صفحه 279 از 1355 نخستنخست ... 1792292692702712722732742752762772782792802812822832842852862872882893293797791279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,781 تا 2,790 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

سپاس از پاسخ شما. الان مطمئن شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    [FONT="]دوست عزیز ، موارد کاملا برای کشور ایران واضح نوشته شده. علاوه بر مواردی که بالا گفته شد فرم های[/FONT][FONT="][/FONT]
    [FONT="]SUPPLEMENTARY INFORMATION FORM[/FONT][FONT="][/FONT]
    [FONT="]To be completed by [/FONT][FONT="]ALL applicants [/FONT][FONT="]aged 18 years or older[/FONT][FONT="]
    [/FONT][FONT="]هم باید پر بشه که شامل[/FONT][FONT="]TRAVEL[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]HISTORY [/FONT][FONT="]، [/FONT][FONT="]EDUCATION AND EMPLOYMENT HISTORY[/FONT][FONT="]، [/FONT][FONT="]MILITARY[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]SERVICE[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]میشه . اینا واسه همه [/FONT][FONT="]ALL applicants[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]خواسته شده[/FONT][FONT="]. [/FONT][FONT="]کلمه [/FONT][FONT="]iran[/FONT][FONT="] رو هم تو گاید [/FONT][FONT="]search[/FONT][FONT="] کنید بقیه مدارک خواسته شده مثل کارت ملی، گواهی عدم سوء پیشینه ....... هم شامل میشه.[/FONT]
    موفق باشید

Junior Member

سپاس از پاسخ شما.
    به نظر شما کپی برابر اصل نکردن پاسپورت ایرادی داره؟ توی سایت cic کجا اشاره کرده؟ من ایران نیستم و نمی دونم کجا باید این کار را انجام بدم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    تمام فرم های موجود در فرم 3911e نوشته شده که برای چه کشورهایی هستن و فرمی جداگانه برای ایرانیان وجود نداره فقط همون چیزهایی که خواسته کپی ده صفحه اول پاسپورت، گواهی عدم سوء پیشینه شناسنامه و کارت پایان خدمت اگر اپلیکنت آقا هستن که همگی باید به انگلیسی یا فرانسه ترجمه رسمی بشن البته پاسپورت رو کپی برابر اصل میکنن.

سلام دوستان یه سوال مهم داشتم -- بعد از لندینگ و دریافت پی ار کانادا حداقل چه مدت باید بگذره تا بتونیم کسی رو اسپانسر کنیم از نظر فرم های مالی میگم -- حتما باید کار پبداکنیم یا اگه پول تو حسابمون معادل اون یه سال 23000 دلار بریزیم میشه ؟ لطفا راهنمایی کنین ؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omideiran نمایش پست ها
    سپاس از پاسخ شما.
    به نظر شما کپی برابر اصل نکردن پاسپورت ایرادی داره؟ توی سایت cic کجا اشاره کرده؟ من ایران نیستم و نمی دونم کجا باید این کار را انجام بدم.
    کپی برابر اصل واسه چی؟ من جایی تو سایت نخوندم این مطلب رو. ما هم اون موقع اینکار رو انجام ندادیم.

سلام دوستان یه سوال مهم داشتم -- بعد از لندینگ و دریافت پی ار کانادا حداقل چه مدت باید بگذره تا بتونیم کسی رو اسپانسر کنیم از نظر فرم های مالی میگم -- حتما باید کار پبداکنیم یا اگه پول تو حسابمون معادل اون یه سال 23000 دلار بریزیم میشه ؟ لطفا راهنمایی کنین ؟؟؟؟؟؟؟
    میشه یه نفر از قدیمیای سایت جواب بدن لطفاً ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    میشه یه نفر از قدیمیای سایت جواب بدن لطفاً ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برای اسپانسری همسر حتما ایتکه شاغل باشی مهم نیست یه کپی از کردیت کارت و حسابتونو بدین ok است . هر زمان یعد از pr می تونید محدودیت نداره ))

نقل قول نوشته اصلی توسط omideiran نمایش پست ها
    سپاس از پاسخ شما.
    نه منم نکردم نیازی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    دوست عزیز ، موارد کاملا برای کشور ایران واضح نوشته شده. علاوه بر مواردی که بالا گفته شد فرم های
    SUPPLEMENTARY INFORMATION FORM
    To be completed by ALL applicants aged 18 years or older
    هم باید پر بشه که شاملTRAVELHISTORY ، EDUCATION AND EMPLOYMENT HISTORY، MILITARYSERVICEمیشه . اینا واسه همه ALL applicantsخواسته شده. کلمه iran رو هم تو گاید search کنید بقیه مدارک خواسته شده مثل کارت ملی، گواهی عدم سوء پیشینه ....... هم شامل میشه.
    موفق باشید
    من مدارکم رو فرستادم و متاسفانه فرم travel history رو پر نکردم. sponsor approved شدم ولی هنوز in process نشدم. میتونین راهنماییم کنید که چه کار کنم؟فرم رو جداگانه پست کنم؟ یا صبر کنم نقص مدارک بخوره و ازم بخوان؟

خیلی زوده که in process بشید. باید صبور باشید. معمولا 3 ماه طول میکشه تا in process بشید.
    اگر نقصی در مدارک داشته باشین ازتون میخواند. نگران نباشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinjkh نمایش پست ها
    من مدارکم رو فرستادم و متاسفانه فرم travel history رو پر نکردم. sponsor approved شدم ولی هنوز in process نشدم. میتونین راهنماییم کنید که چه کار کنم؟فرم رو جداگانه پست کنم؟ یا صبر کنم نقص مدارک بخوره و ازم بخوان؟
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinjkh نمایش پست ها
    سلام

نگران نباشید. به خاطر یه فرم که کل پرونده رو رد نمیکنن ازتون بعدا میخوان که واسشون ارسال کنید. در مورد in process هم هنوز واسه شما خیلی زوده. همونطور که دوستمون گفت باید صبور باشید. مال ما الان 4 ماه هست که تو انکاراست اما هنوز in process نشدیم. صبر ایوب باید داشت در این راه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)