صفحه 355 از 1355 نخستنخست ... 255305345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365405455855 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,541 تا 3,550 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط salarr نمایش پست ها
    سلام بر همه
    یه سوال داشتم در مورد ایمیل پاس ریکوئستی که آیا این ایمیل فقط برای وکیل ارسال میشه یا برای اسپانسر و اپلیکنت؟ وکیل ما که فعلاً تحویل نمی گیره و من می ترسم با این بی مسئولیت کاریاش وضعیت ما رو بدتر کنه. چون ایمیل رسید پرونده و نامه تایید اسپانسر رو برای ایشون فرستاده بودن و اون تازه بعد یه هفته برامون ایمیل کرده بود. خواهش می کنم از اونایی که اطلاع دارن راهنمایی بفرمایند که به چه ترتیب میشه از این ایمیل طلایی به موقع مطلع شد تا بلایی که سر یکی از دوستای این فروم اومد سر من هم نیاد؟ با تشکر
    سلام دوست عزیز
    زمانی که فرمها پر میکنید در اونجا میتونی مشخص کنی که برای چه ایمیلی فرستاده میشه که معمولا وکلا ایمیل خودشان رامیدهنند که بتونند تسویه حساب کنند اما بازم جزئیاتشو از وکیلتون باید بپرسید و فکر کنم بعد از گرفتن قایل نامبر میشه این شرایط را تغییر داد که ایمیل برای خودتان بیاد
    موفق باشید

Junior Member

سازمان مهاجرت کانادا کپی عقدنامه به زبان انگلیسی رو خواسته!
    بعد از ترجمه عقدنامه باید اون هم مهر جایی رو بخوره؟
    یعنی حتما باید مهر و موم بشه؟
    اگر هم لازم به مهر هست،مهر کجا و کدام سازمان لازمه؟

یا فقط خود کپی ترجمه شده عقد نامه رو اسکن کنیم؟

Junior Member

ممنون از پاسختان sadei عزیز، اما من اصلاً یادم نیست که فرم ها به چه ترتیب پر شدند ولی می دونم که ایمیل خودمونم نوشتیم. با این وجود عجیبه که تمام مکاتبات تاحالا با وکیل بوده. الان باید با جایی مکاتبه کنیم که حتماً برای خودمون هم ایمیل بفرستند؟
    در ضمن متاسفانه این ماه هم تموم شد و تنها 4 تا پاس ریکوئستی داشتیم نمی دونم ماه می وضعیت به چه ترتیب خواهد بود ولی امیدوارم مثل مارچ و اپریل نباشه. اگه از دوستان کسی اطلاعات موثقی یا از دوستان قدیمی کسی تجربه ای در مورد میزان عملکرد آنکارا طی ماه های می تا جولای داره، به اطلاع ما که دیگه کاسه صبرمون داره لبریز می شه، برسونه.....ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Savior313 نمایش پست ها
    سازمان مهاجرت کانادا کپی عقدنامه به زبان انگلیسی رو خواسته!
    بعد از ترجمه عقدنامه باید اون هم مهر جایی رو بخوره؟
    یعنی حتما باید مهر و موم بشه؟
    اگر هم لازم به مهر هست،مهر کجا و کدام سازمان لازمه؟

یا فقط خود کپی ترجمه شده عقد نامه رو اسکن کنیم؟
    سلام
    تا جایی که من میدونم هر مدرکی که ترجمه میکنید باید ترجمه ی رسمی باشه .اینجا توی ایران دارالترجمه ی رسمی ترجمه میکنه و بعد به تایید اداره ی دادگستری و در صورت لزوم به تایید وزارت امور خارجه میرسونند و در این صورت هست که ترجمه رسمیت پیدا میکنه. روتین کار در ایران این طور هست. ازونجا که فرمودید ساکن افغانستان هستید،روند کار ترجمه رو در اونجا نمیدونم.
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lboxixodl نمایش پست ها
    سلام
    اگر که مقیم QC هستید باید بعد از نامه approval پر کنید. فکر میکنم در نامه ای که بهتون میدند توضیح میدند که چه کنید.
    سلام
    من اطلاعات پرونده ام رو در این صفحه http://goo.gl/byjUfI با username: mfz واردکردم اما هنوز اطلاعاتم رو توی جدول نمیبینم. میخواستم بدونم درست هست و باید توی همین صفحه وارد میکردم یا خیر
    با تشکر از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من میدونم هر مدرکی که ترجمه میکنید باید ترجمه ی رسمی باشه .اینجا توی ایران دارالترجمه ی رسمی ترجمه میکنه و بعد به تایید اداره ی دادگستری و در صورت لزوم به تایید وزارت امور خارجه میرسونند و در این صورت هست که ترجمه رسمیت پیدا میکنه. روتین کار در ایران این طور هست. ازونجا که فرمودید ساکن افغانستان هستید،روند کار ترجمه رو در اونجا نمیدونم.
    موفق باشید
    افغان هستم ،اما ساکن ایران و تهرانم

از اونجایی هم که هیچ نوع مدرکی دال بر اینکه من ایران قانونی هستم رو هم ندارم خواستم بدونم که تنها اگر مهر خود دارالترجمه بخوره(نه مهر دادگستری و نه مهر وزارت امور خارجه) و بعد مهر سفارت افغانستان تو تهران رو بخوره ،آیا بسنده است یا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Savior313 نمایش پست ها
    افغان هستم ،اما ساکن ایران و تهرانم

از اونجایی هم که هیچ نوع مدرکی دال بر اینکه من ایران قانونی هستم رو هم ندارم خواستم بدونم که تنها اگر مهر خود دارالترجمه بخوره(نه مهر دادگستری و نه مهر وزارت امور خارجه) و بعد مهر سفارت افغانستان تو تهران رو بخوره ،آیا بسنده است یا نه؟
    دوست عزیز
    حقیقتا نمیدونم در شرایط شما ایا فقط مهر مترجم به همراه سفارت کافی هست یا خیر
    اما میدونم که برای کاملا رسمی شدن ترجمه ی یک سند مهر دادگستری نیاز هست.یعنی اگر خود من عقد نامه ی خودم رو بدون مهر دادگستری میفرستادم کافی نبود.اما چون شرایط شماکمی متفاوت هست من نمیتونم با اطمینان به شما جوابی بدهم
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همگی دوستان.امروز ساعت 5 وقتی داشتم سایتcic رو در مورد پروندم چک می کردم وضعیت پروندم به in process تغییر کرده در تاریخ 28 آپریل البته امروز اعلام شده
    .خیلی خیلی خوشحالم.پروندم یه مرحله دیگه جلو اومد.هووووووورررررررررااا ااا.انشالله این ماه واسه همه ی دوستانی که اینجا منتظر تغییر توی وضعیت پروندشون هستن خبرای خوبی دریافت کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DONYA64 نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان.امروز ساعت 5 وقتی داشتم سایتcic رو در مورد پروندم چک می کردم وضعیت پروندم به in process تغییر کرده در تاریخ 28 آپریل البته امروز اعلام شده
    .خیلی خیلی خوشحالم.پروندم یه مرحله دیگه جلو اومد.هووووووورررررررررااا ااا.انشالله این ماه واسه همه ی دوستانی که اینجا منتظر تغییر توی وضعیت پروندشون هستن خبرای خوبی دریافت کنن

به سلامتی . مبارکتون باشه به امید خدا و گوش شیطون کر به PPR نزدیکی . امیدوارم هر چه زودتر پروسه انتظارتون به پایان برسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aknoon نمایش پست ها
    به سلامتی . مبارکتون باشه به امید خدا و گوش شیطون کر به PPR نزدیکی . امیدوارم هر چه زودتر پروسه انتظارتون به پایان برسه.
    خیلی ممنون.من که الان خیلی خوشحالم.داشتم مثل هر روز سایت رو چک می کردم اصلا انتظارشو نداشتم خیلی سوپرایز شدم.انشالله واسه شما هم زودتر مراحل پیش روتون انجام بشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)