صفحه 23 از 1355 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233731235231023 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    دوستان یه سوال ابتدایی :

نامزد من و خانوادشون پرونده سرمایه گذاری ایالتی (منیتوبا ) دارن ! من با وکیلشون که صحبت کردم گفت به محض ورود به کانادا( حالا یکی دو ماه اینور اونور ) pr میگیرن ! و بعد میتونن به ایران بیان و با من عقد کنن و من رو با خودشون ببرن که به گفته ایشون این مرحله شاید تا 1 سال هم طول بکشه ! ایشون به من گفتن اگر نامزدم قبل از رسیدن به اونجا و گرفتن pr اعلام کنه که نامزد داره و یا عقد کنه از کیس خانوادش خارج میشه ! ایا این حرف ایشون درسته ؟

سوالی که یادم رفت از وکیل بپرسم این بود که من هم وقتی از این طریق وارد کانادا بشم pr میگیرم یا نه !؟
    دوستان یه سوال دیگه :
    ایا نامزد من که میخواد اسپانسر من بشه باید شغل یا حقوق دریافتی توی کانادا داشته باشه ؟! یا صرف موجودی پول تو حساب ایشون یا خانوادشون مشکل رو حل میکنه !؟

خیلی خیلی ممنون میشم کمک کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه :
    ایا نامزد من که میخواد اسپانسر من بشه باید شغل یا حقوق دریافتی توی کانادا داشته باشه ؟! یا صرف موجودی پول تو حساب ایشون یا خانوادشون مشکل رو حل میکنه !؟

خیلی خیلی ممنون میشم کمک کنید
    1-تمام گفته های وکیل در پست مذکور حقیقت محضه پس باید منتظر بمونید
    2-فقط همسر بودن کفایت می کنه تا اسپانسر شما بشه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    1-تمام گفته های وکیل در پست مذکور حقیقت محضه پس باید منتظر بمونید
    2-فقط همسر بودن کفایت می کنه تا اسپانسر شما بشه
    مرسی
    اخه تو سایت cic نوشته که کسی که میخواد اسپانسر همسرش بشه باید تعهد بده و نشون بده که تا 3 سال ساپورت مالی همسرش رو به عهده میگیره ! گفتم حتما این رو از روی موجودی حساب یا درامد مطمئن میشن دیگه

بازم ممنون

دوستان محترم
    برای اسپانسر همسر منظور ار option c را میخواستم بپرسم ایا فرم هست که باید پر شود به چه صورت ؟
    ارسال مدیکال : 13 SEP 2011 دریافت نامه مدیکال با پست معمولی: 10 -2011 -sep درخواست کپی پاسپورت -:7 Nov- 2011 پاس رکویست : 26 Noc دریافت ویزا : 21- DEC -2011
    کد:2121 ارسال مدارک:12 Nov -2010 نقد:16 -Nov-2010 فایل نامبر :22 -2011-FEB ارسال به ورشو:30 -2011-march این پراسس :18 -may-2011

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط sia1981 نمایش پست ها
    دوستان محترم
    برای اسپانسر همسر منظور ار option c را میخواستم بپرسم ایا فرم هست که باید پر شود به چه صورت ؟
    باید اسپانسر زنگ بزنه به همون شماره ای که تو فرم 5491 نوشته شده که اداره مالیات کانادا هست revenu canada و درخواست optin C بده, که سوابق مالیاتی اسپانسر هست و 10 روزه به آدرسشون پست می شه
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Junior Member

سلام
    من چندتا سوال دارم که از دوستان مطلع خواهش می کنم جواب بدن
    ۱. ایا برای اسپانسری همسر گرفتن وکیل را توصیه می کنید یا نه
    (بعضی ها میگن وکیل نگیری بهتره و بعضی ها هم می گن وکیل کمک زیادی می کنه) در صورت مثبت بودن کدوم وکیل؟!
    ۲. ایا داشتن حساب مشترک در ایران و از قبل پرونده را تقویت می کنه یا نه ( یکی میگه خوبه یکی میگه اگع شما ارتباط مالی داشته باشین مشکوک می‌شن! والا نمی‌دونم کی درست می گه)
    ۳. ایا بعد از ثبت پرونده ، درخواست ویزای دانشجویی همسر پرونده را تضعیف نمی کنه؟

از دوستانی که اطلاعاتشون و در اختیار می ذارن ممنونم

سلام

من چند تا سوال دارم. ممنون میشم هر کس میدونه جواب بده. من همسرم کارت PR تازه گرفته و قرار هست تا چند ماه دیگه بیاد ایران و ازدواج کنیم. سوالاتم ایناست:

1. همسرم دانشجوی دکتری کاناداست و برای تحصیلش فاند داشته. الان هم هر چی تو حسابش هست بابت این فاند و تدریسی بوده که در طول این مدت تو دانشگاه داشته. حالا از اونجایی که ایشون باید اسپانسر من بشن تا من هم PR بگیرم اینکه منبع درآمدش فاندش بوده مشکل ایجاد نمیکنه؟ نمیگن کمکهای مالی بهش شده؟

2. ما الان مدارکمون کجا باید بفرستیم؟ بفرستیم آنکارا یا همسرم از کانادا اقدام کنه؟ از لحاظ زمانی این دو گزینه با هم فرق داره؟ مثلا از کانادا اقدام کنیم امکان داره زمان بررسی کمتر بشه؟

ممنون بابت جواب سوالام

سلام دوستان

من 26 January همسرم برام از کانادا اقدام کرد.4 May فایل نامبر گرفتم و پروندم رفت آنکارا.الان که چک میکنم آنکارا زمان رسیدگی رو 6 ماه اعلام کرده.
    کسی هست که اخیرا آنکارا کارش درست شده باشه؟؟؟اگه هست میشه بگین کی اقدام کردین؟؟؟؟؟اگه کسی اطلاعاتی راجع به آنکارا و نحوه رسیدگی داره ممنون میشم کمک کنه

با تشکر

در مورد سوال دومتون بهترین گزینه برای شما اینه که بعد از ازدواج همسرتون حتما از کانادا اقدام کنن. حدود 3 ماه طول میکشه تا شرایط ایشون برای اسپانسر شدن بررسی بشه.
    بعد که شرایط ایشون قبول شد یک ایمیل براشون میفرستن که فایل نامبر توشه و مدارک برای بررسی وضعیت شما میره آنکارا.طبق چیزی که الان آنکارا اعلام کرده 6 ماه زمان بررسی اوناست
    ولی امکان داره بیشتر هم طول بکشه.
    با آرزوی موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

من چند تا سوال دارم. ممنون میشم هر کس میدونه جواب بده. من همسرم کارت PR تازه گرفته و قرار هست تا چند ماه دیگه بیاد ایران و ازدواج کنیم. سوالاتم ایناست:

1. همسرم دانشجوی دکتری کاناداست و برای تحصیلش فاند داشته. الان هم هر چی تو حسابش هست بابت این فاند و تدریسی بوده که در طول این مدت تو دانشگاه داشته. حالا از اونجایی که ایشون باید اسپانسر من بشن تا من هم PR بگیرم اینکه منبع درآمدش فاندش بوده مشکل ایجاد نمیکنه؟ نمیگن کمکهای مالی بهش شده؟

2. ما الان مدارکمون کجا باید بفرستیم؟ بفرستیم آنکارا یا همسرم از کانادا اقدام کنه؟ از لحاظ زمانی این دو گزینه با هم فرق داره؟ مثلا از کانادا اقدام کنیم امکان داره زمان بررسی کمتر بشه؟

ممنون بابت جواب سوالام
    در مورد سوال دومتون بهترین گزینه برای شما اینه که بعد از ازدواج همسرتون حتما از کانادا اقدام کنن. حدود 3 ماه طول میکشه تا شرایط ایشون برای اسپانسر شدن بررسی بشه.
    بعد که شرایط ایشون قبول شد یک ایمیل براشون میفرستن که فایل نامبر توشه و مدارک برای بررسی وضعیت شما میره آنکارا.طبق چیزی که الان آنکارا اعلام کرده 6 ماه زمان بررسی اوناست
    ولی امکان داره بیشتر هم طول بکشه.
    با آرزوی موفقیت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)