صفحه 176 از 1355 نخستنخست ... 761261661671681691701711721731741751761771781791801811821831841851862262766761176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

maskal و هانای عزیز، ممنون از تبریکتون. maskal جان امیدوارم شما هم هرچه زودتر خبر خوب نهایی رو بشنوید.
    توی spreadsheet فروم ما، من هفتمین نفری هستم که در سال 2013 کارم از زمان ارسال پرونده به آنکارا کمتر از 6 ماه طول کشیده. هفت نفر به نسبت تعداد نمونه هایی که ما در اختیار داریم عدد کمی نیست و یه ذره شانس تصادفی بودن ماجرا رو پایین میاره (کار آنکارای من شخصا 3.5 ماه طول کشیده که احتمالا سریعترین عددیه که تا حالا اینجا گزارش شده). خب این نشون میده که به زودی همون طور که قبلا گفتم در گزارش ماه May باید انتظار داشته باشیم حتی سایت CIC هم میانگین های یک ساله کمتری رو گزارش کنه.
    من خودم انتظار داشتم می یا جون امسال خبر پاس ریکوئست رو بگیرم چون اطلاعات آماری داشت نشون می داد که مدت انتظار آنکارا متوسط 8 ماهه (95%: 9-7 ماه). وقتی یک تغییر روالی در سرعت کار داده میشه، طبیعتا ما اول خبرهاش رو می شنویم و بعد از مدتی اثرش رو توی تحلیل های آماری می بینیم. با همین روال، یک ماه دیگه اعداد انتظار آنکارا تو جدول آماری من احتمالا میشه متوسط 6 ماه. یه بار قبل از این واستون نوشتم که امیدوارم اون عدد 16 ماه سایت CIC فعلا عوض نشه. این اعداد بیلان کار سفارتخونه ها هستند و انکارا مجبوره سرعت رو بالا ببره تا اون عدد میانگین پایین بیاد. ما الان داریم نون اون عدد رو می خوریم در حالی که ضررش رو متاسفانه کسانی کردند که پرونده هاشون از دمشق اومد انکارا و کارهاشون یک سال و نیم طول کشید اما انکارا تا یک سال داشت هنوز عدد 6 ماه میانگین زمان بررسی رو نشون می داد!
    ویرایش توسط cyrus56 : February 10th, 2013 در ساعت 02:44 AM
    V.O.: Ankara, Application: 13-08-2012, Approval: 25-10-2012, In-Process: 23-11-2012, Landing Fee (RPRF) Request: 04-12-2012, PPR: 09-02-2013

Banned

دوستان گلم

از اینکه رعایت کردید و موارد مربوط به بلیت هواپیما را در تاپیک خودش پیگیری می کنید از شما تشکر می کنم. با این حال همچنان برخی از نوشته هایی که گذاشته می شوند جنبه گفتگوی شخصی داشته و دارای اطلاعات خاصی در مورد وضعیت پرونده ها نیستند که بهتر است این نوع نوشته ها را در پیغام خصوصی یا پیغام بازدید کننده مطرح کنید و فضای عمومی فروم را فقط برای دادن اطلاعات پرونده ها اختصاص دهید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran91 نمایش پست ها
    بعضیا یک ماهه رفتن تایلند و انگار میخوان سیتیزن اونجا بشن که سفرشون انقدر طولانی شده، (مایه داریه دیگه) و دستور دادن به اونایی که پاس رکوئست شدن از قول ایشون تبریک بگم، اگه گفتید کیه؟
    معلومه دیگه پوریا و نیلوفر
    ضمناً مجدداً بهت تبریک میگم مهران عزیز. بار اول که 2-3 روز پیش نوشتم جناب MIKE پاک کردند متاسفانه. به شما هم تبریک میگم سایروس عزیز. با آرزوی بهترینها برای شماها.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

مرسی، امیدوارم تو هم زودتری پاس رکوئست بشی و در کنار همسرت روزهای خوبی رو داشته باشی.
    خدااوندا، به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند. آمین

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

حالا اگه باز اینجا سوال بپرسیم مدیر محترم پاکش میکنن. آخه من الان دو روز میشه توی تاپیک مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا یک سوال پرسیدم و هیچکس جواب سوالم رو نداده که اگه اینجا بود تا الان یک نفر یک پاسخی براش پیدا کرده بود.
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    حالا اگه باز اینجا سوال بپرسیم مدیر محترم پاکش میکنن. آخه من الان دو روز میشه توی تاپیک مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا یک سوال پرسیدم و هیچکس جواب سوالم رو نداده که اگه اینجا بود تا الان یک نفر یک پاسخی براش پیدا کرده بود.
    سلام مژده جون این جوابی هست که Cyrus56 در canadavisa در جواب یکی از بچه ها در مورد لندینگ نوشته. به نطر من به ایشون مسیج بده برات توضیحات بیشتر بدن در صورت نیاز.

Landing in Canada is not a big deal if you are capable to speak and understand English even inarticulately. Before landing in the airport, you will be provided by a declaration card in the airplane which you
    suppose to declare what you are going to bring to Canada. You should not bring lots of cash (more than 10000$), medication without prescription, extra amount of alcohol or cigarettes (>1.5 l, >200), etc. The card is easy to fulfill. Any other precious belongings that you are supposed to bring sooner or later is better to be declared in a different sheet and be given to the immigration officer.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

آره این رو خوندم. من سوالم در مورد این بود که باید توی فرودگاه مونترال سی اس کیو همراهم باشه یا نه چون جوابش رو برای همسرم پست کردن و من فقط توی برگه های لندینگ برام شمارش رو زدن و یکی هم اینکه توی فرم اظهارنامه گمرکی ارزش وسایل رو به کدوم قیمت دلار باید زد اخه در حال حاضر اینجا دلار چند نرخ داره خدارو صد هزار مرتبه شکر.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepiide نمایش پست ها
    سلام مژده جون این جوابی هست که Cyrus56 در canadavisa در جواب یکی از بچه ها در مورد لندینگ نوشته. به نطر من به ایشون مسیج بده برات توضیحات بیشتر بدن در صورت نیاز.

Landing in Canada is not a big deal if you are capable to speak and understand English even inarticulately. Before landing in the airport, you will be provided by a declaration card in the airplane which you
    suppose to declare what you are going to bring to Canada. You should not bring lots of cash (more than 10000$), medication without prescription, extra amount of alcohol or cigarettes (>1.5 l, >200), etc. The card is easy to fulfill. Any other precious belongings that you are supposed to bring sooner or later is better to be declared in a different sheet and be given to the immigration officer.
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-قدرت

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    آره این رو خوندم. من سوالم در مورد این بود که باید توی فرودگاه مونترال سی اس کیو همراهم باشه یا نه چون جوابش رو برای همسرم پست کردن و من فقط توی برگه های لندینگ برام شمارش رو زدن و یکی هم اینکه توی فرم اظهارنامه گمرکی ارزش وسایل رو به کدوم قیمت دلار باید زد اخه در حال حاضر اینجا دلار چند نرخ داره خدارو صد هزار مرتبه شکر.
    مژده جان منم الان csq رو فرستادن برا وکیلم تو مونترال، اونم برا من ایمیلش کرده، فکر کنم از همون پرینت بگیریم کافی باشه، اونا کدش رو بزنن میاد رو سیستمشون، به همسرت بگو اسکنش کنه و برات میل کنه، وسایل رو هم به قیمت آزاد بزن مخصوصا اونایی که بعدا میخوای بیاری، این زیاد مهم نیست، در واقعیت هم تو هر وسیله ایی که خریدی به قیمت دلار آزاد پول دادی حتی اگه ریال داده باشی، پس فکر کردی چرا انقدر تورم داریم؟ چون نرخ دلار آزاد ما داریم زندگی میکنیم
    خدااوندا، به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند. آمین

دیروز status من هم In Process شد
    We received XXXXX's application for permanent residence on November 15, 2012.

We started processing XXXXX's application on January 30, 2013.

Medical results have been received.

دوستان از زمانی که Permanent Residence Application Status تبدیل به In Process میشه، مرحله بعدی چقدر زمان می بره و چه تغییری هست؟ ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)