صفحه 15 از 1355 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425651155151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم که ممنون میشم من را راهنمایی کنید چون نمی دونیم چه تصمیمی بگیریم
    آیا خانم من که قرار است از کبک اسپانسر من بشود می تواند در کلاسهای فرانسه شرکت کند و از کمک مالی این کلاسها استفاده نماید؟ در واقع آیا پولی که بابت این کلاسها پرداخت می شود جزو کمکهای اجتماعی محسوب می شود؟
    چون در فرمها نوشته شده که اسپانسر نباید از هیچ کمک مالی استفاده کرده باشد. آیا این موضوع کمک مالی کلاسهای فرانسه را هم شامل می شود؟
    خیلی متشکرم

ApplyAbroad Guru

الآن برای کلاسهای فرانسه کمک مالی میکنند؟ اون سالهائی که من کبک بودم که کلاس فرانسه مجانی بود.

تا اونجا که بنده میدونم تنها کمک اجتماعی که نمیتونید بگیرید welfare و جق بازنشستگی های دولتی یه. کلیه مزایائی که برای بچه ها میدن رو میتونید بگیرید و بیمه بیکاری هم بعد از کسب شرایطش (اگر اشتباه نکنم 600 ساعت کار و پرداخت حق بیمه) قابل دریافت است.

Junior Member

بله الان برای شرکت در کلاسهای فرانسه کمکهای مالی پرداخت می کنند که در سایت زیر کاملا اشاره شده.
    http://www.immq.gouv.qc.ca/en/french...ime/index.html
    حالا ما نمی دونیم که استفاده از این کمکها باعث عدم امکان اسپانسرشیپ میشه یا نه. ممنون میشم اگر کسی میدونه جواب بده.

Junior Member

باز هم سلام
    من با یک وکیل در این خصوص سوال کردم و ایشان گفتند که شرکت در کلاسهای فرانسه و گرفتن پول اشکالی ندارد و کمک اجتماعی محسوب نمی شود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD,Architecture, Construction Management

با عرض ادب و احترام ،
    من به تازگی کارت اقامت دائم رو دریافت کردم و الان ۲ هفته هست که برگشتم ایران برای عقد با نامزدم ، از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که:
    من بعد از اینکه عقد کردم باید از کجا و چجوری اقدام کنم؟ ظاهرا باید برگردم کانادا! که اقدام کنم..آیا مدارک خاصی به جز سند ازدواج و اسنادی که نشون بده چندین ساله با همیم مورد نیاز هست که من از ایران با خودم ببرم؟من هم متاسفانه موافق نشدم تو این ۳ ماه که کانادا بودم کار پیدا کنم ، میتونید راهنمایی کنید که مدارک و فرم های عدم اشتغال و پرداخت مالیات رو کجا و چطوری باید پر کنم...و آیا از اتاوا باید اقدام کنم یا از تورونتو هم میشه؟ معمولا دعوت به مصاحبه میکنن طرفین رو یا اینکه نیازی نیست؟...خیلی خیلی از لطفتون ممنونم.. ،باز هم عذر میخوام که سوال هام طولانی شد.شاد و پیروز باشد .

ApplyAbroad Guru

خبر جدید اینکه کانادا از امروز برای دو سال قبول پرونده های جدید مهاجرت پدر و مادر ها را بطور کامل متوقف کرد تا بک لاگ را کاهش بدهد. در عوض یک ویزای جدید مالتیپل دهساله مخصوص پدر ومادر ها ایجاد شده که با آن میتوانند هر دفعه دو سال به کانادا بیایند:

http://www.winnipegfreepress.com/can...133246693.html

با این حساب بعید نیست دریافت پرونده های جدید اسکیلد ورکر را هم متوقف کنند تا به پرونده های قبلی برسند. باید منتظر ماند و دید.

سلام دوستان:
    بعد از لندینگ و دریافت پی آر در کانادا و با توجه به مسائل اخیر در سوریه و تاخیر در همه مراحل پرونده ها چه مدت زمانیرو پیش بینی میشه کردبرای اسپانسر شدن همسر ؟
    یعنی بعد از پی آر برگردیم ایران ازدواج بعدش تشکیل پرونده برای اسپانسریه همسر، می خواستمبدونم چند ماه از ابتدا تا انتهاش طول میکشه؟
    دوستان اگه کسی اطلاع داره یا تجربشوداره لطفا راهنماییم کنید، واقعا برای مهم و حیاتی است.
    با تشکر

کسانی که میخواهند اسپانسر شوند به این سایت حتما سری بزنند http://www.canadavisa.com/canada-imm...-t51197.0.html
    ارسال مدیکال : 13 SEP 2011 دریافت نامه مدیکال با پست معمولی: 10 -2011 -sep درخواست کپی پاسپورت -:7 Nov- 2011 پاس رکویست : 26 Noc دریافت ویزا : 21- DEC -2011
    کد:2121 ارسال مدارک:12 Nov -2010 نقد:16 -Nov-2010 فایل نامبر :22 -2011-FEB ارسال به ورشو:30 -2011-march این پراسس :18 -may-2011

برای اسپانسرهمسر این جدول میتونه کمکتون کنه https://docs.google.com/spreadsheet/...&rm=full#gid=0
    ارسال مدیکال : 13 SEP 2011 دریافت نامه مدیکال با پست معمولی: 10 -2011 -sep درخواست کپی پاسپورت -:7 Nov- 2011 پاس رکویست : 26 Noc دریافت ویزا : 21- DEC -2011
    کد:2121 ارسال مدارک:12 Nov -2010 نقد:16 -Nov-2010 فایل نامبر :22 -2011-FEB ارسال به ورشو:30 -2011-march این پراسس :18 -may-2011

نقل قول نوشته اصلی توسط sia1981 نمایش پست ها
    برای اسپانسرهمسر این جدول میتونه کمکتون کنه https://docs.google.com/spreadsheet/...&rm=full#gid=0
    از راهنمایی و لینک جالبتون ممنونم، جوری که متوجه شدم ستون آخر از سمت راست مدت زمان انجام پروسه از ابتدا تا انتها هستدیگه؟ درست میگم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)