صفحه 283 از 1355 نخستنخست ... 1832332732742752762772782792802812822832842852862872882892902912922933333837831283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    1- احتیاج ندارین و لازم نیست فرم مربوط به اون رو پر کنین. 2- بله باید ترجمه کارت سربازی و عدم سوء پیشینه رو به همراه تمام مدارک بفرستین. 3- تمام مدارکی که واقعی بودن رابطه شما رو نشون میده براشون بفرستین ایمیل و پرینت تلفن احتیاج به ترجمه نداره من و هیچ کدوم از دوستان ترجمه نکردیم.
    از پاسختون خيلي ممنونم دوست عزيز.
    يه سوال ديگه ام كه داشتم اينكه الان ميتونيم بريم پيش پزشك مديكال رو بگيريم يا نه؟ اول بايد مدارك تاييد بشن بعد خودشون ميگن كي بريم، درسته؟

Senior Member

با سلام
    دوستان یک سوال در مورد اسپانسرشیپ
    فرض کنید من (یک مهاجر تازه وارد) در استان کبک هستم و هیچ خویشاوند دور و نزدیک که اقامت دائم داشته باشه در سراسر کانادا ندارم
    آیا میتوانم فقط و فقط برای خواهرم (سن 30 سال) اسپانسر بشم ؟ چون در جایی خووندم که برای یک نفر از فامیل میشه در هر سنی که باشه اسپانسر شد اگر هیچوقت
    برای کس دیگه ای نمیخواید اسپانسر بشید آیا این درسته ؟

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

مدیکالتون رو هم باید انجام بدین و نامه ای که پزشک میده رو همراه مدارک بفرستین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezask نمایش پست ها
    از پاسختون خيلي ممنونم دوست عزيز.
    يه سوال ديگه ام كه داشتم اينكه الان ميتونيم بريم پيش پزشك مديكال رو بگيريم يا نه؟ اول بايد مدارك تاييد بشن بعد خودشون ميگن كي بريم، درسته؟
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

اسپانسر خواهر و برادر باید زیر هجده سال باشن و پدر و مادر فوت کرده باشن بالای هجده سال باید ثابت کنین هیچ خویشاوند دیگه ای هیچکدام ندارین که قسمت امضا شما زدین متاهل که،این نشون میده جز خودتون همسرتون هم هستن. فعلا تنها روش اسپانسرشیپی راحت ویزا میدن همسر و فرزند هست حتی پرونده اسپانسرشیپ پدر و مادر رو هم فعلا دیگه قبول نمی کنن خواهر و برادر هم یک شرایط خیلی سخت داره که من تا حالا نشنیدم کسی؛تونسته باشه انجام بده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    با سلام
    فرض کنید من (یک مهاجر تازه وارد) در استان کبک هستم و هیچ خویشاوند دور و نزدیک که اقامت دائم داشته باشه در سراسر کانادا ندارم
    آیا میتوانم فقط و فقط برای خواهرم (سن 30 سال) اسپانسر بشم ؟ چون در جایی خووندم که برای یک نفر از فامیل میشه در هر سنی که باشه اسپانسر شد اگر هیچوقت

با تشکر
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    با سلام
    با تشکر
    ظاهرا آن قانون مورد اشاره شما لغو شده، و قبلا هم این نبود که اگر هیچ وقت برای کس دیگری نخواهید اسپانسرشیپ بشوید، بلکه اگر هیچ کس دیگری را نداشتید که اسپانسر کنید (یعنی پدر و مادر و غیره همه فوت کرده باشند) آن وقت میتوانستید. ولی در برنامه جدید که نگاه کردم ظاهرا این مورد اصلا ذکر نشده است. همانطور که مژده خانم فرمودند شرط جدید یتیم بودن است که قبلا برای نوه ها و برادرزاده و خواهرزاده نبود. قبلا عمو و عمه را هم میشد اسپانسر شد ولی در لیست جدید ندیدم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ظاهرا آن قانون مورد اشاره شما لغو شده، و قبلا هم این نبود که اگر هیچ وقت برای کس دیگری نخواهید اسپانسرشیپ بشوید، بلکه اگر هیچ کس دیگری را نداشتید که اسپانسر کنید (یعنی پدر و مادر و غیره همه فوت کرده باشند) آن وقت میتوانستید. ولی در برنامه جدید که نگاه کردم ظاهرا این مورد اصلا ذکر نشده است. همانطور که مژده خانم فرمودند شرط جدید یتیم بودن است که قبلا برای نوه ها و برادرزاده و خواهرزاده نبود. قبلا عمو و عمه را هم میشد اسپانسر شد ولی در لیست جدید ندیدم.
    ممنون.
    شنیدم که قوانین اسپانسرشیپ سختر تر شده ولی جزئیاتش رو نمیدونم. ظاهرا برای پدر و مادر هم زمان انتظار طولانی تر شده.
    میگن اگر خودشون با روشهای موجود اقدام کنن راه طولانی تر ولی موانعش کمتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    مدیکالتون رو هم باید انجام بدین و نامه ای که پزشک میده رو همراه مدارک بفرستین.
    بسيار سپاسگزارم.
    من با دكتر تماس گرفتم و قراره برم بابت مديكال. نامه اي كه ميده تاريخ انقضاء داره؟
    راستي دكتر به من گفت كه 3 قطعه عكس 4*3 هم ميخواد. من يه سري عكس دارم كه تو پاسپورتمم از همون استفاده شده. از اونجايي كه توي يكي از فرم ها خوندم عكسها نبايد با عكس پاسپورت يكي باشن خواستم اينجا از دوستان بپرسم كه آيا منظورشون اين عكسهاي مربوط به مديكاله؟ چون من توي چك ليست كلي 5491 نديدم عكس رو نوشته باشه.
    يه توضيح در اين مورد بديد ممنون ميشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezask نمایش پست ها
    بسيار سپاسگزارم.
    من با دكتر تماس گرفتم و قراره برم بابت مديكال. نامه اي كه ميده تاريخ انقضاء داره؟
    راستي دكتر به من گفت كه 3 قطعه عكس 4*3 هم ميخواد. من يه سري عكس دارم كه تو پاسپورتمم از همون استفاده شده. از اونجايي كه توي يكي از فرم ها خوندم عكسها نبايد با عكس پاسپورت يكي باشن خواستم اينجا از دوستان بپرسم كه آيا منظورشون اين عكسهاي مربوط به مديكاله؟ چون من توي چك ليست كلي 5491 نديدم عكس رو نوشته باشه.
    يه توضيح در اين مورد بديد ممنون ميشم.
    هر عکسی باشه مهم نیست حتی بی حجاب هم برای خانوم ها میشه داد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با سلام -- اون قانونی که میگید اصلا نبوده که بخواد لغو بشه -- شما اگه پدر و مادرتون فوت کرده باشند و فقط همون یک خواهر رو داشته باشید و به شرط مجرد بودن اسپانسر میتونید - حتی اگه تک فرزند هم بودید باز یکی از افوام مثل دایی - خاله عمو با هر کی دوست داشتیدو میتونستید اسپانسر کنید .
    مراجعه شود به ) شرایط خاص ( البته فامیل درجه یک کانادا نباید داشته باشید )
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ho.asp#who_can

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    با سلام -- اون قانونی که میگید اصلا نبوده که بخواد لغو بشه -- شما اگه پدر و مادرتون فوت کرده باشند و فقط همون یک خواهر رو داشته باشید و به شرط مجرد بودن اسپانسر میتونید - حتی اگه تک فرزند هم بودید باز یکی از افوام مثل دایی - خاله عمو با هر کی دوست داشتیدو میتونستید اسپانسر کنید .
    مراجعه شود به ) شرایط خاص ( البته فامیل درجه یک کانادا نباید داشته باشید )
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ho.asp#who_can
    بله ظاهرا درست میفرمایید. متن اون نوت شرایط خاص یک کمی مبهم بنظر میرسه ولی شاید تحت اون بشه بر طبق شرایطی که گفتید خواهر را اسپانسر کرد. باید یکی از اداره مهاجرت بپرسه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)