صفحه 268 از 1355 نخستنخست ... 1682182582592602612622632642652662672682692702712722732742752762772783183687681268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

سلام
    تا قبل از اعتصاب میانگین پرونده های جدید روی 6 ماه بود. البته 16 ماهی که اداره مهاجرت نوشته مربوط به پرونده هایی هست که در یک سال گذشته پروسشون تمام شده. و این زمان به دلیل ورود پرونده های دمشق به آنکارا و طولانی شدن زمان بررسی ها بود که در حال حاضر بیشتر اون پرونده ها تمام شده.
    جدول زمانبندی بچه های عضو رو میتونی از لینک داخل امضای من ببینی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan228 نمایش پست ها
    یعنی واقعا امکانش هست که کل زمان پروسه 6-8 ماهه به نتیجه برسه؟؟؟
    پس اون 16 ماه وبسایت اداره مهاجرت چیه؟؟؟
    این جدولی که میگین، چی هست؟؟؟
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

Junior Member

سلام دوستان
    الان یکماهی میشه که من رسیدم به کانادا
    از همه دوستانی که در این مسیر همراه شادی ها و غم ها بودن متشکریم
    یک نکته ای که بر خودم واجب دونستم به بچه های این فروم بگم اگرچه قبلا هم بعضی از بچه ها گفتن و منی که توی ایران بودم خیلی اهمیت ندادم پرداخت به زبان انگلیسی یا فرانسه است
    هرچه همسر من به من می گفت که من زبان بخونم اما به خرج من نرفت که نرفت
    دوستان خواهش می کنم از فرصت استفاده کنید
    اگه دوست دارید که از زمان انتظار به نحو احسن استفاده کنید
    لطفا زبان بخونید
    هرچه زبان بخونید کمه چه برسه به من که خیلی هم ضعیف هستم

این چند خط و نوشتم اینجا که اگه حتی یک نفر هم به این نوشته گوش کرد ما رو دعا کنه

به امید هرچه زودتر درست شدن پرونده ها
    اراتمند
    ااا بی بی بی سی سی س

Junior Member

Hi there,

My parents got their passport request email couple weeks ago. We were all surprised however it happened and it was about 2 months after completion of their medical.
    So, they are working.

Cheers

نقل قول نوشته اصلی توسط etoghi نمایش پست ها
    Hi there,

My parents got their passport request email couple weeks ago. We were all surprised however it happened and it was about 2 months after completion of their medical.
    So, they are working.

Cheers
    سلام

منم اطرافم دیدم که ویزای ویزیت گرفتن، حتی ویزای دانشجویی رو هم انگار تو آگوست خوب دادن اما تو ماه قبل هیچ خبری از اسپانسرشیپ نشنیدم. جدول رو هم که نگاه میکنم میبینم کسی تو آگوست پاس ریکوئست نشده متاسفانه و این انتظار طولانی همچنان گریبان گیر ماست...

سلام
    من درخواست atip کردم و جواب 33 صفحه ای برام اومده. در قسمت سکوریتی در صفحه 2 چیزی ننوشته ولی در توضحیجات اون سکوریتی رو 1 زده. کسی میتونه کمک کنه که آیا منظور اینه که سکوریتی انجام شده یا نه؟

ASSESSMENTS
    Eligibility: Passed
    Security
    HIRV:
    Criminality: Passed
    Org Crime:
    Medical: Passed
    Misrepresentation:
    Other Reqs:
    Final:
    .
    .
    .

ADMISSIBILlTIES
    SECURITY
    SECURITY: 1

Junior Member

سلام اگر کسی pr داشته باشه آیا می تونه از طریق نامزدی برای کسی اقدام کنه؟
    اگر که نمیشه وقتی ازدواج کنن اولا ماکزیمم چقدر طول می کشه که همسر ویزا رو بگیره و دوما باید مدارک ازدواج در کانادا ارائه بشه یا از طریق سفارت در آنکارا هم میشه؟ و آخر اینکه در طول مدت پروسه باید کسی که prداره حتما در کانادا باشه یا می تونه در ایران بونه تا طرف ویزا رو بگیره؟ ممنون میشم جوابمو بدین خیلی برام مهمه...
    مصاحبه: 4 اکتبر 2010 |فایل فدرال: 5 اکتبر 2010 | انتقال به دفتر پاریس: 12 فوریه 2013

خیر باید حتما عقد کنید
    از وقتی که عقد کنید و مدارکتنو رو بفرستید الان مینیم 6 ماه بوده و تا 16 ماه هم ممکنه طول بکشه
    مدارک را باید به میسیسوگا بفرستید خودشون بعد از بررسی به آنکارا میفرستند
    وقتی PR داشته باشین و برای همسر اقدام کنید باید در کانادا اقامت داشته باشین. ولی میتونید سفر به ایران داشته باشین ولی نباید سفر طوری باشه که افسر به این نتیجه برسه که شما در کانادا اقامت ندارین

نقل قول نوشته اصلی توسط moony_h نمایش پست ها
    سلام اگر کسی pr داشته باشه آیا می تونه از طریق نامزدی برای کسی اقدام کنه؟
    اگر که نمیشه وقتی ازدواج کنن اولا ماکزیمم چقدر طول می کشه که همسر ویزا رو بگیره و دوما باید مدارک ازدواج در کانادا ارائه بشه یا از طریق سفارت در آنکارا هم میشه؟ و آخر اینکه در طول مدت پروسه باید کسی که prداره حتما در کانادا باشه یا می تونه در ایران بونه تا طرف ویزا رو بگیره؟ ممنون میشم جوابمو بدین خیلی برام مهمه...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lboxixodl نمایش پست ها
    سلام
    من درخواست atip کردم و جواب 33 صفحه ای برام اومده. در قسمت سکوریتی در صفحه 2 چیزی ننوشته ولی در توضحیجات اون سکوریتی رو 1 زده. کسی میتونه کمک کنه که آیا منظور اینه که سکوریتی انجام شده یا نه؟

ASSESSMENTS
    Eligibility: Passed
    Security
    HIRV:
    Criminality: Passed
    Org Crime:
    Medical: Passed
    Misrepresentation:
    Other Reqs:
    Final:
    .
    .
    .

ADMISSIBILlTIES
    SECURITY
    SECURITY: 1
    من از يكي از دوستانم كه در جريان اين مسائل هست پرسيدم، اونم سر در نياورد! ولي به طور قطع سكيورتي شما تموم نشده... احتمالا همسرتون كه در ايران تشريف دارند سفرهاي زيادي داشتند، درسته؟! چون عجيبه كه شما تنها دسامبري هستيد كه باقي مونده مضاف براينكه سيتي زن هستيد ....
    اميدوارم زودتر خبر پاس ركويستي شمارا همينجا بشنويم.

خیلی ممنون از زحمتی که کشیدید.
    من این چند روز خیلی تحقیق و سوال از فروم های مختلف کردم و متوجه شدم که معنی 1 در در جلوی سکوریتی فقط به معنی مورد نیاز هست نه بیشتر. چیزی که خوبه در این گزارش اینه که پرونده من فقط منتظر سکوریتی چکه و البته این مورد ربطی به اعتصاب و غیره نداره و من باید منتظر نهاد های امنیتی کانادا باشم.

ممکنه به خاطر سفر ها باشه ولی یک از بچه های دسامبر مثل من هنوز پروندش در جریانه و اون هم منتظر ppr مونده. من امیدوارم تا یکی دو ماه دیگه وضعیتم مشخص بشه و بتونم برنامه ریزی برای سفرم انجام بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    من از يكي از دوستانم كه در جريان اين مسائل هست پرسيدم، اونم سر در نياورد! ولي به طور قطع سكيورتي شما تموم نشده... احتمالا همسرتون كه در ايران تشريف دارند سفرهاي زيادي داشتند، درسته؟! چون عجيبه كه شما تنها دسامبري هستيد كه باقي مونده مضاف براينكه سيتي زن هستيد ....
    اميدوارم زودتر خبر پاس ركويستي شمارا همينجا بشنويم.

دوستان ، چرا هیچ خبری نمیشه؟ انگار کلا پرونده های مهاجرت رو گذاشتن کنار و فقط به پرونده های دانشجویی و ویزیت رسیدگی میکنن!! الان 2 ماهه که جدول تکون نخورده!! این انتظار آدم رو خسته میکنه. کسی هست که خبری داشته باشه یا اطرافش کسی شرایطش مثل ما باشه و جدیدا پاس ریکوئست شده باشه......

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)