صفحه 1342 از 1355 نخستنخست ... 34284212421292133213331334133513361337133813391340134113421343134413451346134713481349135013511352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,411 تا 13,420 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

سلام . شما اگه از طریق کبک اعلام کردین بعد از مرحله بایومتریک باید فرم های کبک رو پر کنید و براشون ارسال کنید برای صدور سی اس کیو .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aljalaiean نمایش پست ها
    خیلی خیلی سپاسگزارم که وقت گذاشتید. من تماس گرفتم و شما درست فرمودید و هنوز گزینه ایجینت داشت و بعد از حدود 45 دقیقه انتظار یک نفر جواب داد و خیلی پاسخگو بودن. همونطور که انتظار میرفت به علت ویروس و شرایط بوجود امده پرسنل خیلی کم دارند و برای همین این پروسه طولانی تر شده. دوستان در حال انتظار هم لطفا شکیبا باشید اگرچه راحت نیست.
    من تونستم یه زمان تقریبی اخرین پرونده هایی که در حال بررسی و ورود اطلاعات در کامپیوتر هستند بگیرم که برای پرونده های از داخل کانادا حدود هفته چهارم ژانویه است.
    سلام
    وقتتون بخیر
    نوشته بودید موفق شدید باهاشون تماس بگیرید میخواستم بدونم راجع به ارسال ها از خارج از کانادا و یا اختصاصا ارسال از ایران اطلاعاتی نگرفتید احیانا؟
    ما ایران هستیم و تماس خیلی مشکل هست.
    و مطلب دیگه همونطور که گفتید اگه گروه تلگرام تشکیل بدید ممنون میشم و لطفا لینک گروه رو برای من ارسال کنید
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kakolak نمایش پست ها
    سلام
    وقتتون بخیر
    نوشته بودید موفق شدید باهاشون تماس بگیرید میخواستم بدونم راجع به ارسال ها از خارج از کانادا و یا اختصاصا ارسال از ایران اطلاعاتی نگرفتید احیانا؟
    ما ایران هستیم و تماس خیلی مشکل هست.
    و مطلب دیگه همونطور که گفتید اگه گروه تلگرام تشکیل بدید ممنون میشم و لطفا لینک گروه رو برای من ارسال کنید
    خیلی ممنون

خواهش میکنم. حقیقتا این امکان نیست چون یکسری اطلاعات شخصی و پرونده ای از شما میپرسند و طبق اون جواب میدهند ولی جواب کلی این هست که بخاطر پاندمیک تعداد آفیسرها کم شده و پروسه به کندی در حال بررسی هست. در کل نباید مشکل خاصی باشه و به احتمال زیاد زمان بررسی پرونده طولانی تر خواهد شد (متاسفانه)

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام و احترام

با توجه به اینکه اعلام یا درخواست کانال تلگرام خلاف مقررات فروم می باشد ارسال های نامرتبط بدون ارسال پیام خصوصی حذف شد.

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

برای مهارت حتما حتما باید از نوع درجه یک باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام از طریق common-law partner اقدام کنم و قولنامه (بنگاه ) اجاره خانه در ایران جز مدارکم هست که ترجمه شده.
    اگه کسی از این طریق اقدام کرده یا میدونه میشه به من بگین قولنامه براشون قابل قبوله یا نه ؟ ( اسم جفتمون قید شده )
    و اگر اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع دارین ممنون میشم راهنماییم کنین.
    من تا جایی که مطالعه کردم، از ایران نمیشه از طریق Common-law partner اقدام کرد. به این دلیل که این نوع رابطه در کشور ایران رسمی نیست و دولت کانادا هم قبول نمیکنه این شرایط رو برای ایرانی ها. لطفا قبل از هر اقدامی حتما تحقیق کامل بکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط leilygm نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام از طریق common-law partner اقدام کنم و قولنامه (بنگاه ) اجاره خانه در ایران جز مدارکم هست که ترجمه شده.
    اگه کسی از این طریق اقدام کرده یا میدونه میشه به من بگین قولنامه براشون قابل قبوله یا نه ؟ ( اسم جفتمون قید شده )
    و اگر اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع دارین ممنون میشم راهنماییم کنین.
    اگه ایران هستین common law partner رو‌قبول نمیکنن، عقد کنین اون مدتی که با هم بودین رو به عنوان مدرک بزارین

Junior Member

سلام به همه دوستان ، همسر من هفته گذشته از کانادا با نماینده پارلمان تماس گرفتن و گفتن پرونده ما ۱۱ ماه تمام شده و وارد ۱۲ ماه شده و هرچی ایمیل میزنیم ایمیل اتوماتیک برای ما میفرستن از آنکارا ‌پاسخگو نیستن ، ایشون شماره پرونده و‌ مشخصات ما گرفتن و گفتن تماس میگیرن و روز بعد تماس گرفتن و گفتن پرونده به صورت نرمال هست فقط مرحله سیکیورتی چک مانده ، و دلیل دیر شدن کم شدن تعداد افسر ها سفارت هست ، حالا من نمیدونم سیکیورتی چک چقدر طول میکشه من ۸ ماه پیش انگشت نگاری و مدیکال انجام دادم ، کسی میدونه چقدر طول میکشه و آیا ویزاها داره صادر میشه یا خیر ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roshanakyo نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان ، همسر من هفته گذشته از کانادا با نماینده پارلمان تماس گرفتن و گفتن پرونده ما ۱۱ ماه تمام شده و وارد ۱۲ ماه شده و هرچی ایمیل میزنیم ایمیل اتوماتیک برای ما میفرستن از آنکارا ‌پاسخگو نیستن ، ایشون شماره پرونده و‌ مشخصات ما گرفتن و گفتن تماس میگیرن و روز بعد تماس گرفتن و گفتن پرونده به صورت نرمال هست فقط مرحله سیکیورتی چک مانده ، و دلیل دیر شدن کم شدن تعداد افسر ها سفارت هست ، حالا من نمیدونم سیکیورتی چک چقدر طول میکشه من ۸ ماه پیش انگشت نگاری و مدیکال انجام دادم ، کسی میدونه چقدر طول میکشه و آیا ویزاها داره صادر میشه یا خیر ؟
    سلام، پروسه سکیوریتی چک برای هر فردی متفاوت هست. از مطالبی که خونده بودم کلا بین 5 تا حتی 24 ماه (پرونده هایی که پیچیدگی دارن) ممکن هست طول بکشه ولی به صورت میانگین 8 ماه هست. برای من دقیقا از تاریخ پاس شدن مدیکال 5 ماه و 5 روز طول کشید. من مارچ 2019 اینلند اقدام کرده بودم و کل پروسه هم 9 ماه شد. ولی همون موقع هم دوستانی بودن که بیشتر از 12 ماه منتظر بودن، نگران نباشید

Junior Member

نماینده پارلمان گفتن یک ماه نهایت دو ماه سیکیورتی چک طول میکشه ولی من میخوام بدونم هنوز مرزها باز نشده آیا ویزا اسپانسرشیب صادر می‌شود یا نه؟ خیلی خسته کننده هست الان تازه وارد ۱۲ ماه شدیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)