صفحه 4 از 1355 نخستنخست 1234567891011121314541045041004 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزا برای همسر بعد از رفتن به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ferah نمایش پست ها
    خيلي ممنونم از راهنمايي شما ولي 1 سوال ديگه هم داشتم اينکه منظور شما اين بود که الآن اگه درخواست ويزاي توريستي بدم ممکنه بتونيم همزمان landing کنيم؟و اينکه آيا ويزاي توريستي براحتي به من مي دن يا نه؟
    سلام
    1- در مورد گرفتن ویزا اگر ساپورت مالی مناسب ارائه شود احتمال گرفتن ویزا بالاست.
    2- زمان لندینگ بستگی به مدت زمان جواب سفارت دارد. /موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط امیرعباس نمایش پست ها
    سلام

ممنون میشم اگه یکنفر به صورت کامل توضیح بده که برای آوردن همسرم(هنوز عقد نکردیم و من هم ویزام رو به صورت مجردی فرستادم و الانم ویزام اومده) به کانادا بعد از اینکه 3-4 ماه از رفتنم میگذره باید چی کار کنم؟ مطمئنن این مشکل خیلی از دوستان هست...ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    لطفا نوع ویزا شما و مشخصات آنرا بفرمایید دوستان راهنمایی کنند. / موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

سلام
    لطفا به اين سوال من در صورت امكان پاسخ بدهيد.
    مي شه در اين مرحله با نمره آْيلتس در دست برا فاز اول (ايالت مورد نظر) اقدام كرد و براي مرحله بعد كه به اداره مهاجرت مي ره با يك نمره بالاتر اقدام كرد؟
    آيا خودمون بايد مدارك مورد نياز اداره مهاجرت را بفرستيم يا اينكه خود ايالت مورد نظر ارسال مي كنه؟

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط ayrfx نمایش پست ها
    سلام
    1- در مورد گرفتن ویزا اگر ساپورت مالی مناسب ارائه شود احتمال گرفتن ویزا بالاست.
    2- زمان لندینگ بستگی به مدت زمان جواب سفارت دارد. /موفق باشید.
    سلام
    منظورتان از ساپورت مالي مناسب چيه ؟

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام

آيا اگر مرد زودتر رفته باشه و اقدامات لازم را براي PR انجام داده باشه كه خوب بالاخره زمان خاص خودش را طي مي كنه ،بعد از طي اين زمان زن براي رفتن و گرفتن كارت PR و لنديگ بايد مدركي دال بر تاهلش با طرفش ارائه كنه؟ سفارت كانادا شناسنامه ايراني يا سند ازدواج ايراني را دوباره مي بينند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD,Architecture, Construction Management

سلام، من تحت عنوان فرزند وابسته به همراه خانواده ام جهت مهاجرت به کانادا اقدام کرده ایم و در مرحله پاس ریکوست هستیم . از آنجایی که من چندین سال است که نامزد دارم میخواستم بپرسم که آیا کسی میدونه من از چه مرحله ای میتونم به صورت رسمی ازدواجه خودم رو ثبت کنم که تداخلی در روند پرونده ما ایجاد نکنه ؟ آیا باید تا صدور ویزا یا تا زمان لندینگ صبر کنم یا اینکه کلا بهتر که صبر کنم اقامت دائم بگیرم .کسی میدونه که چقدر زمان میبره از لحظه اقدام تا گرفتن ویزا برای همسر ؟ممنون از توجهتان .

نقل قول نوشته اصلی توسط ***** نمایش پست ها
    سلام، من تحت عنوان فرزند وابسته به همراه خانواده ام جهت مهاجرت به کانادا اقدام کرده ایم و در مرحله پاس ریکوست هستیم . از آنجایی که من چندین سال است که نامزد دارم میخواستم بپرسم که آیا کسی میدونه من از چه مرحله ای میتونم به صورت رسمی ازدواجه خودم رو ثبت کنم که تداخلی در روند پرونده ما ایجاد نکنه ؟ آیا باید تا صدور ویزا یا تا زمان لندینگ صبر کنم یا اینکه کلا بهتر که صبر کنم اقامت دائم بگیرم .کسی میدونه که چقدر زمان میبره از لحظه اقدام تا گرفتن ویزا برای همسر ؟ممنون از توجهتان .
    حتما تا زمان صدور ویزا و احتیاطا تا دریافت کارت پی آر بعد از لندینگ تامل بفرمایید.تا جایی که من می دانم صدور ویزا برای همسرتان بیشتر از 6ماه طول می کشد
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD,Architecture, Construction Management

ممنون، به نظرشما اگه خانوم من بتونه از طریق پذیرش دانشگاهی ویزای تحصیلی بگیره معقول تر هست؟تا اینکه صبر کنه تا مدت زمان بررسی اقامت خویشاوندی سپری بشه؟ من در سایت خوندم که اگرهمسر داخل کانادا باشه ۱۲ ماه و اگرخارج از کانادا باشه ۶ ماه طول میکشه تا پروندش بررسی بشه.اما بلاخره اگر همسرم بتونه بیاد کانادا خیلی ۶ ماه با ۱ سال تفاوتی نمیکنه.نظر شما چیه ؟

Member jm_jafari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ingénieur d'industrie

سلام به همه دوستان
    ميخواستم بدونم كسي كه برادرش در تورنتو زندگي ميكنه و ويزاي دايم داره آيا ميتونه براي مهاجرت خواهرش كاري كنه؟
    چقدر زمان ميبره؟
    ممنونم
    تاريخ صدور فايل نامبر: 2 ژوئن 2010- تاريخ دريافت نامه: 15 ژوئن 2010
    تاريخ دريافت ايميل مصاحبه: 30 نوامبر- تاريخ مصاحبه:8 فوريه 2011
    CSQ: هشتم فوریه 2011 – فایل فدرال: 9 فوریه 2011
    ارسال مدیکال: 6 اکتبر 2013- وضعیت In Process

نقل قول نوشته اصلی توسط jm_jafari نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ميخواستم بدونم كسي كه برادرش در تورنتو زندگي ميكنه و ويزاي دايم داره آيا ميتونه براي مهاجرت خواهرش كاري كنه؟
    چقدر زمان ميبره؟
    ممنونم
    اگر اون خواهر تنها فامیلش باشه میشه اسپانرش بشه و براش درخواست کارت پی آر کنه.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)