صفحه 233 از 1355 نخستنخست ... 1331832232242252262272282292302312322332342352362372382392402412422432833337331233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط ciltex نمایش پست ها
    دوست عزیز من پیشنهاد می کنم ساده اما کامل کارا تو انجام بده. همونطور که دوستان گفتند سی دی و این مدل ها رو که اصلا چک نمی کنن. تا جایی هم که من یادمه یه جایی خوندم که تاکید کرده بود فقط عکس ها را بفرستید حتی به صورت آلبوم هم نباشن... پس عکس ها رو پشت نویسی کنید بهتره
    مرسی بابت جوابتون. یعنی منظورتون اینه که تو word عکسا رو زیرنویسی کنیم پرینت بگیریم امکان داره مشکل پیش بیاد؟ اینکه دیگه آلبوم و سی دی این جور مدلها نیست!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

اونا فقط آلبوم، cd و dvd قبول نمی کنن. هرکدوم از عکس ها رو توی یک صفحه پرینت بگیرین مشکلی نیست. من و همسرم هم عکسای سفرمون رو خودمون پرینت کردیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    مرسی بابت جوابتون. یعنی منظورتون اینه که تو word عکسا رو زیرنویسی کنیم پرینت بگیریم امکان داره مشکل پیش بیاد؟ اینکه دیگه آلبوم و سی دی این جور مدلها نیست!!!
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

سلام

من یه سوال درباره گواهی عدم سوءپیشینه دارم!! ما 27 january گواهی عدم سوپیشینه گرفتیم. آخه اون موقع قرار بود همسرم بیاد ایران که سفرش به تاخیر افتاد. الانم که 29 آپریل هست. تو سایت نوشته این گواهی 3 ماه اعتبار داره. الان 2 روز از 3 ماه گذشته. از طرفی هنوز تکمیل فرمها به اتمام نرسیده. فکر کنم چند روز دیگه به زمان احتیاج داریم واسه اینکه پرکردن فرمها رو تموم کنیم. حالا به نظر شما من دوباره برم گواهی عدم سوء پیشینه بگیرم؟ اگه چند روز دیگه مدارکمون رو بفرستیم حدودا یک هفته از اون 3 ماهی که تو سایت واسه اعتبار زده گذشته! اگه دوباره نگیرم با همین مدارکم رو بفرستم به نظر شما مشکل پیش میاد؟

ممنون بابت راهنماییتون

Banned

دوستان گرامی

اینکه برخی از نوشته هایی که دارای اطلاعات خاصی نیستند حذف می شوند در نهایت برای بهبود کیفیت این تاپیک می باشد تا مراجعه به نوشته هایی که دارای اطلاعات ارزشمندتری هستند در آینده آسان تر باشد. از اینکه با ارائه اطلاعات به پر بارتر شدن این تاپیک کمک می کنید از همه شما سپاسگزارم.

موفق باشید

من یه سوال دیگه هم دارم. سوال 18 فرم 5490 منظور از was there a reception؟ چیه؟ چه نوع مهمونی رو باید توضیح بدیم؟ ما الان یه مراسم عقد رو توضیح دادیم با یه جشن عروسی، در مورد این سوال چی باید بگیم؟

مرسی بابت جواب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Sharif University of Technology

من یه سوال دیگه هم دارم. سوال 18 فرم 5490 منظور از was there a reception؟ چیه؟ چه نوع مهمونی رو باید توضیح بدیم؟ ما الان یه مراسم عقد رو توضیح دادیم با یه جشن عروسی، در مورد این سوال چی باید بگیم؟

مرسی بابت جواب
    من سوال 14 رو به عنوان نامزدی - 15رو به عنوان مراسم عقد توضیح دادم ، سوال 18 مراسم جشن عروسی را نوشتم . البته دوستان دیگه هم لطفا در این مورد راهنمایی کنن.
    We received.............'s application for permanent residence on November 6, 2012.
    We started processing your application on December 28, 2012.
    We started processing .................'s application on February 5, 2013.
    PPR: May 23,2013

سلام دوستان گلم
    من تو این هفته دنبال کارام بودم ،ممنون از پیامهاتون هانا،مژده ،سیروس،مهران ،ساموئل و عرفان وشبنم و یاسمین و دیگر دوستان هم فرومی عزیز، راجع به mp هم باید بگم که در مورد من اگر بجای مراجعه حضوری از طریق ایمیل پیگیری می کردیم سریعتر نتیجه می گرفتیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ciltex نمایش پست ها
    من سوال 14 رو به عنوان نامزدی - 15رو به عنوان مراسم عقد توضیح دادم ، سوال 18 مراسم جشن عروسی را نوشتم . البته دوستان دیگه هم لطفا در این مورد راهنمایی کنن.
    ممنون بابت جوابتون. من تو سوال 14 مراسم عقد و محضر رو توضیح دادم. تو 15 هم مراسم عروسی و جشن. حالا 18 رو نمیدونم چی بنویسم!! میشه لطفا بگید سوال 14 رو چطوری به عنوان نامزدی توضیح دادین؟ چه مطالبی رو توش ذکر کردین؟ مرسی بابت راهنماییتون
    ویرایش توسط ftm : April 30th, 2013 در ساعت 08:30 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ecotoxicology,Sweden

سلام

من یه سوال درباره گواهی عدم سوءپیشینه دارم!! ما 27 january گواهی عدم سوپیشینه گرفتیم. آخه اون موقع قرار بود همسرم بیاد ایران که سفرش به تاخیر افتاد. الانم که 29 آپریل هست. تو سایت نوشته این گواهی 3 ماه اعتبار داره. الان 2 روز از 3 ماه گذشته. از طرفی هنوز تکمیل فرمها به اتمام نرسیده. فکر کنم چند روز دیگه به زمان احتیاج داریم واسه اینکه پرکردن فرمها رو تموم کنیم. حالا به نظر شما من دوباره برم گواهی عدم سوء پیشینه بگیرم؟ اگه چند روز دیگه مدارکمون رو بفرستیم حدودا یک هفته از اون 3 ماهی که تو سایت واسه اعتبار زده گذشته! اگه دوباره نگیرم با همین مدارکم رو بفرستم به نظر شما مشکل پیش میاد؟

ممنون بابت راهنماییتون
    به نظر من بهتره دوباره سو پیشینه رو بگیرین ، هیچ وقت ریسک نکنین، بهتره جای برای اشکال نذارین
    Kitchener,Ontario:We received your application for permanent residence on October 30, 2012.We started processing your application on February 14, 2013.Medical results have been received PPR : 28 May

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Sharif University of Technology

ممنون بابت جوابتون. من تو سوال 14 مراسم عقد و محضر رو توضیح دادم. تو 15 هم مراسم عروسی و جشن. حالا 18 رو نمیدونم چی بنویسم!! میشه لطفا بگید سوال 14 رو چطوری به عنوان نامزدی توضیح دادین؟ چه مطالبی رو توش ذکر کردین؟ مرسی بابت راهنماییتون
    همون اتفاقایی که نو مراسم نامزدیم افتاده بود. و کیا حضور داشتن. این که حلقه نامزدی گرفته بودیم و در منزل همسرم این مراسم برگزار شده بود.
    We received.............'s application for permanent residence on November 6, 2012.
    We started processing your application on December 28, 2012.
    We started processing .................'s application on February 5, 2013.
    PPR: May 23,2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)