صفحه 274 از 1355 نخستنخست ... 1742242642652662672682692702712722732742752762772782792802812822832843243747741274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

سلام
    من تازه به جمع دوستان اپلای ابرودی پیوستم ... سوالی داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید (تعداد صفحهات این تاپیک واقعا زیاد هست) ...

من خودم درحال حاضر در اروپا مشغول تحصیلم ولی به زودی فازغ التحصیل میشم ولی نامزدم مقیم کانادا هستن (حدودا 10 ساله). با این شرایط بهترین و سریعترین راه برای رفتن به کانادا چیه؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام
    آيا كسي اطلاعي درباره نحوه و چگونگي پر كردن فرم هاي جهت ارسال دعوت نامه براي والدين خبر داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nioushaa نمایش پست ها
    حداقل حساب بانکی اسپانسر چقدر باید باشه که مشکلی پیش نیاد تو مدارک ؟
    سلام

تا جاییکه من میدونم مدرکی مبنی بر میزان پول موجود در حساب از شما نمیخوان.

سلام دوستان
    من حدود 1ماه پیش به کانادا اومدم ودارم مدارک شوهرم رو تکمیل می کنم .(sponsorshiop) چندتا سوال دارم تا مدارک رو سریع تر ارسال کنم:
    1.مرحله اول من باید مدارک رو به می سی سو گا بفرستم درسته؟این مدارک همون چک لیست 5491 ؟
    2.هزینه بررسی پرونده تو این مرحله چقدره؟ ومیشه فرم برداشت از credit card رو براشون فرستاد.
    3.من چون تازه اومدم هنوز شامل revenu quebecنشدم واینکه باید چیکار کنم.
    4.منظور ازco-signer چیه واینکه در چه شرایطی لازم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام
    من تازه به جمع دوستان اپلای ابرودی پیوستم ... سوالی داشتم که ممنون میشم راهنماییم کنید (تعداد صفحهات این تاپیک واقعا زیاد هست) ...

من خودم درحال حاضر در اروپا مشغول تحصیلم ولی به زودی فازغ التحصیل میشم ولی نامزدم مقیم کانادا هستن (حدودا 10 ساله). با این شرایط بهترین و سریعترین راه برای رفتن به کانادا چیه؟

ممنون
    یعنی هیچکس نمیتونه به من کمک کنه؟!!!

یعنی هیچکس نمیتونه به من کمک کنه؟!!!
    دوست عزیز به نظر من بهترین راه ازدواج و بعد از ان اقدام از طریق اسپانسری همسر هست که در شرایط فعلی اکثرا خیلی سریع جواب میدن زیر 8 ماه البته اگه میتونید دانشجویی هم اقدام کنید که هزیته اش بالا است که الان میتونید برای ترم بهاره اقدام کنید که اونم کمتر از 2 الی 3 ماه نخواهد بود.اما من همون اسپانسری همسر رو براتون توصیه میکنم.موفق باشید

دوستان کسی خبر جدیدی نداره؟ ازین انتظار خسته شدم. 2 ماهه که هیچ خبری نیست. آخه تا کی باید تو این شرایط صبر کنیم و چشم انتظار باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sadei نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من بهترین راه ازدواج و بعد از ان اقدام از طریق اسپانسری همسر هست که در شرایط فعلی اکثرا خیلی سریع جواب میدن زیر 8 ماه البته اگه میتونید دانشجویی هم اقدام کنید که هزیته اش بالا است که الان میتونید برای ترم بهاره اقدام کنید که اونم کمتر از 2 الی 3 ماه نخواهد بود.اما من همون اسپانسری همسر رو براتون توصیه میکنم.موفق باشید
    ممنونم از پاسختون ... آیا تفاوتی وجود داره از نظر زمانی اگر ازدواج در ایران باشه یا در کانادا؟

ممنونم از پاسختون ... آیا تفاوتی وجود داره از نظر زمانی اگر ازدواج در ایران باشه یا در کانادا؟
    سلام
    اگر شما در ایران عقد کنید بهتره (بخصوص حضوری).

فکر نکنم که فرق زیادی داشته باشه که کجا باشه محل ازدواج. اما اگه شما میتونید برید کانادا که مشکل شما حله میتونید بمونید تا زمانی که کارتون درست بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)