صفحه 276 از 1355 نخستنخست ... 1762262662672682692702712722732742752762772782792802812822832842852863263767761276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط lboxixodl نمایش پست ها
    کسی خبر جدیدی نداره؟

به نظر بخش دانشجویی خیلی اوضاع ppr خوبه. دیروز 5 تا ppr دادند و هفته ای 2 تاشم اینور بدند واقعا جو بهتری بین همه برقرار میشه.

منم قبلا گفتم بخش دانشجویی اوضاع خوبه اما اینجا هیچ خبری نیست. انگار همه نیروشون رو اونور گذاشتن. البته هفته گذشته 2 نفر PPR شدند اینجا که تو جدول هم وارد شده اما آمار دو نفر بعد از 2 ماه کامل سکوت و بیخبری از بخش مهاجرت اصلا به چشم نمیاد. ما الان 4.5 ماهه که مدارکمون انکاراست اما هنوز in process نشده. نمیدونم یعنی تو این 4.5 ماه هیچ کاری رو پرونده انجام نشده یا حتی باز نشده ه که تو سایت Status تغییر نکرده؟ آخه تا کی باید تو این وضعیت بلاتکلیفی و بی خبری باشیم؟ هیچ کس هم تو سفارت جوابگو نیست!!!!!!!!

سلام به همه دوستان
    در فرومهایی که مربوط به موضوعات دیگه مهاجرته همش اعتراض میکنند ایمیل میزنند چه میدونم....پتیشن امضا میکنند از این حرفا......و ظاهرا نتایجی هم گرفتن ولی اینجا از این خبرا نیست ما اصلا کاری انجام نمی دیم یا شاید اصلا نباید انجام بدیم و شامل ما نمی شه و باید فقط دست رو دست بزاریم و فقط منتظر بمونیم .......نمیدونم
    اگر کسی درباره متنی که گذاشتم چیزی میدونه بگه و اگر باید حرکتی باید انجام بشه به کمک هم انجام بدیم .
    با تشکر از همه دوستان

من به شخصه به دلیل اینکه آخر 2012 اقدام کردم و ناگهان از ژانویه 2013 طوفانی از PPR شدن شروع شد و روند 3 ماهه دوم هم خوب بود. من همین انتظار رو برای 3 ماهه سوم داشتم. که به دلیل اعتصاب اتفاق نیافتاد. و این کمی دلسرد کننده است.

در مورد کار کردن روی پرونده به نظر من in process شدن روی ecase نمیتونه ملاک درستی از روند پرونده به آدم بده بهترین روش برای فهمیدن وضعیت پرونده درخواست atip هست که به صورت کامل تمام فعالیت های انجام شده رو به آدم نشون میده. چون خیلی ها هستند که in process میشند ولی زمان زیادی منتظر ppr میمونند ولی بعضی ها به فاصله یک ماه از in process نامه ppr رو دریافت میکنند.

ولی در کل انتظار بدترین قسمت رونده چون آدم نمیتونه برنامه ریزیه درستی روی زندگیش داشته باشه. و وضعیت خودشو مشخص کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    منم قبلا گفتم بخش دانشجویی اوضاع خوبه اما اینجا هیچ خبری نیست. انگار همه نیروشون رو اونور گذاشتن. البته هفته گذشته 2 نفر PPR شدند اینجا که تو جدول هم وارد شده اما آمار دو نفر بعد از 2 ماه کامل سکوت و بیخبری از بخش مهاجرت اصلا به چشم نمیاد. ما الان 4.5 ماهه که مدارکمون انکاراست اما هنوز in process نشده. نمیدونم یعنی تو این 4.5 ماه هیچ کاری رو پرونده انجام نشده یا حتی باز نشده ه که تو سایت Status تغییر نکرده؟ آخه تا کی باید تو این وضعیت بلاتکلیفی و بی خبری باشیم؟ هیچ کس هم تو سفارت جوابگو نیست!!!!!!!!
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

من به شخصه به دلیل اینکه آخر 2012 اقدام کردم و ناگهان از ژانویه 2013 طوفانی از PPR شدن شروع شد و روند 3 ماهه دوم هم خوب بود. من همین انتظار رو برای 3 ماهه سوم داشتم. که به دلیل اعتصاب اتفاق نیافتاد. و این کمی دلسرد کننده است.

در مورد کار کردن روی پرونده به نظر من in process شدن روی ecase نمیتونه ملاک درستی از روند پرونده به آدم بده بهترین روش برای فهمیدن وضعیت پرونده درخواست atip هست که به صورت کامل تمام فعالیت های انجام شده رو به آدم نشون میده. چون خیلی ها هستند که in process میشند ولی زمان زیادی منتظر ppr میمونند ولی بعضی ها به فاصله یک ماه از in process نامه ppr رو دریافت میکنند.

ولی در کل انتظار بدترین قسمت رونده چون آدم نمیتونه برنامه ریزیه درستی روی زندگیش داشته باشه. و وضعیت خودشو مشخص کنه.
    میشه لطفا به من بگید چطوری باید درخواست atip که گفتین رو بدم؟ فرم خاصی داره؟ چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟

ممنونم

به صورت آنلاین میتونید درخواست کنید. هزینش 5 دلاره و 1 ماه طول میکشه جوابش بیاد.

میتونید به آدرس https://atip-aiprp.apps.gc.ca/atip/ مراجعه کنید.

نیاز هست کسی که در کانادا هست این درخواست رو انجام بده و یک فرم هم هست که شما به اون اجازه میدید که به اطلاعات شما دسترسی داشته باشه.
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5744E.pdf

که باید پر کنید و امضا کنید. این فرو توسط کسی که اسپانسر شونده هست و درخواست مهاجرت پر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    میشه لطفا به من بگید چطوری باید درخواست atip که گفتین رو بدم؟ فرم خاصی داره؟ چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟

ممنونم
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام به همه ی عزیزان

من دیروز ppr شدم یعنی 8 اکتبر ، گفتم اعلام کنم تا بچه ها امیدوار بشن که پرونده ها در حال پیگیری هستند نگران نباشید . من مدارکم رو 15 jan به میسیساگا تحویل دادم و 27 march اپروال شد مدارک و 28 july به مرحله In process رسید . در کل حدود 9 ماه زمان طی شد تا ppr بشم . برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم به زودی خبر های خوب دوستان رو بشنوم.

به صورت آنلاین میتونید درخواست کنید. هزینش 5 دلاره و 1 ماه طول میکشه جوابش بیاد.

میتونید به آدرس https://atip-aiprp.apps.gc.ca/atip/ مراجعه کنید.

نیاز هست کسی که در کانادا هست این درخواست رو انجام بده و یک فرم هم هست که شما به اون اجازه میدید که به اطلاعات شما دسترسی داشته باشه.
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5744E.pdf

که باید پر کنید و امضا کنید. این فرو توسط کسی که اسپانسر شونده هست و درخواست مهاجرت پر میشه.
    مرسی بابت اطلاعاتتون. فقط دو تا سوال دارم. تو درخواست آنلاین قسمت select the category that best describes you باید membe of th public رو انتخاب کنیم ، درسته؟ فرمی که پر میکنم هم باید تو درخواست آنلاین attach کنم؟

ممنونم

سلام دوستان
    نامزد من چند روز پیش ویزاش اومده.میخواستم بدونم قبل از رفتش باید عقد کنیم یا بعد از لندینگ و گرفتن پی آر باید برگرده و این کارو انجام بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط g_amirhossein نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نامزد من چند روز پیش ویزاش اومده.میخواستم بدونم قبل از رفتش باید عقد کنیم یا بعد از لندینگ و گرفتن پی آر باید برگرده و این کارو انجام بدیم؟
    سلام
    بعد از لندینگ و گرفتن پی آر

یک سوال دیگه
    وقتی که نامزد من لندینگ انجام داد و پی آر گرفت و برگشت ایران و ما عقد کردیم برای شروع اسپانسر شیپ و تکمیل فرمها باید برگرده کانادا یا میتونه ایران بمونه و کارامونو پیگیری کنیم تا ویزای من بیاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)