صفحه 1354 از 1355 نخستنخست ... 35485412541304134413451346134713481349135013511352135313541355 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,531 تا 13,540 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط mah26sa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من دارم اسپانسر پدر و مادرم میشم برای مهاجرت به کانادا. در حال اقدام هستم و سوالی درباره مدارک داشتم. تا جایی که فهمیدم مدارک رو باید با پست فرستاد. آیا کسی می دونه کپی پاسپورت کانادا (خودم) یا ایران والدینم (چون پاسپورت ایران هم الان دو زبانه است و میشه بدون ترجمه فرستاد) باید کپی certified باشه یا یه کپی عادی کافیه؟
    درود، کپی عادی کافی است.

Junior Member

سلام دوستان.
    دوستانی که مرحله بک گراند چک رو برای اسپانسرشونده گذروندند میشه لطفا منو راهنمایی کنند. همسرم اسپانسر من هست که کاناداست الان بعد از گذشت یکسال و یک ماه از ارسال بیومتریک و مدیکال ، پرونده من اخیرا در استوس تاریخ استارت خورده است. cic اعلام کرده که پرونده م در بک گراند چک است. استوس پرونده من الان شده in process .
    مرحله بک گراند چک حداقل و حداکثر چقدر میتونه طول بکشه؟
    بعد از بک گراند چک چه مراحلی هنوز مونده؟
    به آنکارا ایمیل میزنم فقط میگه صبر کنید. واقعا نمیدونم تا کی این وضعیت ادامه داره !!
    خیلی ممنون میشم دوستان اطلاعاتی دارند در جریان قرارم بدند. متشکرم
    ویرایش توسط nedanass : February 19th, 2021 در ساعت 05:45 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط nedanass نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دوستانی که مرحله بک گراند چک رو برای اسپانسرشونده گذروندند میشه لطفا منو راهنمایی کنند. همسرم اسپانسر من هست که کاناداست الان بعد از گذشت یکسال و یک ماه از ارسال بیومتریک و مدیکال ، پرونده من اخیرا در استوس تاریخ استارت خورده است. cic اعلام کرده که پرونده م در بک گراند چک است. استوس پرونده من الان شده in process .
    مرحله بک گراند چک حداقل و حداکثر چقدر میتونه طول بکشه؟
    بعد از بک گراند چک چه مراحلی هنوز مونده؟
    به آنکارا ایمیل میزنم فقط میگه صبر کنید. واقعا نمیدونم تا کی این وضعیت ادامه داره !!
    خیلی ممنون میشم دوستان اطلاعاتی دارند در جریان قرارم بدند. متشکرم
    درخواست كيس نت بدين تا تصوير بهتري از پرونده رو ببينيد.
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member

سلام و متشکرم از جوابتون. چون وکیل داریم میتونیم کیس نت بدیم؟ البته وکیل بی کفایت که ایمیل هم نمیزنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nedanass نمایش پست ها
    سلام و متشکرم از جوابتون. چون وکیل داریم میتونیم کیس نت بدیم؟ البته وکیل بی کفایت که ایمیل هم نمیزنه.
    بله میتونید .

این لینک رو چک کنید gcmsapp.com
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    بله میتونید .

این لینک رو چک کنید gcmsapp.com

سلام . سپاس از لطفتون . حتما چک میکنم. درخواست کیس نت که گفتید چیز دیگه ایه ؟ درخواست کیس نت رو باید به IRCC بدم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی الکترونیک آزاد قزوین

با سلام به دوستان محترم
    سوالی داشتم در این مورد که وقتی همسرمون فرم انتصاب وکیل که مثلا من باشم رو امضا میکنه آیا من میتونم بجای ایشون جاهایی از فرم ها که باید ایشون امضا کنه رو امضا کنم یا نه باید حتما خودشون امضا کنن؟
    با سپاس

Junior Member

سلام دوستان،

من و همسرم در تاریخ 7 مارچ 2021 مدارک مربوط به اسپانسر شپی رو فرستادیم، در داخل کانادا.
    اواخر می ، Application number موقت آمد و اینکه نوشته بودن مدارک در 11 مارچ به دست ما رسیده.
    همزمان بنده برای Open Work Permit هم اقدام کردم. به نظر شما چقدر طول خواهد کشید دریافت OWP؟
    الان تقریبا 4 ماه شده.
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saniar نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من و همسرم در تاریخ 7 مارچ 2021 مدارک مربوط به اسپانسر شپی رو فرستادیم، در داخل کانادا.
    اواخر می ، Application number موقت آمد و اینکه نوشته بودن مدارک در 11 مارچ به دست ما رسیده.
    همزمان بنده برای Open Work Permit هم اقدام کردم. به نظر شما چقدر طول خواهد کشید دریافت OWP؟
    الان تقریبا 4 ماه شده.
    ممنونم.

با سلام،

در ماه جون اینها درحال صدور AOR برای فایل هایی که در سپتامبر و اکتبر ۲۰۲۰ ارسال شده بودند، معمولا هم حدود یک تا ۳ ماه بعد هم اپن ورک. درنتیجه حدود ۳-۶ ماه دیگه در نطر داشته باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا اطلاع دارید که چه مدت بعد از سابمیت مدارک برای اسپانسر کردن والدین اونها باید برای بایومتریک به ویزا آفیس مراجعه کنند؟
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)