صفحه 21 از 1355 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031711215211021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزا برای همسر بعد از رفتن به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_gh نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعاتتونم
    خوب بچه ها کسی خبر نداره در مورد ترکیه؟
    شایدم بشه عاقد از ایران برد که تو مدارک ایران ثبت شه
    ولی در کل بچه ها لطف کنید کسایی که اطلاع دارن از چگونگی ازدواج تو ترکیه بهم کمک کنن ممنون
    شمااگر همسرت در ایران باشد میتونی با وکالتی که از طریق سفارت ایران در ترکیه تایید می گردد در ایران ازدواج رو رسمی کنی برای این کار نیاز است که ازمایشاتی را در ترکیه انجام داده و نتیجه ان را ترجمه و به تایید سفارت ایران در انکارا رسانده و به همراه وکالت به ایران ارسال کنی. اگر همسرت در ترکیه است نیز باید به برای رسمی کردن ازدواج و درج آن در شناسنامه به سفارت ایران در ترکیه مراجعه کنی. اگر همسرت از اتباع خارجی باشد نیز می توانی ضمن ثبت ازدواج در ترکیه که البته بستگی به قوانین آن کشور دارد به سفارت ایران هم مراجعه کنی که ازدواجت از نظر قانون ایران هم رسمی شود.
    افتتاح پرونده: ژوئیه 2005 دمشق
    دریافت ویزا: مارس 2011 ورشو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD,Architecture, Construction Management

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام دوستان،
    من حدود ۱ ماه هست که مدارک همسرم را به اداره مهاجرت در mississauga فرستادم..کسی میدونه بعد از چه مدت و چه جوری میتونم مطلع بشم که پروفایل همسرم آپدیت شده؟ آیا از طریق ایمیل یا ؟!؟
    ممنون.

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام دوستان
    من کبک زندگی میکنم و می خوام اسپانسر همسرم بشم, ظاهرا فرمها اول به قسمت فدرال میرن و بعد کبک اگر درسته پس چرا در فرم IMM0008ENU پرسیده شده که چه زمانی برای CSQ اقدام کردید؟ این قسمت رو چی باید بنویسیم؟
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Junior Member

با سلام. دوستان عزیز. نامزد من میخواد دعوتنامه برای من بفرسته که برم کانادا و اونجا ازدواج کنیم. به نظر شما تا چه حد امکانپذیره؟

Junior Member

پیش فرض مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

دوستان من 2سالی هست ازدواج کردم و حالا میخوام الان که یک ماهه اومدم کانادا(دانشجوی مسترم و با ویزای دانشجویی در استان اونتاریو) بیام و همسرم رو بیارم اینور...میشه در مورد روندش راهنماییم کنید؟ روش هاش و در صد موفقیتش؟میشه بگید الان که سفارت رفته ترکیه هم همینجور؟
    ممنون

اگه کسی دانشجویی بره کانادا،‌ آیا میتونه واسه پدر و مادر (بالای 57 سال) اقدام کنه که بیان؟ بعد از چندمدت و چجوری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    امار

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم اگر کسیpr باشه و دانشجو باشه و وام گرفته باشه میتونه اسپانسر همسر بشه ؟
    چون از شرایط اسپانسر این است که کمک دولتی نگرفته باشه
    تاریخ ارسال مدارک:20oct2010
    تاریخ زمان مصاحبه:1march2011
    تاریخ دریافتCSQ, فایل نامبر فدرال:1march2011
    تاریخ دریافت مدیکال:7april2011, تاریخ پاس ریکوست:13july2011

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnooshrahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم اگر کسیpr باشه و دانشجو باشه و وام گرفته باشه میتونه اسپانسر همسر بشه ؟
    چون از شرایط اسپانسر شدن این است که کمک دولتی نگرفته باشه
    You may NOT sponsor if you…

• signed an undertaking for a previous spouse or common‑law partner and three years have not elapsed since he or she became a permanent resident,
    • receive social assistance for a reason other than disability,
    • are in default of an undertaking, an immigration loan, a performance bond, or family support payments,

اینم لینکش:http://www.cic.gc.ca/english/information/applications/guides/5289ETOC.asp

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    You may NOT sponsor if you…

• signed an undertaking for a previous spouse or common‑law partner and three years have not elapsed since he or she became a permanent resident,
    • receive social assistance for a reason other than disability,
    • are in default of an undertaking, an immigration loan, a performance bond, or family support payments,

اینم لینکش:http://www.cic.gc.ca/english/information/applications/guides/5289ETOC.asp
    وام دانشجویی با social assistance فرق داره.. وام می بایست بازگردانده شود ولی social assistance کمکی بلاعوضی است که دولت به افرادی که توانایی گذراندن امور روزمره خود را ندارند اعطا می کنه. نگران نباشید و برای همسرتان اقدام نمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_mrj نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من حدود ۱ ماه هست که مدارک همسرم را به اداره مهاجرت در mississauga فرستادم..کسی میدونه بعد از چه مدت و چه جوری میتونم مطلع بشم که پروفایل همسرم آپدیت شده؟ آیا از طریق ایمیل یا ؟!؟
    ممنون.
    سلام تا جایی که من می میدونم الان توی سایت نوشته مرحله اول 82 روزِ کاری طول میکشه... یعنی حدودا 3 تا 4 ماه تا شما فایل نامبر رو دریافت کنید و بله از طریق ایمیل به شما خبر میدن ...توی فروم Canadavisa.com هم کلی ادم که اسپانسر شدن عضو هستن و برای هر ماه یه پست نوشتن و timeline درست کردن .. توی سایت gc.cic.com نوشته الان پرونده های کسانی مورد بررسی هست که اخر فوریه فرستادن که البته توی اون فروم کساننی که اول مارچ هم فرستادن چندتاشون فایل نامبر رو دریافت کردن ... من هم هقته ی پیش فرستادم ... امیدوارم هرچه زودتر این پروسه تموم شه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)