صفحه 3 از 1355 نخستنخست 12345678910111213531035031003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

البته من خودم خانم هستم!!! و منظورم این بود که اگر سفارت یه موقع راضی نشد به غیر از این روشها چه روشهای دیگری هست؟ در کل می خوام بدونم برای مهاجرت از طریق ازدواج غیر از مدارک رسمی مثل عقدنامه چه چیز دیگری می خوان؟ منظورم همون عکس ها و نامه و اینجور چیزاست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزا برای همسر بعد از رفتن به کانادا

سلام دوستان من همسرم از طريق خانواده اش کار مهاجرتش درست شده و براي همه ما (من هم مديکال برام اومده)برگه هاي مديکال فرستادن ولي پول ويزاي منو پس فرستادن مي خواستم بدونم آيا امکان داره به من همزمان با شوهرم ويزا بدن يا نه!؟يا من شنيدم قانوني به اسم در خواست تجديد نظر وجود داره براي ويزا نمي دونم صحت داره يا نه اين قضيه و اگر نتونم ويزا بگيرم بعد گذشت چه مدتي از اقدام شوهرم کار من درست مي شه؟!(شوهرم بايد تا 5-6- ماه ديگه بره واسه landing
    لطفا اگر کسي اطلاعاتي راجع به سوالاتم داره منو راهنمايي کنه چون خيلي نگرانم....پيشاپيش ممنونم.

سلام
    1- خانواده همسرتان برای ایشان اقدام نموده اند. پس برای اقدام ایشان برای شما بایستی بتوانند وارد خاک کانادا شده و از آنجا برای شما اقدام نمایند.
    2- تقاضای ویزا بدهید بصورت توریستی امکان دارد. /موفق باشید.

سلام
    کسی اطلاع داره این نوع مهاجرت کلا چقدر طول میکشه؟من برادرم واسه بقیه خانواده به غیر از من اقدام کرده و حالا 1 ساله گذشته و فعلا هم خبری نیست!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamers637766 نمایش پست ها
    سلام
    کسی اطلاع داره این نوع مهاجرت کلا چقدر طول میکشه؟من برادرم واسه بقیه خانواده به غیر از من اقدام کرده و حالا 1 ساله گذشته و فعلا هم خبری نیست!
    به نظرم دو سالی باید طول بکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ayrfx نمایش پست ها
    سلام
    1- خانواده همسرتان برای ایشان اقدام نموده اند. پس برای اقدام ایشان برای شما بایستی بتوانند وارد خاک کانادا شده و از آنجا برای شما اقدام نمایند.
    2- تقاضای ویزا بدهید بصورت توریستی امکان دارد. /موفق باشید.
    خيلي ممنونم از راهنمايي شما ولي 1 سوال ديگه هم داشتم اينکه منظور شما اين بود که الآن اگه درخواست ويزاي توريستي بدم ممکنه بتونيم همزمان landing کنيم؟و اينکه آيا ويزاي توريستي براحتي به من مي دن يا نه؟

Junior Member

سلام
    یک سوال درمورداسپانسرداشتم .
    کسی که اسپانسر میشه باید حتمآ فیش حقوقی درکاناداداشته باشه؟ و کال اسپانسر باید چه شرایطی داشته باشه .
    با تشکراز همه

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamers637766 نمایش پست ها
    سلام
    در سايتش نوشته 3 سال طول مي كشه. راستي همون اول كار نمره زبان را ضميمه كردند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
    سلام
    کسی که اسپانسر میشه باید حتمآ فیش حقوقی درکاناداداشته باشه؟ و کال اسپانسر باید چه شرایطی داشته باشه .
    با تشکراز همه
    آره بايد نشون بده چند سال متوال در آن شهر مورد نظر بودند و حقوق داشتند. اطلاعات كامل در خود سايت نوشته شده.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
    سلام
    با تشکراز همه
    من فکر می کنم لزوما نیاز به فیش حقوقی نیست بلکه شما باید بتونی ثابت کنی که از حداقل درامد برای اسپانسر شدن برخوردار هستی که این کار می تواند از فرم های پرداخت مالیاتت نیز اثبات گردد.

سلام

ممنون میشم اگه یکنفر به صورت کامل توضیح بده که برای آوردن همسرم(هنوز عقد نکردیم و من هم ویزام رو به صورت مجردی فرستادم و الانم ویزام اومده) به کانادا بعد از اینکه 3-4 ماه از رفتنم میگذره باید چی کار کنم؟ مطمئنن این مشکل خیلی از دوستان هست...ممنون میشم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)