صفحه 278 از 1355 نخستنخست ... 1782282682692702712722732742752762772782792802812822832842852862872883283787781278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_f22 نمایش پست ها
    سلام
    ایا شما از زمان انجام پرونده های جدید خبر دارید ؟ از زمان باز شدن پرونده تا جواب برای موارد ازدواجی.
    نمیشه جواب دقیقی در مورد زمان داد تو سایت 16 ماه زده اما معمولا کمتر از این زمان طول میکشه اما الان اکثرا در حدود 9 ماه اینا هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ENgilsh teaching , Hamedan

دوستان
    من میخوتم بعد از دریافت پی ار کبک نامزدمو اسپانسر کنم .
    خواستم ببینم وکیل لازمه ؟
    pr - 9 oct .
    csq: 28 feb 11_ FFN:19sep 11_update:5apr 2013 _med:6june 2013

Junior Member

سوالی دارم در مورد مدارک مورد نیاز اسپانسرشیپ از طریق همسر. مطلبق صفحه سایت cic:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...cations/fc.asp
    مدارکی که باید ارسال بشه به قسمت های مختلف دسته بندی شده مثلا Part 1: Sponsorship forms و Part 2: Immigration forms. برای این دو قسمت همه چیز تقریبا واضح است (البته بعد از مطالعه پستهای قبلی اینجا).
    حالا من دقیق متوجه نشدم براساس قسمت Part 3: Information guides ایرانی ها چه مدارک دیگری را باید ارائه کنند؟
    اگر به صفحه زیر دقت کنیم:
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/guides/3911e.pdf
    در صفحه 7 برای شهروندان ایران سه مورد به تفکیک اشاره شده شامل: شناسنامه (کارت ملی)، پاسپورت و گواهی عدم سو پیشینه. ایا این مدارک کفایت می کنه؟ یا باید سایر موارد خواسته شده در ادامه همین راهنما را هم تهیه و ضمیمه کرد؟ مثلا آیا فرم Travel History که در صفحه 12 هست یا سایر فرمهای صفحات 13 تا 14 باید تکمیل بشه؟ همچنین در مورد DECLARATION ها ، آیا برای شهروندان ایرانی هم الزامی هست؟

Junior Member

من بدون وکیل و تنها از طریق مطالعه سایت cic و این فروم دارم اقدام می کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehribingili نمایش پست ها
    دوستان
    من میخوتم بعد از دریافت پی ار کبک نامزدمو اسپانسر کنم .
    خواستم ببینم وکیل لازمه ؟

Junior Member

از دوستان کسی اگر پاسخ سوال من را می دونن لطفا اطلاع بدین. باید تا پس فردا مدارک را ارسال کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط omideiran نمایش پست ها
    سوالی دارم در مورد مدارک مورد نیاز اسپانسرشیپ از طریق همسر. مطلبق صفحه سایت cic:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...cations/fc.asp
    مدارکی که باید ارسال بشه به قسمت های مختلف دسته بندی شده مثلا Part 1: Sponsorship forms و Part 2: Immigration forms. برای این دو قسمت همه چیز تقریبا واضح است (البته بعد از مطالعه پستهای قبلی اینجا).
    حالا من دقیق متوجه نشدم براساس قسمت Part 3: Information guides ایرانی ها چه مدارک دیگری را باید ارائه کنند؟
    اگر به صفحه زیر دقت کنیم:
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/guides/3911e.pdf
    در صفحه 7 برای شهروندان ایران سه مورد به تفکیک اشاره شده شامل: شناسنامه (کارت ملی)، پاسپورت و گواهی عدم سو پیشینه. ایا این مدارک کفایت می کنه؟ یا باید سایر موارد خواسته شده در ادامه همین راهنما را هم تهیه و ضمیمه کرد؟ مثلا آیا فرم Travel History که در صفحه 12 هست یا سایر فرمهای صفحات 13 تا 14 باید تکمیل بشه؟ همچنین در مورد DECLARATION ها ، آیا برای شهروندان ایرانی هم الزامی هست؟

سلام
    دوستان اگه سوالم تکراریه ببخشید .معمولا چقدر طول میکشه این کارت pr بدستمون برسه؟؟؟؟هیچ راهی نیست که این زمان رو کم کنیم ؟؟؟؟نامه ای بنویسیم یا تبصره ای وجود داشته باشه؟؟
    رشته 6 امتیازی ،فایل نامبر دوم:2010/07/06.آپدیت 06/2013/may،مدیکال 24 جولای،رسیدن مدیکال به پاریس 19 اوت.2013 و ایمیل پاس ریکوست 8 اکتبر،مجرد

سلام
    از آدرس زیر میتونید میانگین زمانی دریافت PR بعد از لندینگ رو ببنید.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa.../perm-card.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط saba54 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه سوالم تکراریه ببخشید .معمولا چقدر طول میکشه این کارت pr بدستمون برسه؟؟؟؟هیچ راهی نیست که این زمان رو کم کنیم ؟؟؟؟نامه ای بنویسیم یا تبصره ای وجود داشته باشه؟؟
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

Junior Member

دوستان عزیز، من سوالم را به شکل دیگری مطرح می کنم. لطفا اگر کسی پاسخ را می دونه راهنمایی کنه چون من تا فردا بیشتر فرصت ندارم.
    علاوه بر مدارک اشاره شده در چک لیست (فرم IMM 5491) دقیقا چه موارد دیگری که در فرم 3911e مربوط به راهنمای متقاضیان بر اساس محل زندگی (part 3: Country Specific Instructions) را باید تهیه کرد و بفرستیم؟ کدام یک از فرمها الزاما باید پر بشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

تمام فرم های موجود در فرم 3911e نوشته شده که برای چه کشورهایی هستن و فرمی جداگانه برای ایرانیان وجود نداره فقط همون چیزهایی که خواسته کپی ده صفحه اول پاسپورت، گواهی عدم سوء پیشینه شناسنامه و کارت پایان خدمت اگر اپلیکنت آقا هستن که همگی باید به انگلیسی یا فرانسه ترجمه رسمی بشن البته پاسپورت رو کپی برابر اصل میکنن.
    دوستان عزیز، من سوالم را به شکل دیگری مطرح می کنم. لطفا اگر کسی پاسخ را می دونه راهنمایی کنه چون من تا فردا بیشتر فرصت ندارم.
    علاوه بر مدارک اشاره شده در چک لیست (فرم IMM 5491) دقیقا چه موارد دیگری که در فرم 3911e مربوط به راهنمای متقاضیان بر اساس محل زندگی (part 3: Country Specific Instructions) را باید تهیه کرد و بفرستیم؟ کدام یک از فرمها الزاما باید پر بشه؟
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

دوست عزیز ، موارد کاملا برای کشور ایران واضح نوشته شده. علاوه بر مواردی که بالا گفته شد فرم های
    SUPPLEMENTARY INFORMATION FORM
    To be completed by ALL applicants aged 18 years or older
    هم باید پر بشه که شاملTRAVELHISTORY ، EDUCATION AND EMPLOYMENT HISTORY، MILITARYSERVICEمیشه . اینا واسه همه ALL applicantsخواسته شده. کلمه iran رو هم تو گاید search کنید بقیه مدارک خواسته شده مثل کارت ملی، گواهی عدم سوء پیشینه ....... هم شامل میشه.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)