صفحه 281 از 1355 نخستنخست ... 1812312712722732742752762772782792802812822832842852862872882892902913313817811281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

دوست گرامی اگر اینطور بود که خودمون انتخاب کنیم که پروندمون کجا بره که همه میرفتن جایی رو انتخاب می کردن که کمترین مدت زمان رو داره. تابحال بین بچه های این فروم یا کاناداویزا من کسی رو ندیدم که ویزا افیسش جایی غیر از آنکارا باشه. باز 10 ماه خیلی خوبه یک نگاه به تایم لاین ما قدیمی ها بندازین که چقدر کارمون طول کشید و هنوز هم از قدیمی ها هستن نمونش slmz که بعد از 15 ماه هنوز پاسخی دریافت نکرده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bita444 نمایش پست ها
    در سایت cic مدت زمان پروسه اسپانسر شیپ همسر را به تفکیک ویزا آفیس های مختلف متفاوت نوشته
    مثلاً در آفیس فرانسه 8 ماه و درآنکارا 16 ماه (علاوه بر 27 روز مرحله اول)
    دوستانی که تجربه و یا اطلاعات دارن، آیا انتخاب ویزا آفیس با ماست یعنی میتونیم انتخاب کنیم مدارکمون به فرانسه بره؟

دراین لینک نوشته مدارک ایرانیا به آنکارا فرستاده میشه
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...pply-where.asp

ولی تا جائیکه من شنیدم پروسه اسپانسرشیپ دوستان ایرانی در 80% موارد 10 ماهه بوده؟؟؟؟؟
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Junior Member

دوست عزیز ممنون از پیام دلگرم کننده تون! اما من خودم اینو با لینک به منبع نوشته بودم که مدارک ایرانیها به آنکارا فرستاده میشه
    سوال من این بود که چرا نوشته پروسه ویزا در آفیس آنکارا 16 ماه طول میکشه درحالیکه در کیس های مختلف از 5-6 ماه تا 16 ماه متغیره
    و آیا اینکه 80% موارد 10 ماهه جواب گرفتن درسته؟
    مطمئناً ما خوشحال نیستیم که از خانواده دور میشیم و داریم از بودن باهاشون بهترین استفاده را می بریم
    اما داشتن پیش بینی درست از زمان ویزا باعث میشه تا بهتر بتونیم زندگی و کارمون در اینجا را نظم بدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    دوست گرامی اگر اینطور بود که خودمون انتخاب کنیم که پروندمون کجا بره که همه میرفتن جایی رو انتخاب می کردن که کمترین مدت زمان رو داره. تابحال بین بچه های این فروم یا کاناداویزا من کسی رو ندیدم که ویزا افیسش جایی غیر از آنکارا باشه. باز 10 ماه خیلی خوبه یک نگاه به تایم لاین ما قدیمی ها بندازین که چقدر کارمون طول کشید و هنوز هم از قدیمی ها هستن نمونش slmz که بعد از 15 ماه هنوز پاسخی دریافت نکرده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Education, Western University

سلام دوستان،

برای مدارک آقایان از ایران نوشته کارت پایان خدمت اما من شوهرم یک پذیرش از استرالیا داره و فعلاً معافیت تحصیلی گرفته. آیا من می تونم به جای کارت پایان خدمت بگم شوهرم معافیت تحصیلی داره؟ کسی تا حالا این کارو کرده؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

یکی از بچه های فروم جدولی درست کرده و تایم لاین ها رو گذاشتن اونجا که حدودا دو یا سه صفخه قبلتر آخرین پستشون هست که از قسمت امضا میتونین لینک جدول رو پیدا کنین. آنکارا ابتدا پنج ماه بود بعد شد شش ماه بخاطر تعطیلی دمشق بعد،هم که سفارت تهران تعطیل شد شد پانزده و بعد شانزده ماه . اون زمان شانزده ماه طبق محاسبات خودشون اونجا گذاشته شده اما دلیل بر این نیست که حتما همونقدر زمان میبره. در مورد کسانی که نیمه اول ۲۰۱۲ بودن همه بیشتر از یکسال کارشون طول کشید اما کسانی که نیمه دوم بودن بین پنج تا هشت ماه زمان میبرد و این روند ادامه داشت تا زمان اعتصاب کارکنان سفارت ها که یک مقدار این زمان بیشتر شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bita444 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از پیام دلگرم کننده تون! اما من خودم اینو با لینک به منبع نوشته بودم که مدارک ایرانیها به آنکارا فرستاده میشه
    سوال من این بود که چرا نوشته پروسه ویزا در آفیس آنکارا 16 ماه طول میکشه درحالیکه در کیس های مختلف از 5-6 ماه تا 16 ماه متغیره
    و آیا اینکه 80% موارد 10 ماهه جواب گرفتن درسته؟
    مطمئناً ما خوشحال نیستیم که از خانواده دور میشیم و داریم از بودن باهاشون بهترین استفاده را می بریم
    اما داشتن پیش بینی درست از زمان ویزا باعث میشه تا بهتر بتونیم زندگی و کارمون در اینجا را نظم بدیم
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Junior Member

سلام دوستان. من برادرم شهروند کاناداست. چجور میتونه به من کمک کنه منم شهروند شم؟ خودش نمیدونست!!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

برادرتون تحت هیچ شرایطی نمیتونن اسپانسر شما بشن و اصلا قانونی به نام اسپانسر خواهر و برادر وجود نداره تنها امتیازی که برادرتون برای شما دارن این هست که اگر اسکیلد ورکر اقدام کنین پنج امتیاز بخاطر حضور ایشون در کانادا دارین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shiraz65 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برادرم شهروند کاناداست. چجور میتونه به من کمک کنه منم شهروند شم؟ خودش نمیدونست!!!!!!!

سلام دوستان
    بعد از 17 ماه بعد از مدیکال اول دوباره از ما مدیکال خواستن مااز طریق اسپانسر شیب از طرف برادرم اسپانسر شدیم فقط یک مشکل داریم مادرم با ویزای توریستی الان کاناداست.امکان این هست که مادرم در کانادا مدیکال بده و من و پدرم در ایران؟
    در ضمن از ما Payment of Right of Permanent Residence Fee (RPRF خواستن اما ما قبلا لندینگ فی رو پرداخت کردم ؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید:

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    برادرتون تحت هیچ شرایطی نمیتونن اسپانسر شما بشن و اصلا قانونی به نام اسپانسر خواهر و برادر وجود نداره تنها امتیازی که برادرتون برای شما دارن این هست که اگر اسکیلد ورکر اقدام کنین پنج امتیاز بخاطر حضور ایشون در کانادا دارین.
    با سلام. به نقل از سایت اداره مهاجرت:
    You can sponsor:

• brothers or sisters, nephews or nieces, granddaughters or grandsons who are orphaned, under 18 years of age and not married or in a common-law relationship

سلام دوستان
    من 20 روز پیش مدارک شوهرم رو به می سی سوگا فرستادم که خوشبختانه خیلی زود حتی کمتر از چیزی که گفته بودن تایید کردن.الان باید مدارک درخواست CSQرو به MICC بفرستم،یکی از مدارکی که توی چک لیست خواسته FINANCIAL CAPACITY EVALUTIONهست ،البته توی فرم های قبلی (فدرال) من خوندم که برای افرادی که مقیم استان کبک هستند ارزیابی مالی نیازی نیست. می خواستم بدونم کسی از دوستان اطلاعی داره که این مدرک چیه ؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    با سلام. به نقل از سایت اداره مهاجرت:
    You can sponsor:

• brothers or sisters, nephews or nieces, granddaughters or grandsons who are orphaned, under 18 years of age and not married or in a common-law relationship
    درست است. فقط در صورتی که برادر یا خواهرتان یتیم و زیر 18 سال باشند و ازدواج هم نکرده باشند میتوانید اسپانسرشان بشوید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)