صفحه 326 از 1355 نخستنخست ... 2262763163173183193203213223233243253263273283293303313323333343353363764268261326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

با سلام. من براى اولين بار از سايت شما ديدن ميكنم. سوالى دارم در مورد پرونده سپانسورشيپى كه براى پدر و مادر و برادر كوچكم در جريان هست. اطلاعات از قرار زير هست:
    initially application sent to CPC: April 2010
    Document request:Aug 2013
    Document sent : Aug 2013
    Document returned in Sept due to a missing signature. Signed and resent : Oct 2013

بعد از اون هيچ نامه يا ايميلى دريافت نشده و هنوز بعد از پنج ماه UCI نگرفتيم و معلوم نيست كه پرونده در چه حال و كجاست. ايا اين مساله روند طبيعى هست؟
    سوال ديگه اينكه وقتى اقدام كرديم برادرم ٢١ ساله بود و الان ٢٤ ساله هستش و البته دانشجوى تمام وقت. ولى ايا نياز هست كه دانشجو باشه ؟

پيشاپيش ممنون از راهنمايتون.

خیلی منمنون از تمام دوستان که به من لطف داشتند. از همه شما متشکرم. امیدوارم که دوستان دیگم هم سریعتر کارشون درست بشه.
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delakam نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم من ۲۳ سالمه میخوام بعد دو سه سال ازدواج کنم دختر ایرانی بگیرم میخوام بدونم من سالانه چقد کار کنم به دولت نشون بدم که بتونم مثلا زنمو اسپانسر کنم و در طی چند سال زنم میاد کانادا کمترین و بیشترینش بعد خودم چهار ماه اومدم کانادا با اسپانسره بابام
    کسی نبود کمکمون کنه ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita2014 نمایش پست ها
    با سلام. من براى اولين بار از سايت شما ديدن ميكنم. سوالى دارم در مورد پرونده سپانسورشيپى كه براى پدر و مادر و برادر كوچكم در جريان هست. اطلاعات از قرار زير هست:
    initially application sent to CPC: April 2010
    Document request:Aug 2013
    Document sent : Aug 2013
    Document returned in Sept due to a missing signature. Signed and resent : Oct 2013

بعد از اون هيچ نامه يا ايميلى دريافت نشده و هنوز بعد از پنج ماه UCI نگرفتيم و معلوم نيست كه پرونده در چه حال و كجاست. ايا اين مساله روند طبيعى هست؟
    سوال ديگه اينكه وقتى اقدام كرديم برادرم ٢١ ساله بود و الان ٢٤ ساله هستش و البته دانشجوى تمام وقت. ولى ايا نياز هست كه دانشجو باشه ؟

پيشاپيش ممنون از راهنمايتون.
    کارهای سفارت زیاد حساب کتاب ندارن اما پرونده ما هم تفریبا مثل شما بود البته ما سال 2007 اقدام کرده بودیم و تقریبا 2 ماه هست که ویزا گرفتیم و راجب برادرتون هم مهم این هست که فقط ازدواج نکنند و تحت حمایت خانواده باشند البته زمان ما اقدام کردیم گفته بودند که فرزد وابسته باید زیر 18 سال باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parandiss نمایش پست ها
    اره ، دقیقا همون ۱۰ وم که دکتر رسید مدیکال رو برام امیل کرد فرداش تو سایت مدیکال رسیو شدیم ..... من برای ۲ ماه برنامه ریخته بودم یهو سورپرایز شدم !
    ما هنوز مدیکال رسیو نشدیم لازم به پیگیری هست؟
    مدیکال 14 نوامبر
    ارسال مدیکال 13 دسامبر
    pr:??????شاید این جمعه بیاید شاید

سلام
    برای اسپانسر همسر شرایط مالی خاصی اشاره نشده. اگر که شاغل هم نباشید. بعضی وکیل ها میگند در حدود 10 تا 15 هزارتا توی حسابتون باشه بهتره. ولی باز اگر نباشه هم مشکلی برای کسی تا الان پیش نیومده تا حالا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط delakam نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم من ۲۳ سالمه میخوام بعد دو سه سال ازدواج کنم دختر ایرانی بگیرم میخوام بدونم من سالانه چقد کار کنم به دولت نشون بدم که بتونم مثلا زنمو اسپانسر کنم و در طی چند سال زنم میاد کانادا کمترین و بیشترینش بعد خودم چهار ماه اومدم کانادا با اسپانسره بابام

سلام
    1- برای شما که PR هستید باید در کانادا اقامت داشته باشید. وکیلتون احتمالا احتیاط میکنند که نکنه آفیسر به نبودتون در زمان ارسال مدارک با دید منفی نگاه نکنه
    2- از زمانی که میفرسید تا زمانی که پاس ریکوئست میشید الان به طور متوسط 8 ماه طول میکشه. ولی بسته به شرایط هر پرونده این روند از 6 ماه تا 15 ماه میتونه متغییر باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط finish نمایش پست ها
    بچه ها کسی میتونه به من کمک کنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Education, Western University

نقل قول نوشته اصلی توسط lboxixodl نمایش پست ها
    بلاخره نامه PPR منم اومدددددددددددددد. بعد از 14.5 ماه انتظار

با این همه لطفی که شما نسبت به همه تو این فروم داشتید و دارید مطمئنم که شنیدن این خبر تک تک اعضای فعال و غیرفعال را از ته دل خوشحال کرده. خیلی خیلی مبارکه. موفق باشید.

اینجانب 20 روز است که وارد کانادا و مقیم دائم کبک هستم. بنده میخواهم تا چند روز دیگر با نامزد خودم که اکنون در ایران هستند ازدواج خودمان را رسمی کنیم . نکته اینجاست که نامزد بنده ویزای توریستی به کانادا را قبلاً از طریق برادرشان در دست دارد. اینجانب میخواهم جهت اسپانسری فرم های خارج از کانادا (outside Canada) را برای ایشان پر کنم حال با توجه به شرایط بنده دوستان کسی تجربه داره چه موقعی ازدواج رسمی شود (در ایران یا کانادا) تا موقع ورود ایشان به کانادا در ورودیها با مشکل مواجه نشوند. خاطر نشان میکنم بنده با توجه به مزایای اسپانسری خارج از کانادا علاقه مند هستم این پروسه را دنبال کنم در واقع همه دقدقه بنده زمان ورود ایشان به کاناداست که با مشکل مواجه نشوند
    CSQ:may/2010, federal file : Juillet/2010-update : 25/Avril/2013, update delivered: 07/mai/2013 medical : le 13/08/2013,
    Pass Request : 17/01/2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lboxixodl نمایش پست ها
    بلاخره نامه PPR منم اومدددددددددددددد. بعد از 14.5 ماه انتظار

خیلی خیلی تبریک میگم. همه از این خبر بسیار خوشحال شدیم.
    امیدوارم زندگی پر از موفقیت و آرامش در کنار همسرتون در کانادا داشته باشید.
    به بقیه دوستانم که نامه پی آر شون اومده هم تبریک میگم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)