صفحه 266 از 1355 نخستنخست ... 1662162562572582592602612622632642652662672682692702712722732742752763163667661266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Education, Western University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    سلام. کسانی که پی آر کانادا هستن محل اقامتشون طی پروسه باید کانادا باشه اما مسافرت کوتاه مدت هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی کسی که سیتیزن هست میتونه کل مدت رو خارج از کانادا باشه و مشکلی پیش نمیاد. اما یک نکته اگر شما هنوز لندینگ نکردین و میخواین ازدواج کنین چطوری میشه؟؟؟ چون کسی که قبل از لندینگ ازدواج کنه تحت هیچ شرایطی نمیتونه اسپانسر همسرش بشه
    این کوتاه مدت یعنی چی مثلاً آدم هر دو ماه یک بار بیاد یک سر بزنه 10 روز زیاده؟ کسی اینجا هست که مسافرت کرده باشه و به مشکل برخورده باشه؟
    مژده جان من قبلاً لندینگ کردم و برگشتم ایران و ازدواج کردم. حالا می خوام برگردم کانادا و برای همسرم اقدام کنم...

Junior Member

دوستان عزیز
    میخواستم بدونم که ایا ارسال پاسپورت ایرانی از ترکیه به امریکا مجاز است یا نه.

Junior Member

از استاديد محترم چند تا سوال دارم.
    من ويزاي اسكيل وركر كبكم را چند روز پيش گرفتم و قصد دارم تا يك ماه آينده لندينگ كنم. و اما سوالاتم.
    1- آيا بهتر نيست براي نامزدم ويزاي دانشجويي بگيرم كه بتونه سريعتر وارد كانادا بشه و پس از ورود اون به كانادا، ازدواج كنيم و در خاك كانادا براش پرونده اسپانسرشيپ باز كنم؟
    2- اگر بخواهم روند معمول را انجام دهم، از كانادا به صورت غيابي و يا وكالتي ازدواج كنم يا اينكه برگردم ايران ازدواج حضوري انجام بدم و دوباره برگردم كانادا؟ (اين سوال را از اين جهت پرسيدم كه شنيدم ازدواج هاي غيابي آفيسرها را به شك ميندازه كه ممكنه ازدواج سوري باشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق کامپیوتر - دانشگاه شیراز

سلام دوستان. خواهر من 8 سالی میشه که کانادا. ونکوور زندگی میکنه.
    3سال پیش براى مادر و پدر و 2 برادرم که دانشجو بودند اقدام کرد. الان براى ادامه پرونده شون ازشون یک سری مدارک خواستن. از جمله اینکه نامه اشتغال
    به تحصیل ببرن.
    حالا سوال من اینه که این میون که پرونده در جریان بود ، برادرام یکی معاف شد و یکی دیگه رفت سربازی. یعنی همشو دانشجو نبودند توی این سه سال.
    و نميتونن نامه پوسته و ممتد ببرن که همه این 3 سالو دانشجو بودن.
    نظر بدید که روال کار کلا چه جوریه. اگر در جریال این قضایا هستند.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق کامپیوتر - دانشگاه شیراز

hgggfffghjkl
    kjhggff

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Education, Western University

نقل قول نوشته اصلی توسط NinaK نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من دختر feral هستم و تا الآن هم اینجا فعالیت نداشتم چون تا حالا کارمون مربوط به گرفتن مهاجرت از طریق skilled worker بوده اما همیشه پست های بخش های مختلف رو دنبال کردم. حالا من پی آر دارم و می خوام برای شوهرم اقدام کنم. سعی کردم بیشتر صفحات رو بخونم اما واقعاً زیاد هستند و آدم تا یک حدی توان داره:دی

حالا من چند تا سؤال دارم که نتونستم توی این صفحات پیدا کنم که ممنون می شم من را راهنمایی کنید. امیدوارم تکرار نباشند
    1) شوهر من از استرالیا پذیرش داره و الآن 2 ماه فرصت خروج از ایران رو داره. هنوز هم ویزای استرالیاش رو اقدام نکردیم اما می خواد تو این 2 ماه از کشور خارج بشه و برای مثال بره ارمنستان. آیا من اگه همزمان بیام کانادا و براش اقدام کنم اهمیتی داره که شوهر من کجای دنیاست و داره اصلاً تو چند تا کشور می چرخه تا کارش درست بشه؟

2) اون الآن معافیت تحصیلی داره تا از کشور خارج بشه اما ممکنه بعد از چند ماه اگه نتونست گواهی اشتغال به تحصیل دوباره بفرسته دیگه معافیت تحصیلیش باطل بشه. آیا داشتن معافیت و وضعیت سربازی برای اسپانسرشیپی مهم هست؟ از من مدارک معافیت شوهرم رو می خوان یا نه؟

3) این قضیه که می شه مسافرت کوتاه رفت تو این فرآیند چه شکلی هست؟ من با یک نفر صحبت کردم که می گفت به هیچ عنوان نرو از کانادا بیرون اما اینجا دیدم یک نفر نوشته که 3 هفته می خواد بیاد ایران و دوستان گفته بودند که مشکلی نیست. آیا اگر خواستم یک سر برگردم بهتره بعد از in process شدن بیام؟ و به نظر شما چند بار و چه مدت می شه آدم برگرده سر بزنه. مثلاً دو تا سه هفته در 6 ماه قابل قبول هست؟

با تشکر فراوان
    خب من یکم جواب خودم رو بدم...
    سؤال 3 مشخص هست که کسی نمی تونه جواب مشخصی بده چون این سلیقه ای هست که به نظر یکی تو زیاد رفتی مسافرت یا نه و این سؤال ماهیتا ایراد داره!
    سؤال 2 هم باید یگم که تو مدارک الآن دیدم که می خوان کارت معافیت نشون بدی و یا "مدارک معافیت". حالا من نمی دونم این مدارک معافیت یعنی معافیت تحصیلی هم می شه یا نه باید معاف دائم باشه؟ کسی واسه شوهر دانشجو یا مشمولش اینجا اقدام نکرده مثلا؟
    سؤال 1 هم نمی دونم هنوز. کسی خبر نداره؟!
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط fesenjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهر من 8 سالی میشه که کانادا. ونکوور زندگی میکنه.
    3سال پیش براى مادر و پدر و 2 برادرم که دانشجو بودند اقدام کرد. الان براى ادامه پرونده شون ازشون یک سری مدارک خواستن. از جمله اینکه نامه اشتغال
    به تحصیل ببرن.
    حالا سوال من اینه که این میون که پرونده در جریان بود ، برادرام یکی معاف شد و یکی دیگه رفت سربازی. یعنی همشو دانشجو نبودند توی این سه سال.
    و نميتونن نامه پوسته و ممتد ببرن که همه این 3 سالو دانشجو بودن.
    نظر بدید که روال کار کلا چه جوریه. اگر در جریال این قضایا هستند.
    ممنون
    تا اونجای که من میدونم یعنی برای خود من اینطور بود باید زمانی که خواهرتون اقدام کردن برادرتون زیر 18 سال باشند مهم نیست که بعد پرونده چقدر طول میکشه فقط باید ثابت کنید که کار خاصی ندارید و درامد هم ندارید و وابسته خانواده هستید و از همه مهم تر ازدواج نکرده باشین.البته این نظر من بود بیشتر تحقیق کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jjkhan نمایش پست ها
    از استاديد محترم چند تا سوال دارم.
    من ويزاي اسكيل وركر كبكم را چند روز پيش گرفتم و قصد دارم تا يك ماه آينده لندينگ كنم. و اما سوالاتم.
    1- آيا بهتر نيست براي نامزدم ويزاي دانشجويي بگيرم كه بتونه سريعتر وارد كانادا بشه و پس از ورود اون به كانادا، ازدواج كنيم و در خاك كانادا براش پرونده اسپانسرشيپ باز كنم؟
    2- اگر بخواهم روند معمول را انجام دهم، از كانادا به صورت غيابي و يا وكالتي ازدواج كنم يا اينكه برگردم ايران ازدواج حضوري انجام بدم و دوباره برگردم كانادا؟ (اين سوال را از اين جهت پرسيدم كه شنيدم ازدواج هاي غيابي آفيسرها را به شك ميندازه كه ممكنه ازدواج سوري باشه)
    اگربتونه ایشون بطور مستقل ویزای دانشجویی بگیره که مسلما روش ایده آلی است چون تا زمانی که کار اقامتشون درست بشه در کانادا پیش هم هستید.

Junior Member

من ويزاي اسكيل وركر كبكم را چند روز پيش گرفتم و قصد دارم تا يك ماه آينده لندينگ كنم. براي بردن نامزدم ، ميتونم به صورت غيابي و يا وكالتي از كانادا ازدواج كنم يا اينكه برگردم ايران ازدواج حضوري انجام بدم و دوباره برگردم كانادا؟ (اين سوال را از اين جهت پرسيدم كه شنيدم ازدواج هاي غيابي آفيسرها را به شك ميندازه كه ممكنه ازدواج سوري باشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط jjkhan نمایش پست ها
    من ويزاي اسكيل وركر كبكم را چند روز پيش گرفتم و قصد دارم تا يك ماه آينده لندينگ كنم. براي بردن نامزدم ، ميتونم به صورت غيابي و يا وكالتي از كانادا ازدواج كنم يا اينكه برگردم ايران ازدواج حضوري انجام بدم و دوباره برگردم كانادا؟ (اين سوال را از اين جهت پرسيدم كه شنيدم ازدواج هاي غيابي آفيسرها را به شك ميندازه كه ممكنه ازدواج سوري باشه)
    بعد از ورود به کانادا و گرفتن کارت پی آر میتونید برگردید ایران یا ترکیه یا... و عقد کرده و برگردید و باقی کارها ار از کانادا انجام دهید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)