صفحه 269 از 1355 نخستنخست ... 1692192592602612622632642652662672682692702712722732742752762772782793193697691269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

من فکر میکنم که با توجه به اینکه پرونده های داشنجویی الان باید حتما بررسی بشه و زمان رفتن دانشجوها است و همینطور اعتصاب باعث شده پرونده های ما در اولویت نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    دوستان ، چرا هیچ خبری نمیشه؟ انگار کلا پرونده های مهاجرت رو گذاشتن کنار و فقط به پرونده های دانشجویی و ویزیت رسیدگی میکنن!! الان 2 ماهه که جدول تکون نخورده!! این انتظار آدم رو خسته میکنه. کسی هست که خبری داشته باشه یا اطرافش کسی شرایطش مثل ما باشه و جدیدا پاس ریکوئست شده باشه......
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

Junior Member

با سلام

به تازگی با دختر خانمی که اقامت کانادا دارند، عقد کرده ام و با توجه به مشکلات مالی و محدودیت بودجه، تصمیم گرفتم که فرم های مهاجرت فامیلی و اسپانسرشیپ را خودم پر کنم. چون واقعا توان پرداخت چند هزار دلار به وکیل را در شرایط فعلی ندارم!

منتها، قبل از ارسال مدارک به دفتر میسیساگا، خیلی از این میترسم که نقصی در پرونده یا اشتباهی در پرکردن فرم ها وجود داشته باشد، که مدت زمان انجام این پروسه رو طولانی تر از این چیزی که هست هم بکنه!

آیا امکان اینکه با هزینه ای پایین، یک وکیل نگاهی به فرم ها بیندازد و اشکالات و ایرادات احتمالی آن را به ما بگوید هست؟

پیشنهاد دوستان چیست؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan228 نمایش پست ها
    با سلام

به تازگی با دختر خانمی که اقامت کانادا دارند، عقد کرده ام و با توجه به مشکلات مالی و محدودیت بودجه، تصمیم گرفتم که فرم های مهاجرت فامیلی و اسپانسرشیپ را خودم پر کنم. چون واقعا توان پرداخت چند هزار دلار به وکیل را در شرایط فعلی ندارم!

منتها، قبل از ارسال مدارک به دفتر میسیساگا، خیلی از این میترسم که نقصی در پرونده یا اشتباهی در پرکردن فرم ها وجود داشته باشد، که مدت زمان انجام این پروسه رو طولانی تر از این چیزی که هست هم بکنه!

آیا امکان اینکه با هزینه ای پایین، یک وکیل نگاهی به فرم ها بیندازد و اشکالات و ایرادات احتمالی آن را به ما بگوید هست؟

پیشنهاد دوستان چیست؟؟؟؟
    سلام

ما که اصلا از وکیل استفاده نکردیم. خیلیها هم نکردند اینو از این باب میگم که نگران نباشید. کافیه فقط فرمها رو با دقت بخونید و به سوالها صادقانه و درست جواب بدید. گاید هم واسه کمک به شما تو سایت هست. جای نگرانی نیست. در هر حال حتما پیشنهادی که دادین وجود داره و میتونید این کار رو انجام بدین اگه خیلی نگرانید.

سلام
    بچه ها کسی خبر از جریانات اعتصاب سفارت کانادا در ترکیه نداره ؟ آخه اعتصاب حتما یه زمان مشخصی داره نمی تونه دائمی باشه ؟چرا اینا دست از اعتصاب بر نمی دارن کارهای ما رو انجام بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabahanggg نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی خبر از جریانات اعتصاب سفارت کانادا در ترکیه نداره ؟ آخه اعتصاب حتما یه زمان مشخصی داره نمی تونه دائمی باشه ؟چرا اینا دست از اعتصاب بر نمی دارن کارهای ما رو انجام بدن؟
    اینا دارن کار انجام میدن. من امروز جدول ویزای دانشجویی رو دیدم. خوب ویزا دادن به همه، اینجا واسه کارای ما خبری نیست اما ویزای دانشجویی و ویزیت داره داده میشه اونم با ظرفیت خوب..... گرچه خودم هم از این سکوت ویزای مهاجرت خسته شدم و 2 ماه شده که جدول تکون نخورده اما انگار چاره ای نیست. باید صیر کنیم تا این دوره بگذره.

Junior Member

دوستان من هنوز نیومدم کانادا ولی تا چندوقت دیگه اونجا خواهم بود به امید خدا. خودم از طریق کبک اقدام کردم، سئوالام اینه که آیا به محض رسیدن پی آر می تونم برگردم ایران و با نامزدم ازدواج کنم یا باید زمانی ازش بگذره؟
    و اینکه آیا باید همون کبک حتما بمونم یا اگه کار پیدا نکنم می تونم برم یه ایالت دیگه و از اونجا واسه همسرم اقدام کنم؟ از نظر زمانی کجا سریعتر برای همسر هست؟
    نمی گن خودت نموندی حالا می خوای همسرت رو هم بیاری؟
    کلا امکان داره از روز اقدام تا اومدن همسرم بیشتر از یک سال طول بکشه؟
    توروخدا جواب بدید... من تو این صفحه بازم سئوال کرده بودم ولی جوابی نگرفتم....
    ممنونم
    Interview: 13Jul2010,F#: 14Jul2010, Update Received: 25Apr2013, Update Sent: 28May2013, Medical Request Received: 13Aug2013, Medical Sent: 3Sep2013, PassRequ: 28Jan2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdel نمایش پست ها
    دوستان من هنوز نیومدم کانادا ولی تا چندوقت دیگه اونجا خواهم بود به امید خدا. خودم از طریق کبک اقدام کردم، سئوالام اینه که آیا به محض رسیدن پی آر می تونم برگردم ایران و با نامزدم ازدواج کنم یا باید زمانی ازش بگذره؟
    و اینکه آیا باید همون کبک حتما بمونم یا اگه کار پیدا نکنم می تونم برم یه ایالت دیگه و از اونجا واسه همسرم اقدام کنم؟ از نظر زمانی کجا سریعتر برای همسر هست؟

ممنونم
    yes maybe it takes more than one year , i am waiting for more than 14months ,

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

شما وقتی اقامت دائم کانادا رو داشته باشین میتونین اسپانسر بشین و کسی بهتون کار نداره که چرا تازه اومدین و میخواین اینکار رو شروع کنین. فقط یک نکته اگه زمانی که کبک هستین برای همسرتون اقدام کنین و بعد از کبک خارج بشین توی پروسه مشکل بوجود میاد اما اگه به استان دیگه ای برین و از اونجا اقدام کنین هیچ مشکلی پیش نمیاد. پروسه هم الان توی جدول زده 16 ماه ولی بیشتر کسانی که از نیمه دوم 2012 به بعد اقدام کردن 8-6 ماه کارشون طول کشیده. پروسه اسپانسرشیپ کبک هم با استان های دیگه از نظر زمانی هیچ تفاوتی نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdel نمایش پست ها
    ممنونم
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

یه سوال داشتم لطف می کنید جواب بدین برای پرونده های اسپانسر شیپی والدین میگن باید دائم و تمام وقت دانشجو بود اما یه سوالی هست!کسی که مثلا لیسانسشو تموم کرده که فورا نمیتونه بره سر کلاسای فوق بشینه این وسط یه گپ پیش میاد معمولا!کسی نمیدونه حداکثر گپ قابل قبول از طرف سفارت چقدره؟ اگه کسی اطلاع داره جواب بده ممنون میشم .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط berkeh1 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم لطف می کنید جواب بدین برای پرونده های اسپانسر شیپی والدین میگن باید دائم و تمام وقت دانشجو بود اما یه سوالی هست!کسی که مثلا لیسانسشو تموم کرده که فورا نمیتونه بره سر کلاسای فوق بشینه این وسط یه گپ پیش میاد معمولا!کسی نمیدونه حداکثر گپ قابل قبول از طرف سفارت چقدره؟ اگه کسی اطلاع داره جواب بده ممنون میشم .
    گپ مهم نیست دلیلی که برای بوجود آمدن گپ هست مهم هستش
    اما برای مورد شما 1 سال جایز هستش
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)