صفحه 275 از 1355 نخستنخست ... 1752252652662672682692702712722732742752762772782792802812822832842853253757751275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,741 تا 2,750 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

خب برای ازدواج در کانادا که اول باید وارد کانادا شد.ولی در صورتی که ازدواج در کانادا باشه و بعد از اون درخواست اسپانسر همسر فرستاده بشه برای اقامت دائم پروسه طولانی تر خواهد بود به نسبت زمانی که ازدواج خارج کانادا باشه. (در وب سایت CIC چهل ماه ذکر شده!! )فکر میکنم روش ویزای کار برای برنامه استانی آلبرتا هم روش سریعی برای ورود به کانادا باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mshapourian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 1ماه پیش به کانادا اومدم ودارم مدارک شوهرم رو تکمیل می کنم .(sponsorshiop) چندتا سوال دارم تا مدارک رو سریع تر ارسال کنم:
    1.مرحله اول من باید مدارک رو به می سی سو گا بفرستم درسته؟این مدارک همون چک لیست 5491 ؟
    2.هزینه بررسی پرونده تو این مرحله چقدره؟ ومیشه فرم برداشت از credit card رو براشون فرستاد.
    3.من چون تازه اومدم هنوز شامل revenu quebecنشدم واینکه باید چیکار کنم.
    4.منظور ازco-signer چیه واینکه در چه شرایطی لازم هست
    سلام.
    1-بله
    2-یه 550 دلاره و یه مبلغ هم لندینگ فی هست که همین اول کار هم میشه پرداخت کرد. هر دو آنلاین با کردیت کارت قابل پرداخته.
    3-احتیاجی به فرم مالیاتی نیست. فقط جداگانه توصیح بدین که چون سال 2012 اونجا نبودید و مالیاتی پرداخت نکردید فرم option C هم ندارید.
    4- منظور اینه که کسی غیر از شما هم اسپانسر فرد مورد نظر بشه.که نیازی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

تا جاییکه من میدونم مدرکی مبنی بر میزان پول موجود در حساب از شما نمیخوان.
    ممنونم . فقط یه سوال دیگه من دقیقا متوجه نشدم که از اسپانسر مدارک مالی چی میخوان؟ وآیا من میتونم از وام دولت مربوط به ایالت انتاریو OSAP در حین اسپانسر کردن استفاده کنم و دانشگاه برم؟؟؟

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و همچنین اطلاعاتی که بهم دادید،ولی من همچنان برای پرداخت هزینه به صورت آنلاین مشکل دارم،با چندتا کردیت کارت مختلف هم امتحان کردم ولی موفق نشدم،شما اطلاع دارید راه دیگه ای هست یا نه؟تو سایت نوشته از طریق financial institution هم میشه که متاسفانه من نمی دونم چه جوریه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinjkh نمایش پست ها
    سلام.
    1-بله
    2-یه 550 دلاره و یه مبلغ هم لندینگ فی هست که همین اول کار هم میشه پرداخت کرد. هر دو آنلاین با کردیت کارت قابل پرداخته.
    3-احتیاجی به فرم مالیاتی نیست. فقط جداگانه توصیح بدین که چون سال 2012 اونجا نبودید و مالیاتی پرداخت نکردید فرم option C هم ندارید.
    4- منظور اینه که کسی غیر از شما هم اسپانسر فرد مورد نظر بشه.که نیازی نیست.
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید و همچنین اطلاعاتی که بهم دادید،ولی من همچنان برای پرداخت هزینه به صورت آنلاین مشکل دارم،با چندتا کردیت کارت مختلف هم امتحان کردم ولی موفق نشدم،شما اطلاع دارید راه دیگه ای هست یا نه؟تو سایت نوشته از طریق financial institution هم میشه که متاسفانه من نمی دونم چه جوریه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mshapourian نمایش پست ها
    برای financial institution اون فرمی که در سایت اورده رو پر میکنید .به آدرس شما برگه ای میفرستند که گفته دو هفته طول میکشه.با اون برگه میرید یه بانک پول رو میدید وبانک اون برگه رو تایید میکنه. برگه رو همراه با سایر مدارکتون میفرستید.پرداخت آنلاین راحت تره.تمام مسیر رو درست میرید؟مبلغ رو درست انتخاب میکنید؟سقف مالی کردیت کارت(اعتبار باقیمانده از کارت منظورمه)اونقدر هست که 1100 دلار رو یه جا بدین؟اینا رو چک کنید. اگه بازم نشد میتونیم مثلا یه قرار اسکایپی یا تلفنی بذاریم با هم امتحان کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط nioushaa نمایش پست ها
    ممنونم . فقط یه سوال دیگه من دقیقا متوجه نشدم که از اسپانسر مدارک مالی چی میخوان؟ وآیا من میتونم از وام دولت مربوط به ایالت انتاریو OSAP در حین اسپانسر کردن استفاده کنم و دانشگاه برم؟؟؟
    تا جاییکه یادمه مدرک مالی جداگانه از اسپانسر نمیخوان. فقط یه برگه Option C هست که باید بگیرین که نحوه گرفتنش هم تو چک لیست توضیح داده شده. از طرفی یه فرم هم بود که باید اطلاعات مالی اسپانسر رو توش وارد کنید مثل درآمدش. من این نوع خاص وام رو که شما ذکر کردین نمیدونم اما همسرم قبل از تحویل مدارک وام گرفت و ما قبلش از وکیل پرسیدیم گفت گرفتن وام مشکلی برای اسپانسر ایجاد نمیکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinjkh نمایش پست ها
    برای financial institution اون فرمی که در سایت اورده رو پر میکنید .به آدرس شما برگه ای میفرستند که گفته دو هفته طول میکشه.با اون برگه میرید یه بانک پول رو میدید وبانک اون برگه رو تایید میکنه. برگه رو همراه با سایر مدارکتون میفرستید.پرداخت آنلاین راحت تره.تمام مسیر رو درست میرید؟مبلغ رو درست انتخاب میکنید؟سقف مالی کردیت کارت(اعتبار باقیمانده از کارت منظورمه)اونقدر هست که 1100 دلار رو یه جا بدین؟اینا رو چک کنید. اگه بازم نشد میتونیم مثلا یه قرار اسکایپی یا تلفنی بذاریم با هم امتحان کنیم.

سلام
    حق با شماست،پرداخت آنلاین خیلی بهتره،من تمام این مراحل رو چک کردم ولی فکر می کنم مشکل اونجایی هست که باید IDو pass وارد کنیم چون بعد از اینکه ایمیل رو وارد می کنم میگه ایمیل شما معتبر نیست وما نمی تونیم شناسایی کنیم،در صورتیکه اطلاعات ایمیل رو کاملا درست وارد می کنم واین همون ایمیلی هست که پروسه خودم رو باهاش انجام دادم وتا حالاهم مشکلی نداشته،اگه از نظرشما ایرادی نداره من باهاتون تماس بگیرم وبا هم چک کنیم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط lboxixodl نمایش پست ها
    من تا ماه 6-7 پروندمو هر روز چک میکردم و خیلی حساس بودم. ولی الان که 9 ماه سپری شده و خبری نیست کمی بیخیال شدم و جز انتظار کشیدن کاری نمیتونم انجام بدم. امیدوارم این اعتصاب زودتر تموم بشه.

من هم فایل دانشجویی رو دنبال میکنم ، نسبت سالهای گذشته انگار ویزا کمتر داده شده تا الان هر چند از الان ویزا به درد دانشجو نمیخوره چون کلاسها شروع شده.
    سلام
    میشه درباره فایل جدول چند سوال ازتون بپرسم؟

کسی خبر جدیدی نداره؟

به نظر بخش دانشجویی خیلی اوضاع ppr خوبه. دیروز 5 تا ppr دادند و هفته ای 2 تاشم اینور بدند واقعا جو بهتری بین همه برقرار میشه.
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)