صفحه 2 از 1355 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_f_s نمایش پست ها
    ببخشید می شه اگه مثلا همون پسر عمو دعوتنامه بفرسته و برای دیدن بریم و بر نگردیم؟و در خواست برای موندن بدیم؟
    اگه ویزا بگیرید و برید امکان موندن و درخواست اقامت هست اما اینکه دولت کانادا هم درخواست شما رو قبول کنه یا نه با خداست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط بهارک نمایش پست ها
    دوستان ممکنه کمی توضیح بدهید ؟آیا منظور از مهاجرت از طریق خویشاوندی همون اسپانسر شدنه؟
    بلم منظور همونه که مثلا فردی که مهاجرت یا سیتی زنشیپ کانادا رو میگیره واسه پدر و مادرش یا زن و فرزندش درخواست اقامت کنه از داخل کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزا برای همسر بعد از رفتن به کانادا

سلام
    من هم تقريبا چنين داستاني دارم، يعني اگه كسي بعد از رفتن همسرش بخواد بره، و بنا به هر دليي نتونسته باشه و يا نشده باشه كه باهاش بره، امكان گرفتن ويزا براش نيست؟؟ بالاخره بايد يه راهي باشه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

هزينه ايي هم دارم اين پروسه ؟ منظورم وكيل نيست
    من processing fee كه به دانشگاه ها ميديم واسه بررسي مداركمون ؟

Junior Member

سلام دوستان

می شه به این سوال من جواب بدین؟ من هم می تونم از طریق ادامه تحصیل ویزا بگیرم هم ازدواج با کسی که مقیم کاناداست. اما خوشبختانه یا متاسفانه هر دوی این موارد قراره توی یک تاریخ اتفاق بیفته. اگه از طریق ادامه تحصیل برم باید به سفارت ثابت کنم بر می گردم. اما ازدواج بر عکس این مساله هست. به نظر شما کدوم روش راحت تر و مطمئن تر هست؟ اصلا می شه توی درخواست ویزا واسه ادامه تحصیل بگم که ازدواج خواهم کرد اونجا؟ از این می ترسم که سفارت منو برای ادامه تحصیل ریجکت کنه و بعدش که خواستم ازدواج کنم و برم فکر کنن می خوام کلک بزنم بهشون و هر طور که هست از ایران برم. لطفا منو راهنمایی کنید. گیج شدم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
    سلام دوستان

می شه به این سوال من جواب بدین؟ من هم می تونم از طریق ادامه تحصیل ویزا بگیرم هم ازدواج با کسی که مقیم کاناداست. اما خوشبختانه یا متاسفانه هر دوی این موارد قراره توی یک تاریخ اتفاق بیفته. اگه از طریق ادامه تحصیل برم باید به سفارت ثابت کنم بر می گردم. اما ازدواج بر عکس این مساله هست. به نظر شما کدوم روش راحت تر و مطمئن تر هست؟ اصلا می شه توی درخواست ویزا واسه ادامه تحصیل بگم که ازدواج خواهم کرد اونجا؟ از این می ترسم که سفارت منو برای ادامه تحصیل ریجکت کنه و بعدش که خواستم ازدواج کنم و برم فکر کنن می خوام کلک بزنم بهشون و هر طور که هست از ایران برم. لطفا منو راهنمایی کنید. گیج شدم.
    ازدواج کنی رفتنت حتمیه اما با ویزای دانشجوئی خدا میدونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan110 نمایش پست ها
    ازدواج کنی رفتنت حتمیه اما با ویزای دانشجوئی خدا میدونه
    آخه توی ازدواجم باید ثابت کنی که ازدواج به خاطر مهاجرت نیست. من اینو بلد نیستم دیگه. چون بعضی ها ازدواج می کنن میرن اونجا بعد طلاق می گیرند. توی چند تا جا خوندم که بعضی ها حتی البوم عکس میبرن سفارت!!!! من عمرا این کارو بکنم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
    آخه توی ازدواجم باید ثابت کنی که ازدواج به خاطر مهاجرت نیست. من اینو بلد نیستم دیگه. چون بعضی ها ازدواج می کنن میرن اونجا بعد طلاق می گیرند. توی چند تا جا خوندم که بعضی ها حتی البوم عکس میبرن سفارت!!!! من عمرا این کارو بکنم.
    در هر صورت اینجوری نیست که اونا خودشون اختیاری البوم ببرن ازشون می خوان فقط هم اون نیست خیلی چیزای دیگه هم هست مثل ایمیل و چیزای دیگه البته خوب شما مجبور نیستی ببری می تونی عطای کانادا رو به لقایش ببخشی به خانمت هم بگی بیاد همین جا با هم زندگی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wroclawa University of Technology

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزا برای همسر بعد از رفتن به کانادا

100% هست و ایشون باید شما رو اسپانس کنه. البته شاید چون ایشون ویزا دازه یکم سخت بگیرن ولی اگر PR اشون درست بشه بهترین گزینه واسه رفتنه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

من هم آلبوم رو شنيدم ، هم فيلم جشن عروسي !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)