صفحه 501 از 1355 نخستنخست ... 4014514914924934944954964974984995005015025035045055065075085095105115516011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,001 تا 5,010 , از مجموع 13545

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی (اسپانسر شدن همسر،والدین ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خویشاوندی

نقل قول نوشته اصلی توسط finish نمایش پست ها
    پس چرا مال ما فقط نوشته

We received your application for permanent residence
    ??
    یعنی مدیکال ما رو بررسی نکردن هنوز ؟
    این چیزها بخدا اصلا مہم نیست. بیخودی خودتون رو اذیت نکنید . هیچ فرمول و حساب کتابے نداره . من در دو قسمت پروسه پرونده ام نقص داشت ولے 5.6 ماه ویزام اومد. الان یک ماهه ویزام دستمه یه مشکلی پیش اومد که هنوز نتونستم برم.

نقل قول نوشته اصلی توسط babakbf نمایش پست ها
    نه من بعد از 26 روز برام ایمیل اومد. مدارک را که ارسال کردم دو هفته بعد اپروو شدم . کلا 18 روز از زمان ذکر شده در سایت تاخیر خوردم. در کل هم 5.6 ماه طول کشید تا ویزام بیاد. انشالله شما هم کارت زود درست بشه.
    شما از زمان فرستادن پرونده تون 5، 6 ماه طول کشید یا از زمانیکه فایل نامبر گرفتین؟؟

پس چرا مال ما فقط نوشته

??
    نه حتما بررسی کردن ، من رو اپلیکیشن رسیود که کلیک میکنم، میاد که آزمایشات مدیکال دریافت شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط nenufare نمایش پست ها
    سلام به همگی. در مورد پرداخت انلاین سوال داشتم.اسپانسر همسر. در اینجا باید family class رو انتخاب کنم؟ https://eservices.cic.gc.ca/epay/immigrationlist.do

بعد انتخاب family class واسه چه گزینه هایی باید پرداخت انجام بدم؟ ما بچه نداریم.

ممنونم
    تاجایی ک یادم میاد یه 75 دلار برای اسپانسرشیپه
    یه 490 دلار برای کارت PRهست
    یه 475 دلار هم برای متقاضی اصلی
    باید جمعش برای یک خانواده دو نفری بدون فرزند بشه 1040 دلار!

Senior Member

پس چرا مال ما فقط نوشته

??

سلام
    برای من هم اول فقط زده بود که پرونده رو دریافت کردند،دو سه روز بعدش نوشت مدیکال هم دریافت شده. شما هم چند روز دیگه یا شایدم یکی دو روز دیگه چک کنید مینویسه که مدیکال رو هم دریافت کردند
    موفق باشید

دوستان عزیز سلام
    توی جدول اغلب اطلاعات CSQ داده نشده میخواستم بپرسم بعد از اپروو بطور میانگین چفدر طول میکشه تا CSQ از زمان ارسال مدارک برای کبک برای اسپانسر شونده صادر بشه؟

دوستان عزیز سلام،

در فرم 5490 به نظر شما قسمت engaged ceremony و marriage ceremony رو چطور پر کنم؟ من نامزدم الان ایران اومده و قراره فقط یک عقد و یک مهمونی خودمونی(بله برون) بعد از عقد در محضر داشته باشیم و بعد ایشون برگرده کانادا و مدارک رو پست کنه (و البته قبلا نامزدی هم نگرفتیم)و 4 ماه بعد برای عروسی دوباره برگرده ایران. به نظر شما برای قسمت های بالا چیکار کنم؟ کسی از دوستان شرایط مشابه من داشته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bk12 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همونطور که چند نفر اینجا بیان کردن بعد از اینکه مدارک به آنکارا ارسال میشه قانون مشخصی برای مدت زمان انتظار تا شروع بررسی پرونده و همینطور مدت زمان بررسی پرونده وجود نداره بنظر من بهترین کار اینه که کمی از لحظه شماری فاصله بگیریم و به زندگی عادیمون برسیم. پرونده ی ما اوایل می اسپانسر اپرووال شد در حالی که بنظر میاد اوسط سپتامبر بازشده و شروع به بررسی. بیش از 7 ماه از ارسال مدارکمون گذشته در حالی که هنوز تو سایت وضعیتمون به In process تغییر نکرده. درسته که همچنان روزی چند بار ایمیل هامون رو چک میکنیم اما درصورت بیش از حد حساس شدن به این اعداد و ارقام، گذروندن این دوران واقعا سخت خواهد شد
    سلام دوست عزيز.
    اگر هنوز استاتوستون به اين پروسس تغيير نكرده از كجا متوجه شديد كه پرونده از سپتامبر در حال بررسيه؟
    و اين كه كاملا با نظرتون موافقم. نبايد روزشماري كرد اينطوري هم ديرتر ميگذره و هم سخت تر
    اميدوارم همين روزا خبر هاي خوش بخونيم ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام،

در فرم 5490 به نظر شما قسمت engaged ceremony و marriage ceremony رو چطور پر کنم؟ من نامزدم الان ایران اومده و قراره فقط یک عقد و یک مهمونی خودمونی(بله برون) بعد از عقد در محضر داشته باشیم و بعد ایشون برگرده کانادا و مدارک رو پست کنه (و البته قبلا نامزدی هم نگرفتیم)و 4 ماه بعد برای عروسی دوباره برگرده ایران. به نظر شما برای قسمت های بالا چیکار کنم؟ کسی از دوستان شرایط مشابه من داشته؟
    سلام
    از هيمن مجلس ساده و خودموني كه به عنوان جشن نامزدي برگزار ميكنيد عكس بگيريد به طوري كه مشخص باشه اين دور همي مختص به مراسم شماست و حتما هم خانواده ها در عكس حضور داشته باشند. بابت مراسم عروسي هم صادقانه توضيح بديد كه مراسم بزرگ تر رو در آينده برگزار ميكنيد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sirene نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    توی جدول اغلب اطلاعات CSQ داده نشده میخواستم بپرسم بعد از اپروو بطور میانگین چفدر طول میکشه تا CSQ از زمان ارسال مدارک برای کبک برای اسپانسر شونده صادر بشه؟
    سلام
    بستگی داره به اینکه بعد از امدن اپرووال چقدر سریع مدارک csq رو بفرستید
    ما بعد از 28 جولای اپرووال دریافت کردیم و مدارک رو چند روز بعدش فرستادیم. مدارک ما 4 اگوست به دستشون رسید و 27 اگوست csq رو دریافت کردیم
    من خونده بودم همین جا که یکی از دوستان دو هفته ای دریافت کرده بود csq رو. اما به نظرم به هر حال از یک ماه نباید طولانی تر باشه
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)