صفحه 22 از 1355 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132721225221022 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط farnooshrahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بپرسم اگر کسیpr باشه و دانشجو باشه و وام گرفته باشه میتونه اسپانسر همسر بشه ؟
    چون از شرایط اسپانسر این است که کمک دولتی نگرفته باشه
    کمک دولتی با وام فرق داره و در کل در مورد همسر سختگیری نمی کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه کسی عطش دانستن(فضولی)من رو سیراب کنه:چرا پرونده های اسپانسرشیپ معمولا دوبار باید مدیکال انجام بدن؟
    دوست عزیز به علت طولانی شدن زمان پروسه هست .... و ایشون حتما چند ماه قبل از اینکه پرونده به سفارت منتقل شود مدیکال را انجام داده و یا تا زمان صدور ویزا اعتبار مدیکال تمام میشده
    ویرایش توسط aplicant : June 30th, 2012 در ساعت 11:07 PM

من برای همسرم اسپانسر می خواهم بشوم سوال دارم در فرم اسپاتسر شیب این قسمت را چی باید بزنم :
    Part 1: Application to Sponsor and Undertaking

Question 1 Check one box to indicate how you wish to proceed if you do not meet the sponsorship requirements.

• If you check the box to withdraw your sponsorship application then
      • the sponsorship application will not be processed. All fees will be refunded, except for the $75 sponsorship fee.

• If you check the box to proceed with the application for permanent residence then
      • the sponsorship application will be refused. None of the fees will be refunded.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

سلام دوستان
    من می خوام تجربه خودم رو اینجا بنویسم شاید به کار کسی اومد

من سال 2009 برای PR اقدام کردم تو گروه Skilled Workers. اول زمان بررسی کمتر از یک سال بود و به تدریح اضافه شد. من و همسرم هی منتظر شدیم که که تکلیف PR روشن شه و بعد ازدواج کنیم. چون وکیل دانشگاهمون به من گفته بود که اضافه کردن همسر در وسط پروسه، کار رو برای این خنگ ها پیچیده می کنه.
    دسامبر سال گذشته (2011) من به فکر افتادم که پروسه اسپانسرشیپی رو با وکلای داخل کانادا چک کنم تا اگر مدرکی لازمه از پیش آماده کنیم. با بیشتر از 20 وکیل حرف زدم و به این نتیجه رسیدم که اگر همسرم رو وسط پروسه به پرونده خودم اضافه کنم نهایتا 3-4 ماه به زمان بررسی مال خودم اضافه می شه ولی خیلی از دردسرهای اسپانسرشیپی رو نداره. از جمله موضوع ارتباط قبل از PR که سرش اذیت می کنند. البته 2 تا وکیل هم این وسط بودند که توصیه می کردند این کار رو نکنم.

خلاصه اینکه من ژانویه رفتم ایران و عقد کردم و همسرم رو به پرونده اضافه کردم. در سه هفته مدیکال جفتمون اومد. یک علتش این بود که پرونده خودم نزدیک مدیکالش بود ولی منظورم اینه که اضافه کردن همسر اگر شروع کرده باشند رو پرونده شما کار کنند، پرونده تون رو زیاد به تاخیر نمی اندازه. بعد از مدیکال تقریبا 2.5 طول کشید تا پاسپورت ریکوئست شدیم. مدت زمان معمول برای مدیکال تا پاسپورت ریکوست شدن تقریبا 1-1.5 هست

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام
    من کبک زندگی میکنم و می خوام اسپانسر همسرم بشم. کسی میدونه پروسه اسپانسر همسر در کبک چقدر طولانی تر هست از بقیه استانها؟ من میخوام اگه بشه برم یه ایالت دیگه زندگی کنم که کار شوهرم زودتر درست بشه . آیا اگه این کار بکنم بازم پرونده همسرم با توجه به اینکه من 6 ماه کبک زندگی کردم وارد پروسه کبک میشه؟
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Junior Member

من در مورد کبک اطلاعی ندارم اما میدونم پروندهای اسپانسرشیپی همسر از این به بعد به انکارا فرستاده میشه و مدت پروسه اش ۶ ماه هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aplicant نمایش پست ها
    من در مورد کبک اطلاعی ندارم اما میدونم پروندهای اسپانسرشیپی همسر از این به بعد به انکارا فرستاده میشه و مدت پروسه اش ۶ ماه هست
    در سایت زده 6 ماه ولی عملا پروسس پرونده ها تقریبا 11 تا 14 ماه طول میکشه. البته الان روند رو به کاهش هست و به نظر میرسه دارند زمان را کوتاه می کنند. الان پرونده هایی هست که 10 ماه هم جواب گرفتند. سر زدن به این سایت را پیشنهاد می کنم. تجربه های مفیدی توش هست:
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...197.19410.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام تجربه خودم رو اینجا بنویسم شاید به کار کسی اومد

من سال 2009 برای PR اقدام کردم تو گروه Skilled Workers. اول زمان بررسی کمتر از یک سال بود و به تدریح اضافه شد. من و همسرم هی منتظر شدیم که که تکلیف PR روشن شه و بعد ازدواج کنیم. چون وکیل دانشگاهمون به من گفته بود که اضافه کردن همسر در وسط پروسه، کار رو برای این خنگ ها پیچیده می کنه.
    دسامبر سال گذشته (2011) من به فکر افتادم که پروسه اسپانسرشیپی رو با وکلای داخل کانادا چک کنم تا اگر مدرکی لازمه از پیش آماده کنیم. با بیشتر از 20 وکیل حرف زدم و به این نتیجه رسیدم که اگر همسرم رو وسط پروسه به پرونده خودم اضافه کنم نهایتا 3-4 ماه به زمان بررسی مال خودم اضافه می شه ولی خیلی از دردسرهای اسپانسرشیپی رو نداره. از جمله موضوع ارتباط قبل از PR که سرش اذیت می کنند. البته 2 تا وکیل هم این وسط بودند که توصیه می کردند این کار رو نکنم.

خلاصه اینکه من ژانویه رفتم ایران و عقد کردم و همسرم رو به پرونده اضافه کردم. در سه هفته مدیکال جفتمون اومد. یک علتش این بود که پرونده خودم نزدیک مدیکالش بود ولی منظورم اینه که اضافه کردن همسر اگر شروع کرده باشند رو پرونده شما کار کنند، پرونده تون رو زیاد به تاخیر نمی اندازه. بعد از مدیکال تقریبا 2.5 طول کشید تا پاسپورت ریکوئست شدیم. مدت زمان معمول برای مدیکال تا پاسپورت ریکوست شدن تقریبا 1-1.5 هست
    پیش از هرچیز تبریک می گم ولی نظر کلی بر این هست که ممکنه اضافه شدن همسر منجر به مصاحبه مجدد بشه و ممکنه در مصاحبه مجدد با این وضعیت و شلوغی که الان هست مشکلی پیش بیاد. بنابراین مجموعا نظر وکیل ها بر این هست که بعد از PR این کار انجام بشه و اگر ازدواج واقعی باشه و مدارکش ارائه بشه، مشکلی از لحاظ چک کردن رابطه به وجود نمیاد. اما قبل از pr ، به خصوص با وضعیت شلوغ کنونی و سخت شدن شرایط مهاجرت، ریسک را کمی بالا می بره.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

دوستان یه سوال ابتدایی :

نامزد من و خانوادشون پرونده سرمایه گذاری ایالتی (منیتوبا ) دارن ! من با وکیلشون که صحبت کردم گفت به محض ورود به کانادا( حالا یکی دو ماه اینور اونور ) pr میگیرن ! و بعد میتونن به ایران بیان و با من عقد کنن و من رو با خودشون ببرن که به گفته ایشون این مرحله شاید تا 1 سال هم طول بکشه ! ایشون به من گفتن اگر نامزدم قبل از رسیدن به اونجا و گرفتن pr اعلام کنه که نامزد داره و یا عقد کنه از کیس خانوادش خارج میشه ! ایا این حرف ایشون درسته ؟

سوالی که یادم رفت از وکیل بپرسم این بود که من هم وقتی از این طریق وارد کانادا بشم pr میگیرم یا نه !؟

Junior Member

برای اعضای خانواده ، مهاجرت فامیلی یا خویشاوندی ( Sponsoring Your Family )

وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا به خوبی به اهمیت بهم پیوستن مجدد خانواده افرادی که از کشور های مختلف به کانادا مهاجرت نموده اند واقف است. اگر شما مقیم کانادا و یا شهروند کانادا هستید، می توانید اسپانسر همسر، فرزندان وابسته و یا دیگر اعضای واجد شرایط خانواده مانند والدین و پدربزرگ و مادر بزرگ خود شوید تا به اقامت دائم کانادا دست یابند.افرادی که اقامت دائم کانادا را به دست می آورند می توانند در کانادا زندگی کرده و در این کشور به کار و تحصیل بپردازند. مهاجرت و شهروندی کانادا این نوع مهاجرت را کلاس خانوادگی و یا فامیلی ( Sponsoring Your Family ) می نامد.

چنانچه اقدام به ضمانت (اسپانسر شدن برای) افراد خانواده خود می نمایید باید توجه داشته باشید که شما باید عضو خانواده خود را به لحاظ مالی به طور کامل ساپورت کرده و اطمینان حاصل کنید که این عضو خانواده شما به کمک های مالی دولت کانادا احتیاج نخواهد داشت.
    پروسه از آنجا شروع می شود که شما به عنوان یک فرد مقیم کانادا و یا یک شهروند کانادا درخواست اسپانسر شدن برای یکی از اعضای خانواده خود را می کنید. برای اسپانسرشدن برای اعضای خانواده دو پروسه وجود ارد.
    پروسه اول به همسر و فرزندان شما اختصاص دارد و پروسه دوم مخصوص دیگر اعضای واجد شرایط خانواده است.
    اسپانسر نمودن دیگر اعضای خانواده (غیر از همسر و فرزندان)
    افراد مشخصی از اعضای خانواده شما می توانند از این راه به کانادا مهاجرت کنند. برای هر عضو خانواده باید یک اسپانسر وجود داشته باشد. اسپانسر و متقاضی مهاجرت هر دو باید دارای شرایط خاصی باشند.
    برای مهاجرت اعضای خانواده از را خویشاوندی، اولین اقدام اسپانسر نمودن ایشان است. اعضای خانواده شما سپس باید آزمایشهای پزشکی مورد نظر دولت کانادا را انجام داده و گواهی عد سوء پیشنه ارائه نمایند. کسانی که دارای سوابق جنایی بوده و یا حضور آنها در کانادا ریسکی برای امنیت ملی این کشور تشخیص داده شود، شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا را نخواهند داشت.
    اسپانسر شدن برای اعضای واجد شرایط خانواده
    در صورتیکه مقیم کانادا و یا شهروند کانادا بوده و 18 سال تمام یا بیشتر داشته باشید قادر خواهید بود تا اسپانسر افراد مشخصی از اعضای خانواده خود شوید تا بتوانند اقامت دائم کانادا را به دست آورند.
    در صورتیکه اقدام به اسپانسر نمودن فامیل خود می نمائید، باید قول بدهید تا ایشان را از نظر مالی تامین نمائید و میزان درآمد شما باید مقدار مشخصی باشد. در صورتیکه در گذشته اقدام به ضمانت شخصی نموده باشید که در حال حاضر در کانادا به لحاظ مالی امکان تامین خود را نداشته باشد و از کمک های دولتی استفاده نماید شما قادر نخواهید بود تا شخص دیگری را ضمانت نمائید. اسپانسر نمودن یک شخص مسئولیت بسیار بزرگی است. باید همواره به این مسئله توجه داشته باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)