صفحه 267 از 1355 نخستنخست ... 1672172572582592602612622632642652662672682692702712722732742752762773173677671267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط sadei نمایش پست ها
    بعد از ورود به کانادا و گرفتن کارت پی آر میتونید برگردید ایران یا ترکیه یا... و عقد کرده و برگردید و باقی کارها ار از کانادا انجام دهید
    بله. سوال اينه كه اگه به صورت وكالتي يا غيابي ازدواج كنم، تاثير بدي بر پرونده خواهد داشت؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jjkhan نمایش پست ها
    بله. سوال اينه كه اگه به صورت وكالتي يا غيابي ازدواج كنم، تاثير بدي بر پرونده خواهد داشت؟
    توصيه ميشه كه اين كار رو نكنيد ولي اگه مجبور يد در يه نامه جداگانه دلايلتون رو براشون شرح بدهيد.

يه توصيه به همه دوستاني كه ميخواهند تازه پروسه پرونده شون را شروع كنند :

زماني كه پرونده تان براي ارسال اماده شد يه نامه جداكانه روش بذاريد و داستان اشنايي تان تا ازدواج تان را به طور مشروح براشون شرح بدهيد. اين خيل كمك ميكنه به سرعت پرونده ( البته من از يه وكيل شنيدم كه أكثر وكلا براي فقط پرونده هاي اسپانسر شيپي اينكار رو مي كنند و نامه رو روي پرونده مي دارند و مي فرسند.
    من خودم زماني كه پرونده ام تو انكارا بود و ازم دوباره يه سري مدارك خواستند، اين نامه رو نوشتم و حس ميكنم تو پروسه پرونده ام تأثير بسزايي داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط jjkhan نمایش پست ها
    منم در این مورد تحقیق کردم اما نتیجه خوبی نگرفتم و اکثرا گفتن این کارو نکنی بهتره .اما اگر این کار را بخوای انجام بدی حتما باید دلیل قانع کننده داشته باشی برای این کار

سلام

دوستان کسی تو آگوست پاس ریکوئست نشده، نه؟ آمار جدول هم تغییری نکرده!! ممنون میشم اگه کسی خبر جدیدی داره بگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

دوستان کسی تو آگوست پاس ریکوئست نشده، نه؟ آمار جدول هم تغییری نکرده!! ممنون میشم اگه کسی خبر جدیدی داره بگه.
    فکر نمی کنم کسی پاس ریکوئست شده باشه احتمال زیاد علتشم همین اعتصابه . مگه پرونده شما کی ارسال شده به آنکارا؟

Junior Member

سلام
    لطفا یکی کمک کنه:

من با خانومم که پی آر کانادا داره و تازه یک هفته هست در ایران عقد کردیم، میخوایم پروسه مهاجرت رو استارت برنیم!

ولی اولا نمیدونیم وکیل بگیریم یا خودمون کارمون و انجام بدیم! دوستای همسرم میگن که پول به وکیل ندین و خودمون کمکتون میکنیم! نظر دوستان چیه؟
    دوما، اگر وکیل لازمه، خداوکیلی بهترین و پاکارترین وکیل کیه؟ تو اینترنت که سرچ میکنی، که مثل قارچ وکیل بهت معرفی میکنه گوگل! آیا میشه گفت بهترین ـشون در زمینه مهاجرت ازدواج کی هست؟

سوما، یه سری از وکلا مثل خانوم مهرانه طباطبایی میگن 8 ماهه این پروسه رو به اتمام میرسونن! ولی وبسایت اداره مهاجرت جلوی دفتر آنکارا، عدد 16 ماه و نوشته!
    آیا واقعا ممکنه وکیلی بتونه کار رو 8 ماهه به پایان ببره؟

توروخدا کمکم کنین که شدیدا محتاجیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan228 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا یکی کمک کنه:

من با خانومم که پی آر کانادا داره و تازه یک هفته هست در ایران عقد کردیم، میخوایم پروسه مهاجرت رو استارت برنیم!

ولی اولا نمیدونیم وکیل بگیریم یا خودمون کارمون و انجام بدیم! دوستای همسرم میگن که پول به وکیل ندین و خودمون کمکتون میکنیم! نظر دوستان چیه؟
    دوما، اگر وکیل لازمه، خداوکیلی بهترین و پاکارترین وکیل کیه؟ تو اینترنت که سرچ میکنی، که مثل قارچ وکیل بهت معرفی میکنه گوگل! آیا میشه گفت بهترین ـشون در زمینه مهاجرت ازدواج کی هست؟

سوما، یه سری از وکلا مثل خانوم مهرانه طباطبایی میگن 8 ماهه این پروسه رو به اتمام میرسونن! ولی وبسایت اداره مهاجرت جلوی دفتر آنکارا، عدد 16 ماه و نوشته!
    آیا واقعا ممکنه وکیلی بتونه کار رو 8 ماهه به پایان ببره؟

توروخدا کمکم کنین که شدیدا محتاجیم
    سلام

تبریک میگم بهتون. انشاءا... در کنار هم روزهای خوشی رو داشته باشید.

سوال اول: انتخاب وکیل با خودتونه. یعضیا که وکیل گرفتن پشیمون شدن چون خیلی اذیتشون کرده. خیلیها هم مثل ما وکیل نگرفتن و خودمون فرمها رو پر کردیم و کارا رو انجام دادیم. از بچه های اینجا هم کمک گرفتیم. خدا رو شکر مشکلی هم نداشتیم.

سوال دوم: من در این زمینه اطلاعاتی ندارم. دوستان دیگه اگه میتونن کمک کنن.

سوال سوم: من بعید میدونم وکیلی بتونه زمان پروسه رو کم کنه. چون فرآیندهاش باید تو زمان خودش انجام بشه. تازه تو همین سایت من خیلی از دوستان رو دیدم که به خاطر سهل انگاری وکیلشون زمان ویزا گرفتنشون طولانیتر شده بود و خیلی شاکی بودن از وکیلاشون. در ضمن الان خیلی از دوستان دارن 4 تا 5 ماهه ویزا میگیرن. خانوم مهرانه طباطبایی اگه چنین ادعایی کردن که 8 ماهه ویزا رو اوکی میکنن کار شاقی نمیکنن. تو جدول مراجعه کنین آمار دستتون میاد.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fesenjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان. خواهر من 8 سالی میشه که کانادا. ونکوور زندگی میکنه.
    3سال پیش براى مادر و پدر و 2 برادرم که دانشجو بودند اقدام کرد. الان براى ادامه پرونده شون ازشون یک سری مدارک خواستن. از جمله اینکه نامه اشتغال
    به تحصیل ببرن.
    حالا سوال من اینه که این میون که پرونده در جریان بود ، برادرام یکی معاف شد و یکی دیگه رفت سربازی. یعنی همشو دانشجو نبودند توی این سه سال.
    و نميتونن نامه پوسته و ممتد ببرن که همه این 3 سالو دانشجو بودن.
    نظر بدید که روال کار کلا چه جوریه. اگر در جریال این قضایا هستند.
    ممنون
    سلام
    من خودم از همين راه اقدام كردم و الان pr دارم .ببين سن اصلا مهم نيست دو مورد مهمه
    1-تحصيل پيوسته باشه حتي يك ساله م بين تحصيل فاصله نباشه
    2-ازدواج نكرده باشه و سربازي هم نرفته باشه
    اين دو شرط براي قبل از ارسال مدارك است بعد از ارسال مدارك ديگه هيچ شرطي نيست.
    من توصيه ميكنم گواهي را يه جوري بفرست كه تحصيل پيوسته باشه يه جور دست بزن.چون پيوسته نباشه حدودا منتفيه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها

سوال سوم: من بعید میدونم وکیلی بتونه زمان پروسه رو کم کنه. چون فرآیندهاش باید تو زمان خودش انجام بشه. تازه تو همین سایت من خیلی از دوستان رو دیدم که به خاطر سهل انگاری وکیلشون زمان ویزا گرفتنشون طولانیتر شده بود و خیلی شاکی بودن از وکیلاشون. در ضمن الان خیلی از دوستان دارن 4 تا 5 ماهه ویزا میگیرن. خانوم مهرانه طباطبایی اگه چنین ادعایی کردن که 8 ماهه ویزا رو اوکی میکنن کار شاقی نمیکنن. تو جدول مراجعه کنین آمار دستتون میاد.

موفق باشید
    یعنی واقعا امکانش هست که کل زمان پروسه 6-8 ماهه به نتیجه برسه؟؟؟
    پس اون 16 ماه وبسایت اداره مهاجرت چیه؟؟؟
    این جدولی که میگین، چی هست؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

ﺟﺪﻭﻝ ﺭﻭ ﻳﻜﻲ اﺯ اﻋﻀﺎﻱ ﭘﻴﺞ ﮔﺬاﺷﺘﻪ اﮔﻪ ﭼﻨﺪ ﺻﻔﺤﻪ ﻗﺒﻠﺘﺮ ﺭﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﻨﻴﻦ ﻗﺴﻤﺖ اﻣﻀﺎﺷﻮﻥ ﮔﺬاﺷﺘﻦ.اﮔﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﻔﺖ ﺩاﺭﻳﻦ ﺑﻪ ﻭﻛﻴﻞ ﺑﺪﻳﻦ ﻛﻪ ﻫﻴﭻ ﺗﺎﺛﻴﺮﻱ ﺭﻭﻱ ﺭﻭاﻝ ﻛﺎﺭ ﻧﺪاﺭﻩ ﺑﻠﻜﻪ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺧﺮاﺑﻜﺎﺭﻱ ﻫﻢ ﺑﻜﻨﻦ.اﻭﻥ ﻣﻬﺮاﻧﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﻫﻢ ﺯﺣﻤﺖ ﻛﺸﻴﺪﻩ ﭼﻮﻥ ﺣﺎﻟﺖ ﻋﺎﺩﻱ ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﻧﻴﻤﻪ ﺩﻭﻡ 2012 ﺑﻪ ﺑﻌﺪﻱ اﻗﺪاﻡ ﻛﺮﺩﻥ ﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻫﺸﺖ ﻣﺎﻩ ﻛﺎﺭﺷﻮﻥ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺪﻩ.اﻭﻥ ﺯﻣﺎﻥ 16 ﻣﺎﻩ ﻫﻢ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﻫﺎﻱ ﺩﻣﺸﻖ و ﺗﻬﺮاﻥ ﺑﻪ ﺁﻧﻜﺎﺭا ﻣﻨﺘﻘﻞ ﺷﺪ و ﺯﻣﺎﻥ اﻧﺘﻆﺎﺭ اﺯ ﭘﻨﺞ ﻣﺎﻩ ﺷﺪ ﺷﺎﻧﺰﺩﻩ ﻣﺎﻩ ﻭﻟﻲ ﺧﻴﺎﻟﺘﻮﻥ ﺭاﺣﺖ ﺷﺎﻣﻞ ﺣﺎﻝ ﺷﻤﺎ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﭼﻮﺑﺶ ﺭﻭ ﻣﺎﻫﺎﻳﻲ ﺧﻮﺭﺩﻳﻢ ﻛﻪ اﻭﻥ ﺯﻣﺎﻥ اﻗﺪاﻡ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻳﻢ.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan228 نمایش پست ها
    یعنی واقعا امکانش هست که کل زمان پروسه 6-8 ماهه به نتیجه برسه؟؟؟
    پس اون 16 ماه وبسایت اداره مهاجرت چیه؟؟؟
    این جدولی که میگین، چی هست؟؟؟
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)