صفحه 286 از 1355 نخستنخست ... 1862362762772782792802812822832842852862872882892902912922932942952963363867861286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,851 تا 2,860 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

سلام دوستان

من باز یه سوال دیگه داشتم!!
    این Declaration ی که توی مدرک 3911 توی بخش ایران نوشته آیا باید ما پر کنیم؟ چون نوشته بعد از اینکه خودم پی آر گرفتم دولت کانادا رو مجبور نکنم که زن و بچمم فبول کنن!!
    من که هسرم اونجاست پس این برای چیه؟!

پیشاپیش سپاس از دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MechEng-YorkU

نقل قول نوشته اصلی توسط ImForeX نمایش پست ها
    با سلام

مادر من در حدود 2 ماه دیگه pr میشه و من هم از 7 سالگی تا 30 بهمن 90 ( 22 سالگی) دانش آموز و دانشجو بودم و از 30بهمن 90 تا 31 شهریور 91 دنبال معافیت بودم که خدارو شکر گرفتم
    و از 1 مهر 91 تا امروز همچنان تا 1 سال و چند ماه دیگر دانشجو هستم
    و خوشبختانه دانشگاه دوم دانشگاه آزاد هست که من 1 مهر 90 قبول شده بودم و باید میرفتم اما چون دانشجو بودم نرفتم و ترم بعد هم دنبال کارهای سربازی بودم
    ولی دانشگاه دوم ( دانشگاه ازاد ) ترم مهر 90 رو مرخصی بدون درج در صنوات برای من زده اند و ترم بعد رو مرخصی با درج در صنوات و پول اون ترم رو از من گرفتن و در واقع من رو دانشجوی خودشون میدونن
    حالا سوالی که من دارم این هست که مادر من اسپانسر من میخاد بشود ولی من 6 ماه در واقع درس نمیخوندم، میخواستم دوستانی که تجربه دارن به من بگن تکلیف چه هست
    با تشکر فراوان و ارزوی پیشرفت پرونده های شما هر چه سریع تر

نقل قول نوشته اصلی توسط sadei نمایش پست ها
    یعنی از ابتدا شما در پرونده مادرتون بودید یا به تازگی میخوان این کار رو بکنن و اینکه به چه شکل مادر شما میخوا پی ار بگیره؟
    خیر تو پروندشون نبودم تازه میخوام این کار رو بکنم
    پناهندگی هست
    سپاس از پاسختون

Junior Member

فایل نامبر من از CIC فرستاده شد و دقیقا ذکر شده که فایل من به "مانیل" فرستاده میشه چون محل اقامت یک سال اخیر من را در نظر گرفته اند. بنابراین دوستان ایرانی که بیش از یک سال اخیر را در کشوری غیر از ایران ساکن بوده اند میتونن آفیس مرتبط با کشور محل اقامتشون را انتخاب کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط omideiran نمایش پست ها
    من هم قبلا در این مورد سوال پرسیدم اما جواب روشنی را نگرفتم. نهایتا هم من به جای آنکارا، مانیل را (بر اساس کشور محل سکونت فعلی) در فرم نوشتم چون مطابق اون چیزی که در همین صفحه ای که لینکش را گذاشتین گفته شده:
    You must select the visa office that serves your country of nationality or the country where you have been legally admitted for at least one year
    پس یا آنکارا (به خاطر نشنالیتی ایران) یا پاریس (اگر یک سال اخیر فرانسه ساکن بودین) قابل قبول باید باشه.
    در صورتی که مورد من مشخص بشه برای کجا فایل فرستاده میشه، همینجا نتیجه اش اعلام می کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bita444 نمایش پست ها
    در سایت cic مدت زمان پروسه اسپانسر شیپ همسر را به تفکیک ویزا آفیس های مختلف متفاوت نوشته
    مثلاً در آفیس فرانسه 8 ماه و درآنکارا 16 ماه (علاوه بر 27 روز مرحله اول)
    دوستانی که تجربه و یا اطلاعات دارن، آیا انتخاب ویزا آفیس با ماست یعنی میتونیم انتخاب کنیم مدارکمون به فرانسه بره؟

دراین لینک نوشته مدارک ایرانیا به آنکارا فرستاده میشه
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...pply-where.asp

ولی تا جائیکه من شنیدم پروسه اسپانسرشیپ دوستان ایرانی در 80% موارد 10 ماهه بوده؟؟؟؟؟

Junior Member

خوشبختانه من نامه CIC را دریافت کردم و الان باید برای دولت ایالت کبک فرمهای خواسته شده فرستاده بشه. سوال من در مورد فرم Application for Selection Certificate – Family class" ، A-0520-BA هست. با توجه به این که همسر من که اسپانسر من هستند الان در مونترال ساکن هست و من هم همراه دیگری (فرزند) ندارم آیا نیازی هست که سوال 3 پاسخ داده بشه ؟ سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

خیر احتیاج نیست پاسخ بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط omideiran نمایش پست ها
    خوشبختانه من نامه CIC را دریافت کردم و الان باید برای دولت ایالت کبک فرمهای خواسته شده فرستاده بشه. سوال من در مورد فرم Application for Selection Certificate – Family class" ، A-0520-BA هست. با توجه به این که همسر من که اسپانسر من هستند الان در مونترال ساکن هست و من هم همراه دیگری (فرزند) ندارم آیا نیازی هست که سوال 3 پاسخ داده بشه ؟ سپاس
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic- Tehran Uni

سلام بچه ها
    ما برای پدر مادرمون از طریق اسپانسر اقدام کردیم ساله ۲۰۱۰. پروندشون اول دمشق بود، فایل نامبر هم دریافت کردیم. ولی‌ بعدش دیگه پیگیری نکردیم و الان نمیدونیم چی‌ شده. توی e-case هم چیزی نمیاره. شما میدونید چه بالایی‌ سر پروندههای اسپانسری دمشق اومده؟
    Quebec Interview: 14.July.2010, F.F.N:14.July.2010, Update: 24.April.2013, Medical:15.Aug.2013

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Robbert_kh نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    ما برای پدر مادرمون از طریق اسپانسر اقدام کردیم ساله ۲۰۱۰. پروندشون اول دمشق بود، فایل نامبر هم دریافت کردیم. ولی‌ بعدش دیگه پیگیری نکردیم و الان نمیدونیم چی‌ شده. توی e-case هم چیزی نمیاره. شما میدونید چه بالایی‌ سر پروندههای اسپانسری دمشق اومده؟
    همه به آنکارا منتقل شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Robbert_kh نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    اگه فایل نامبرتون رو بزنید اونجا وضعیت پروندتون مشخص میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mojdeh_k نمایش پست ها
    خیر احتیاج نیست پاسخ بدین
    با سلام به همه دوستان عزیز و قدیمی ، مخصوصا مژده و یه سری از بچه های با معرفت که هنوز به بقیه کمک می کنن. پارسال این موقع بود که حداقل روزی 5 -6 بار می اومدم به فروم، متاسفانه بعد از مهاجرت و درگیر کار شدن نتونستم . اما از صمیم قلب واسه افرادی مثل قدیمی هایی که با توجه به گرفتاری های زیاد هنوز به فکر دیگران هستن، آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم. امیدوارم پروسه کاری همه به خوبی و سرعت پیش بره ...
    We received.............'s application for permanent residence on November 6, 2012.
    We started processing your application on December 28, 2012.
    We started processing .................'s application on February 5, 2013.
    PPR: May 23,2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MechEng-YorkU

نقل قول نوشته اصلی توسط ImForex نمایش پست ها
    با سلام

مادر من در حدود 2 ماه دیگه pr میشه و من هم از 7 سالگی تا 30 بهمن 90 ( 22 سالگی) دانش آموز و دانشجو بودم و از 30بهمن 90 تا 31 شهریور 91 دنبال معافیت بودم که خدارو شکر گرفتم

و از 1 مهر 91 تا امروز همچنان تا 1 سال و چند ماه دیگر دانشجو هستم

و خوشبختانه دانشگاه دوم دانشگاه آزاد هست که من 1 مهر 90 قبول شده بودم و باید میرفتم اما چون دانشجو بودم نرفتم و ترم بعد هم دنبال کارهای سربازی بودم

ولی دانشگاه دوم ( دانشگاه ازاد ) ترم مهر 90 رو مرخصی بدون درج در صنوات برای من زده اند و ترم بعد رو مرخصی با درج در صنوات و پول اون ترم رو از من گرفتن و در واقع من رو دانشجوی خودشون میدونن

حالا سوالی که من دارم این هست که مادر من اسپانسر من میخاد بشود ولی من 6 ماه در واقع درس نمیخوندم، میخواستم دوستانی که تجربه دارن به من بگن تکلیف چه هست

با تشکر فراوان و ارزوی پیشرفت پرونده های شما هر چه سریع تر

دوستان کسی نظری نداره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)