 مارچ
    اما اصلا نامه انجام بیومتریک که در شرایط نرمال معمولا یه هفته بعد از واریز وجه میاد برامون نیومد
    پرونده ویزا به انکارا فرستاده شده اما PR تو کبک مونده
    انکارا بهمون گفت HOLDING هستیم بخاطر شرایط کرونا

نگران نباشید بخاطر شرایط پیش اومده همه پرونده ها در این حالت مونده.
    اما نمی دونم کارا پیش می ره یا نه؟ چون من بایومتریک هنوز انجام ندادم
    سلام. ببخشید با ایمیل به شما اطلاع دادند که پرونده به آنکارا رفته ؟ پرونده ویزا و PR مگه جداگانه به آنکارا میره ؟
    برای همسرم که اسپانسر کننده هست چند ماه پیش ایمیل اومد که پرونده PR به آنکارا رفته در صورتیکه من هنوز استوسم در وضعیت دریافت مدارک بود. مدارک دو طرف جداگانه به آنکارا میره ؟ نباید تکمیل بشه و با هم ارسال بشه ؟
    ممنون میشم اطلاعاتی دارید بفرمائید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط La161865 نمایش پست ها
    خواهش میکنم، من الان خودم شماره رو گرفتم کمی تغییر کرده بود ولی گزینه صحبت با agent هست. ببینین اول صبر کنین توضیحات رو برای تاخیر در پرونده ها و کووید 19 میده که میگه وبسایت رو چک کنین و از طریق وبفرم تماس بگیرید و توضیحات دیگه همینطور نگه دارید هیچ شماره ای نزنید بعد از حدود دو دقیقه شروع میکنه به توضیح اینکه اگر اپوینتمنتی برای پی آر، سیتیزنشیپ، پناهندگی و غیره داشتید تمام قرارها به خاطر کرونا کنسل شده و شماره 8 رو بگیرید، اون رو هم صبر کنید نوار بگذره. بعد مجدد میگه برای استتوس پرونده، تغییر آدرس و غیره عدد یک رو بزنید و برای اسپانسر شدن و اینکه چطور اسپانسر بشید شماره دو رو بزنید. شما 2 رو وارد کنید. دوباره توضیح میده که اگر میخواید اسپانسر اعضای خانواده بشید شماره 1 رو بزنید. شما 1 رو بزنید بعد میگه برای همسر شماره یک و غیره ولی شما هیچ کدوم رو نزنید صبر کنین آخرش بعد از همه موارد میگه برای صحبت با agent شماره 0 رو بگیرید. یعنی از اول تماس به ترتیب داخلی ها 2 بعد 1 و بعد 0 هست. صبر داشته باشید چندین بار تماس بگیرید بالاخره موفق میشید. پارسال با اینکه مشکل کرونا نبود ولی یادمه ما چند روز معطل شدیم تا تونستیم صحبت کنیم. موفق باشید

خیلی خیلی سپاسگزارم که وقت گذاشتید. من تماس گرفتم و شما درست فرمودید و هنوز گزینه ایجینت داشت و بعد از حدود 45 دقیقه انتظار یک نفر جواب داد و خیلی پاسخگو بودن. همونطور که انتظار میرفت به علت ویروس و شرایط بوجود امده پرسنل خیلی کم دارند و برای همین این پروسه طولانی تر شده. دوستان در حال انتظار هم لطفا شکیبا باشید اگرچه راحت نیست.
    من تونستم یه زمان تقریبی اخرین پرونده هایی که در حال بررسی و ورود اطلاعات در کامپیوتر هستند بگیرم که برای پرونده های از داخل کانادا حدود هفته چهارم ژانویه است.

Junior Member

سلام
    من میخوام از طریق common-law partner اقدام کنم و قولنامه (بنگاه ) اجاره خانه در ایران جز مدارکم هست که ترجمه شده.
    اگه کسی از این طریق اقدام کرده یا میدونه میشه به من بگین قولنامه براشون قابل قبوله یا نه ؟ ( اسم جفتمون قید شده )
    و اگر اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع دارین ممنون میشم راهنماییم کنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)