صفحه 376 از 1355 نخستنخست ... 276326366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386426476876 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,751 تا 3,760 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

یک سوال داشتم از خدمتتون... شما مدیکال رو خودتون دادین یا منتظر شدید بهتون بگن که انجامش بدید؟
    چون ام پی به ما گفت مدیکالتونن تاریخش گذشته و به زودی باید یکی دیگه انجام بدید. میخوام بدونم آیا میشه خودمون قبل اینکه ازمون بخوان این کار رو انجام بدیم؟ ممکنه باعث بشه کار سریعتر انجام شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lboxixodl نمایش پست ها
    واقعا انتظار سختی هست. من حودم مثل شما سکوریتی چک طولانی داشتم. در آخر هم فهمیدم پرونده رو نگه داشتند تا دوباره مدیکال بدم. همین و بس.
    به نظرم درخواست ATIP هم بدید. میشه از روی ATIP فهمید که وضعیت سکوریتی چطوریه
    در مورد MP هم من خودم باهاشون تماس گرفتم ماه 11 ام انتظار و به من گفت که هنوز زوده و پیگیری میکنم و واقعا هم پیگیری کرده چند بار از سفارت خودش پیگیری کرده بود. یک روز قبل PPR به ما ایمیل داد که پروندتون دیگه کار دیگه ای نداره . و من در نعجب بودم که این توی اون چند ماه اینقدر پیگیری کرده بود. انسانهای خوبی هستند این کانادایی ها.

در مورد سکوریتی چک هم بعضی وقتها شما سفر های زیادی داشتین یا جاهای زیادی کار کردید و .. اینها ممکنه سکوریتی رو طولانی کنه.
    امیدوارم هر چه سریع تر خبر های خوب بشتوید. هر سوالی یا کمکی که خواستید من در خدمتتونم.

نه مجبورید صبر کنید تا خودشون بگند و فرم های مربوطه که شماره قایل نامبرتون روش هست رو براتون ایمیل کنند.
    البته اگر مشکل مدیکال نداشته باشید معمولا تمدید میشه. درصد خیلی کمی رو بعد 2012 ازشون دوباره مدیکال خواستند. اگر که atip درخواست کرده باشید در اون وضعیت مدیکالتونو مینویسه که نرمال هستنید یا نیاز به مراقبت های پزشکی دارید. برای من با توجه به اینکه عمل جراحی کرده بودم و دکتری که مدیکال اول منو انجام داد توضیحات رو لازم نمیدونست وضعیتم نیازمند مراقبت و بالاتر از هزینه های معمول کانادا بود. البته در مهاجرت همسر حق رد درخواست به این دلیل رو ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sunny_day نمایش پست ها
    یک سوال داشتم از خدمتتون... شما مدیکال رو خودتون دادین یا منتظر شدید بهتون بگن که انجامش بدید؟
    چون ام پی به ما گفت مدیکالتونن تاریخش گذشته و به زودی باید یکی دیگه انجام بدید. میخوام بدونم آیا میشه خودمون قبل اینکه ازمون بخوان این کار رو انجام بدیم؟ ممکنه باعث بشه کار سریعتر انجام شه؟
    Ankara Visa Office Timeline spreadsheet www.getcanadavisa.ca

بعید میدونم مدیکال ما رو تمدید کنن... الان دو سال ازش میگذره. ماه جون ۲۰۱۲ مدیکال انجام شده. اگه تمدید بشه که عالیه!
    محکومیم به انتظار! کاریش نمیشه کرد.
    به هر حال... بازم خیلی ممنون از جوابتون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakbf نمایش پست ها
    دقیقا موجودی بانک رو همسرم که اسپانسر هست از بانک گرفت و گذاشت توی مدارک . نیازی هم نبود چون اثبات استطاعت مالی برای اسپانسری پدر و مادر هست و نه همسر ولی ما مثلا محکم کاری کردیم قطعا هم آفیسر پرینت بانک رو مچاله کرده انداخته سطل آشغال دو تا فحشم به ایرانی ها داده
    خیلی از پاسخ شما ممنونم
    ببخشید همش به یک سوال جدید بر میخورم.فرم A-0456-GF,FORMULAIRE D'ENGAGEMENT,REGROUPEMENT FAIMILAL
    SECTION 3:IDENTIFICATION DES MEMBRES DE LA FAMILLE DU PARRAINE PRINCIPAL بخش B
    اعضای خانواده ی اسپانسر شده که با او به کانادا نمیان رو ما که بچه نداریم باید خالی بذاریم دیگه؟چون توی راهنمای اسپانسر FAMILY MEMBER یعنی اعضای خانواده رو فقط همسر و فرزند گفته.
    من فکر میکردم باید پدر مادر خواهر برادرمون رو که با ما نمیان بنویسیم اما وقتی دقیق تر خوندم اینطور فکر کردم که فقط منظورش همسر و فرزند هست و ما هم که بچه نداریم پس کا باید این بخش و خالی بذاریم دیگه؟
    خیلی معذرت میخوام اینقدر سوال میپرسم اما هر دفعه یک سوال جدید پیش میاد!
    خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    خیلی از پاسخ شما ممنونم
    ببخشید همش به یک سوال جدید بر میخورم.فرم A-0456-GF,FORMULAIRE D'ENGAGEMENT,REGROUPEMENT FAIMILAL
    SECTION 3:IDENTIFICATION DES MEMBRES DE LA FAMILLE DU PARRAINE PRINCIPAL بخش B
    اعضای خانواده ی اسپانسر شده که با او به کانادا نمیان رو ما که بچه نداریم باید خالی بذاریم دیگه؟چون توی راهنمای اسپانسر FAMILY MEMBER یعنی اعضای خانواده رو فقط همسر و فرزند گفته.
    من فکر میکردم باید پدر مادر خواهر برادرمون رو که با ما نمیان بنویسیم اما وقتی دقیق تر خوندم اینطور فکر کردم که فقط منظورش همسر و فرزند هست و ما هم که بچه نداریم پس کا باید این بخش و خالی بذاریم دیگه؟
    خیلی معذرت میخوام اینقدر سوال میپرسم اما هر دفعه یک سوال جدید پیش میاد!
    خیلی ممنونم
    نه خواهش میکنم انقدر این فرمها پیچیده است که ادم قاطی میکنه بله اون قسمت رو باید خالی بگذارید

دوستان عزیز من یک سوال داشتم من پی آرمو پارسال گرفتم 6 ماه تورنتو بودم الان چندماهی هست ایرانم میخوام ازدواج کنم و وقتی برگشتم مدارک همسرمو پست کنم ، آیا حتما باید یکسال اونجا کار کنم و tax بدم و بعدش اقدام کنم یا بدون داشتن کار هم میشه اقدام کرد یا وقتی برگشتم رفتم سرکار، بعد چندماه میشه اقدام کنم واسه همسرم؟؟؟ از چند نفر شنیدم که باید یکسال کار کرد و tax داد بعد اقدام کرد؟؟؟ آیا درسته؟؟ ممنونم از پاسختون

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز.

من تازه PR شدم و قبل از رسیدن ویزا با نامزدم آشنا شدم ولی عقد نکردم. پس از 2 ماه از کانادا برگشتم تا عقد رسمی و ازدواج کنم.
    سوال: الان میخوام در سریعترین پروسه زمانی همسرم رو به فایل خودم اضافه کنم و ویزای همسرم که آمد با هم به کانادا بریم. چه مراحلی را می تونم طی کنم؟
    عده ای از دوستان توصیه کردند خودم به مونترال برگردم و از آنجا حضوری اقدام کنم. ولی این موضوع برای زوجی که تازه ازدواج کرده اند واقعا سخت هست. باور کنید صفحات رو گشتم ولی به جواب مناسب نرسیدم. احتمالا سوال برای عده ای تکراری است ولی چاره ای جز طرح دوباره نداشتم. لطفا راهنماییم کنید.

ممنون
    FFN: 26 May,2010
    1st update: Jul,2012
    2nd update: 15, Apr, 2013
    Visa:July 2013

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم.می خواستم بدونم که میشه به محض ورود به کانادا و قبل از اومدن PR ازدواج کرد یا اینکه حتما باید صبر کنیم تا PR بیاد و بعد از اون عقد کرد و برای همسرمون تقاضا بدیم؟
    ممنون میشم دوستان که من رو راهنمایی کنید...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط May2010 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز.

من تازه PR شدم و قبل از رسیدن ویزا با نامزدم آشنا شدم ولی عقد نکردم. پس از 2 ماه از کانادا برگشتم تا عقد رسمی و ازدواج کنم.
    سوال: الان میخوام در سریعترین پروسه زمانی همسرم رو به فایل خودم اضافه کنم و ویزای همسرم که آمد با هم به کانادا بریم. چه مراحلی را می تونم طی کنم؟
    عده ای از دوستان توصیه کردند خودم به مونترال برگردم و از آنجا حضوری اقدام کنم. ولی این موضوع برای زوجی که تازه ازدواج کرده اند واقعا سخت هست. باور کنید صفحات رو گشتم ولی به جواب مناسب نرسیدم. احتمالا سوال برای عده ای تکراری است ولی چاره ای جز طرح دوباره نداشتم. لطفا راهنماییم کنید.

ممنون

دوست عزیز کلا گمان نمیکنم که اصلا امکان پذیر باشه که شما ایران باشید و مدارک بفرستید مگر اینکه سیتیزن باشید. با pr امکان پذیر نیست. یعنی در کل مدارک باید و باید از داخل کانادا فرستاده بشن برای اداره مهاجرت
    بعد از فرستادن مدارک میتونین بازم ایران بیاید اما مدت زمان ماندن شما نباید به حدی باشه که اینطور برداشت شه که شما مقیم کانادا نیستید. این که چه مدت و با چه فاصله ی زمانی میتونید از کانادا خارج باشید و بر نگردید رو نمیدونم.توصیه ی دوستانتان تا جایی که من میدونم کاملا درست هست
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anna938 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم.می خواستم بدونم که میشه به محض ورود به کانادا و قبل از اومدن PR ازدواج کرد یا اینکه حتما باید صبر کنیم تا PR بیاد و بعد از اون عقد کرد و برای همسرمون تقاضا بدیم؟
    ممنون میشم دوستان که من رو راهنمایی کنید...
    سلام
    والا وقتی ما میخواستیم ازدواج کنیم بعد ار پرس و جو و تحقیق اینطور نتیجه گرفتیم که بهتر هست بعد از امدن کارت pr ازدواج کنیم .البته یکی از دوستان در این فروم گفتند که از زمانی که وارد کانادا بشیم pr هستیم فقط کارت نداریم که درست هم هست چون روی کارت همسر من دقیقا تاریخ ورودش به کانادا تاریخی بود که روی کارتش نوشته بود به عنوان تاریخی که pr شده . ما خودمون صبر کردیم تا کارت pr بیاد بعد ازدواج کردیم اما حقیقتا نمیدونم اگه قبل از امدن کارن ازدواج کنید خدای نکرده ممکن هست مشکلی پیش بیاد یا نه.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)