صفحه 280 از 1355 نخستنخست ... 1802302702712722732742752762772782792802812822832842852862872882892903303807801280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,791 تا 2,800 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

نگران نباشید. به خاطر یه فرم که کل پرونده رو رد نمیکنن ازتون بعدا میخوان که واسشون ارسال کنید. در مورد in process هم هنوز واسه شما خیلی زوده. همونطور که دوستمون گفت باید صبور باشید. مال ما الان 4 ماه هست که تو انکاراست اما هنوز in process نشدیم. صبر ایوب باید داشت در این راه
    در مورد in process شدن که میدونم هنوز خیلی زوده. منظورم از بیانش این بود که اگه فرارشد زودتر نقص مدرکم رو بفرستم کجا بفرستم که با جوابتون قضیه منتفی شد.متشکرم از هر دوی شما بابت راهنمایی .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط vida_24 نمایش پست ها
    سلام
    من هم دقیقاً شرایط شما رو دارم. البته من الان اومدم کانادا لندینگ رو انجام دادم و کارت پی آر رو گرفتم. دو هفته دیگه بر میگردم ایران ازدواجم رو ثبت میکنم و دوباره میام کانادا که اسپانسر همسرم بشم. به هیچ وجه قبل از لند اولیه در کانادا و گرفتن کارت اقامت ازدواج خودتون رو ثبت نکنین که دچار مشکل میشین! اون پروسه اسپانسر شدن هم حدود شش ماه طول می کشه.
    خانوم ویدا اگه هنوز این تاپیک و میخونید ممنون میشم از تجربتون بگین چون منم مشابه شرایط شمارو دارم

Junior Member

در سایت cic مدت زمان پروسه اسپانسر شیپ همسر را به تفکیک ویزا آفیس های مختلف متفاوت نوشته
    مثلاً در آفیس فرانسه 8 ماه و درآنکارا 16 ماه (علاوه بر 27 روز مرحله اول)
    دوستانی که تجربه و یا اطلاعات دارن، آیا انتخاب ویزا آفیس با ماست یعنی میتونیم انتخاب کنیم مدارکمون به فرانسه بره؟

دراین لینک نوشته مدارک ایرانیا به آنکارا فرستاده میشه
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...pply-where.asp

ولی تا جائیکه من شنیدم پروسه اسپانسرشیپ دوستان ایرانی در 80% موارد 10 ماهه بوده؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط bita444 : October 23rd, 2013 در ساعت 11:14 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط bita444 نمایش پست ها
    در سایت cic مدت زمان پروسه اسپانسر شیپ همسر را به تفکیک ویزا آفیس های مختلف متفاوت نوشته
    دوستانی که تجربه و یا اطلاعات دارن، آیا انتخاب ویزا آفیس با ماست یعنی میتونیم انتخاب کنیم مدارکمون به فرانسه بره؟

ولی تا جائیکه من شنیدم پروسه اسپانسرشیپ دوستان ایرانی در 80% موارد 10 ماهه بوده؟؟؟؟؟
    کلیه پرونده ها ایرانیها برای اسپانسر شیب به آنکارا فرستاده میشه و نمیشه انتخاب کرد.و درسته که اکثرا زیر یک سال جواب گرفتن بچه ها

دوستان كسي خبر جديد نداره؟ كسي اخيرا ppr نشده؟ تو جدول هم خبر جديدي نيست! ما الان ٥ ماهه كامل هست كه مداركمون رو فرستاديم اما هنوز تو انكارا in process نشده . يعني تو اين ٤ ماهي كه تو انكارا بوده اصلا پرونده باز نشده؟ كسي تو فرايند صدور اين نوع ويزا اطلاعات دقيقي داره كه مثلا تو اين ٤ ماه چه كارايي امكان داره رو پرونده انجام شده باشه؟

ممنونم

Junior Member

دوستان كسي خبر جديد نداره؟ كسي اخيرا ppr نشده؟ تو جدول هم خبر جديدي نيست! ما الان ٥ ماهه كامل هست كه مداركمون رو فرستاديم اما هنوز تو انكارا in process نشده . يعني تو اين ٤ ماهي كه تو انكارا بوده اصلا پرونده باز نشده؟ كسي تو فرايند صدور اين نوع ويزا اطلاعات دقيقي داره كه مثلا تو اين ٤ ماه چه كارايي امكان داره رو پرونده انجام شده باشه؟

ممنونم

یعنی شما 4 ماه پیش برای اسپانسرشیپ اقدام کردین؟ خب شاید این زمانی که دادن بیشتر واسه صف بررسی منظور شده
    میشه لطفاً از جزئیات کار بگید چه مدارکی باید ارائه بشه و غیره
    ممنون

یعنی شما 4 ماه پیش برای اسپانسرشیپ اقدام کردین؟ خب شاید این زمانی که دادن بیشتر واسه صف بررسی منظور شده
    میشه لطفاً از جزئیات کار بگید چه مدارکی باید ارائه بشه و غیره
    ممنون
    نه، ما پنج ماه قبل اقدام كرديم كه الان ٤ ماه هست كه مداركمون انكاراست و هنوز in process نشده و نميدونيم اساسا تو اين ٤ ماه چه اتفاقي واسه پرونده ميافته.

مدارك كه كاملا تو سايت نوشته شده ما هم همونا رو فرستاديم شما اگه در زمينه خاصي به مشكل برخورديد ميتونيد اينجا مطرح كنيد يا به من پيغام خصوصي بديد كمكتون كنم .

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

از زمانی که فایل شما به آنکارا ارسال میشه قبل از اینکه وضعیت فایل in process بشه سه مرحله داره تایید ازدواج و مدیکال و سوء پیشینه و پس از اینها پرونده وارد in process میشه که بعد از اون هم مرحله اصلی یعنی سکیوریتی چک سفارت شروع میشه. البته اطلاعات سایت مرتب آپدیت نمیشه و ممکنه وقتی که وضعیت فایلتون in process میشه مثلا مربوط به یک ماه پیش بوده باشه پس زیاد خودتون رو درگیر این مسائل نکنین و حتی یک خانمی بود توی فروم کاناداویزا که بدون تغییر وضعیت فایل همسرش توی سایت پاس ریکوئست شده بود. پنج ماه هم هنوز دیر نشده از بچه های قدیمی هم همچنان منتظر ویزا هستن. بجای این حرص خوردن ها و نگرانی ها از بودن کنار خانواده حسابی لذت ببرین که وقتی میاین اینجا مثل من و امثال من غصه این رو نخورین که بجای بودن کنار خانواده و استفاده از فرصت ها تمام فکرتون شده بود ویزا.

ممنونم
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

دوستان حدس می زتید کی ویرای همسر من بیاد ؟
    َapproval lettert : 3- oct -2012
    sending documnets : 23 july -2012
    medical extened to :july 2014
    file transfer to ankara : 3-oct-2012
    inprocess :3-jan-2013
    waiting for more than 15 months ?????

کسانی که آمار خوندن کمک کنند احتمالش چقده ؟ کی ؟

Junior Member

من هم قبلا در این مورد سوال پرسیدم اما جواب روشنی را نگرفتم. نهایتا هم من به جای آنکارا، مانیل را (بر اساس کشور محل سکونت فعلی) در فرم نوشتم چون مطابق اون چیزی که در همین صفحه ای که لینکش را گذاشتین گفته شده:
    You must select the visa office that serves your country of nationality or the country where you have been legally admitted for at least one year
    پس یا آنکارا (به خاطر نشنالیتی ایران) یا پاریس (اگر یک سال اخیر فرانسه ساکن بودین) قابل قبول باید باشه.
    در صورتی که مورد من مشخص بشه برای کجا فایل فرستاده میشه، همینجا نتیجه اش اعلام می کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)